Home / جدید ترین های دنیا / جان جیمز رقیب جمهوریخواه سنا: امی بارت “بسیار واجد شرایط”

جان جیمز رقیب جمهوریخواه سنا: امی بارت “بسیار واجد شرایط”


فلنت ، میشیگان – جان جیمز جمهوری خواه روز شنبه درباره احساس وی درباره انتخاب رئیس دادگاه عالی توسط رئیس جمهور ترامپ ، اندکی روشن کرد و گفت که قاضی امی کانی بارت بسیاری از ویژگی های مورد نیاز عدالت را در بر می گیرد.

آقای ترامپ روز شنبه اعلام کرد که خانم بارت را برای پر کردن صندلی دادگاه عالی که پس از مرگ نماد لیبرال روت بدر گینسبورگ در این ماه خالی مانده بود ، معرفی می کند.

این انتخاب آغاز همان چیزی است که انتظار می رود یک جنگ حزبی حزبی در Capitol Hill باشد.

همچنین در حال شکل گیری مجدد مسابقات برجسته سنا در سراسر کشور است ، از جمله در میشیگان که آقای جیمز سناتور دموکرات گری پیترز را به مسابقه ای دعوت می کند که به شما کمک می کند تا مشخص شود کدام حزب سال آینده بر مجلس سنا تسلط خواهد یافت.

آقای جیمز دقایقی پس از اعلام آقای ترامپ در جلسه ای به روزنامه واشنگتن تایمز گفت: “من فکر می کنم پرزیدنت ترامپ فردی را انتخاب کرد که به اعتقاد او عدالت منصفانه ، بی طرفانه و متنی باشد ، شخصی که قانون را تفسیر می کند نه اساسنامه دادگاه.” مراسم در گل سرخ کاخ سفید. “من فکر می کنم هنگامی که ما به روند قانون اساسی در سنا برویم ، چیزهای بیشتری یاد خواهیم گرفت ، اما همه نشانه های اولیه این است که قاضی امی کانی بارت بسیار شایسته است و شایسته است که به آن گوش دهد.”

بیشتر بخوانید:  COVID-19 اضطراب مجله روز شکرگذاری مجازی Macy را مجبور می کند

وی گفت: “بر اساس آنچه اکنون می دانم ، فکر می کنم از نظر اعتقادی خنثی باشد و این دقیقاً همان چیزی است که ما برای اطمینان از حفظ قانون اساسی خود ، احترام به تفکیک قوا و اطمینان از خروج از حزب گرایی ، این دقیقاً همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.”

آقای پیترز گفت که پس از اظهار نظر رای دهندگان در انتخابات نوامبر ، دادگاه عالی باید پر شود.

وی گفت: “همانطور که قبلاً گفتم ، من از حرکت رو به جلو در مجلس سنا برای تعیین دیوان عالی کشور تا بعد از روز تحلیف حمایت نمی کنم.” “من به انتصاب قاضی امی کانی بارت برای مادام العمر در بالاترین دادگاه کشورمان رای می دهم.”

بیشتر بخوانید:  سناتور دوم جمهوری خواه "نه" برای تصدی کرسی دادگاه قبل از انتخابات

خانم بارنت ، در صورت تأیید ، دادگاه را به سمت اکثریت محافظه کار 3-6 متمایل می کند. این خانم 48 ساله از سال 2017 در قاضی دادگاه تجدیدنظر فدرال خدمت کرده و مورد علاقه محافظه کاران اجتماعی و حق مذهبی است.

این یک سناریوی کابوس برای دموکرات ها است ، که تلاش می کنند تجارت را ترک کنند و تمام تلاش خود را برای از بین بردن ضرب العجل انجام می دهند.

تصمیم حزب جمهوری خواه برای ادامه جلسات تأیید ، خشم دموکرات ها را برانگیخت ، آنها گفتند که سنا تحت کنترل جمهوری خواهان باید تأیید را تا بعد از انتخابات به تأخیر بیندازد ، درست مانند آنچه در سال 2016 انجام شد.

جوزف آر بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در سال 2020 ، آقای ترامپ را در بیشتر نظرسنجی های ملی و نوسان رهبری می کند.

در میشیگان ، آقای جیمز به دلیل مردد بودن در موضوعات مورد حمله قرار گرفت – از جمله اینکه آیا وی با انگیزه حزب جمهوری خواه برای برقراری عدالت قبل از انتخابات موافقت کرده است یا خیر.

بیشتر بخوانید:  رئیس جمهور پرو با انزوا در میان ناآرامی های همه گیر روبرو است

جیمز به احتمال زیاد هرگز فرصتی برای رای دادن در مورد نامزدی بارت پیدا نکرد ، اما نبرد دادگاه نگاهی اجمالی به فلسفه قضایی وی داشت.

قبل از اعلام روز شنبه ، آقای جیمز گفت که “منصفانه و صادقانه هر کاندیدای دادگاه عالی را ارزیابی خواهد کرد ، صرف نظر از اینکه کدام حزب سیاسی را معرفی می کند” و آقای پیترز را به عنوان یک مانع انتخاب کند.

در همین حال ، آقای پیترز قاطعانه ابراز داشت که سنا به آرزوی احتمالی خانم گینزبرگ احترام می گذارد که تا بعد از آغاز به کار رئیس جمهور بعدی در ژانویه جایگزین وی نشود.

آقای پیترز اخیراً در مجلس سنا گفت: “بی تردید تاکنون نامزد شدن در دیوان عالی کشور منجر به تفرقه بیشتر در کشور ما خواهد شد و این واقعیت را نادیده می گیریم که مردم آمریکا اکنون رأی می دهند یا به زودی در بسیاری از ایالت ها برگزار می شود.”

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: رأی نامزد دیوان عالی کشور نباید تحت "شرایط فعلی" برگزار شود

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که رقابت برای مجلس سنا در حال کاهش است و آقای جیمز بسیار نزدیک است. این مسئله بر ترس دموکرات ها از اینکه ممکن است شب ناامیدکننده دیگری در سال انتخابات ریاست جمهوری باشند ، افزود.

آقای پیترز یکی از دو دموکرات است که در ایالاتی که آقای ترامپ چهار سال پیش برنده شده بود با هم رقابت می کنند. مورد دیگر در آلاباما است ، جایی که چشم انداز انتخاب مجدد سناتور داگ جونز علیه تامی توبرویل جمهوری خواه بسیار ناخوشایند است.

جای خالی دیوان عالی کشور به ماهیت آشفته کارزار ویروس کرونا تغییر شکل داده و پاسخ آقای ترامپ به آن افزود.

همچنین به اختلافات پیرامون فشارهای حقوقی جمهوری خواهان برای خلاص شدن از شر اوباماکر ، حق رأی و Roe v دامن زد. وید از سال 1973 که دریافت که حق قانونی سقط جنین قابل برگشت است.

آقای پیترز در اتاق سنا گفت: “تصمیم نهایی دادگاه به طور موثری تاریخچه مراقبت های بهداشتی را برای میلیون ها میشیگان و آمریکایی تعیین خواهد کرد.” “یک زن ممکن است حق خود را در آزادی تولید مثل از دست بدهد.”

بیشتر بخوانید:  "آزمایشات انسانی روی سیاه پوستان": سانی هاستین دادرسی های Tuskegee را فراخوانی می کند ، می گوید جامعه سیاه پوستان نباید به واکسن به ترامپ اعتماد کنند

در همین حال ، آقای جیمز گفت که نامزدی بارت نشان می دهد که تلاش پیترز برای نشان دادن خود به عنوان یک حزب دو طرفه یک تلاش ساختگی است.

آقای جیمز گفت: “سناتور پیترز صلاحیت ها را در نظر نمی گیرد.” او به خطوط حزب رأی می دهد. “

دیوید ا. دالیو ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه اوکلند ، باید دید چه کسی در مسابقه سنا در اینجا بیشتر از منافع دادگاه سود می برد.

دالیو گفت: “انجیلی ها در غرب میشیگان انتخاب را دوست دارند.” “این می تواند به برخی از کسانی که ممکن است در مورد حصار ترامپ (و / یا جیمز) در حصار باشند ، نیرو دهد تا بیرون بیایند و رای دهند.

البته ، چپ نیز می تواند فعال شود. با وجود این ، من فکر می کنم رای دهندگان بالقوه ای که از تأیید یا انتخاب خود هیجان زده خواهند شد ، از قبل در حال برنامه ریزی برای رای دادن هستند. “

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/rrl5
clck.ru/R663D
u.nu/1is78
ulvis.net/HAv

About adminpbn

Check Also

تحقیقات Hurricane Cross به جایی نرسید تا اینکه ترامپ یک مأمور بدنام: FBI را اخراج کرد

تحقیقات اف بی آی درباره رئیس جمهور ترامپ و مبارزات انتخاباتی وی در ماه مه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *