Home / آمریکا / Zverev یک سوراخ را با دو ست پاک می کند و در فینال US Open به مصاف تیم می رود

Zverev یک سوراخ را با دو ست پاک می کند و در فینال US Open به مصاف تیم می رود

برای دو ست کامل ، الکساندر زورف سرخورده و بی حال بود ، زبان بدن او نسبت به برنده به خطا مقابل پابلو کارنئو بوستا در نیمه نهایی Open US در روز جمعه ضعیف بود.

Zverev یک خطای مضاعف انجام داد و ضربه او را از سمت چپ بالا زد. او یک عقب در تور قرار داد تا مجموعه دهانه را بیندازد و صورت خود را با هر دو دست پوشاند. اوایل اواخر ست بعدی مشت محکم در تور خود زد ، سپس صورت بدبختی را به سمت سینه مهمان چرخاند و کف دستان خود را بالا برد.

سرنا ویلیامز در خارج از مسابقات آزاد ایالات متحده ؛ آزارنکا در فینال زنان با اوزاکا بازی خواهد کرد

هنگامی که او پس از یک ساعت ، 25 دقیقه از بازی عقب افتاد و سرش را تکان داد ، Zverev با دو ست عقب بود ، کسری که 23 ساله آلمانی نتوانسته بود از پس آن برآید. او هرگز مسابقات گرند اسلم را ندید. تمام شد و تمام شد Zverev بازگشت خوبی را پشت سر گذاشت ، زیرا او برای مسابقه خود آماده شد تا کارینو بوستا کم رنگ را با نتیجه 3-6 ، 2-6 ، 6-3 ، 6-4 ، 6-3 شکست دهد و به عنوان قهرمانی در Flushing Meadows برسد.

بیشتر بخوانید:  درگیری در کانزاس سیتی در مجتمع ورزشی رئیسان رویال با دستگیری مظنون مسلح پایان می یابد

دبیر شماره 5 Zverev روز یکشنبه با شماره دوم دومیک تیم بازی می کند و یکی از آنها با اولین عنوان گرند اسلم خود در استادیوم خالی آرتور آش ناک اوت می شود. تماشاگران به دلیل همه گیری ویروس کرونا ممنوع شده اند.

“ذهنی ، من در آن ماندم.” Zverev گفت … بسیاری از بازیکنان از بین رفته بودند. “دیگر هیچ مسابقه آسانی وجود ندارد. گاهی باید عمیق شوید. امروز من عمیق حفر کردم و خیلی عمیق حفر کردم. “

تیم 27 ساله از اتریش جمعه شب در یک مسابقه سرگرم کننده پیروز شد و نایب قهرمان US Open 2019 دانیل مدودف را با نتیجه 6-2 ، 7-6 (7) ، 7-6 (5) حذف کرد. مدودف در دو راند دوم و سوم یک امتیاز مشخص را حفظ کرد ، اما تیم هر دو بار با او همراه بود و اکنون سعی خواهد کرد رکورد 0-3 خود را در فینال های گرند اسلم بهبود بخشد. او دو سال گذشته در مسابقات آزاد فرانسه به رافائل نادال و در فوریه در اوپن استرالیا به نواک جوکوویچ باخت.

تیم گفت: “من این مسابقات بزرگ را دوست دارم – حتی اگر یک استادیوم کامل وجود داشته باشد ، حتی بیشتر از آنها ، اما آنها در مقابل بسیاری از مردم در تلویزیون نیز عالی هستند.” “برای رویارویی با بهترین بازیکنان جهان ، این کاری است که من همیشه در خانه و خارج از فصل سخت کار می کنم.”

بیشتر بخوانید:  شورای شهر روچستر در تلاش است تا ایجاد ایستگاه پلیس 12.5 میلیون دلاری جدید را متوقف کند

به جای BIG 3 ، THIEM و “The Other 3” در ایالات متحده آمریکا

مدودف تا زمانی که با تیم روبرو نشد تیم سوم را در هر دو گروه سقوط نکرد. این فقط سه بار شکسته شده است که در مجموع ست دوم جمعه بازی می کند.

مدودف یک سال پیش در موقت انحراف پاشنه خود در Flushing Meadows ، با رئیس دادگستری دامیان دوموسوآ درگیر شد – بله ، همان مقام رسمی که او را به دلیل کشیدن حوله از توپ در سال 2019 مورد استناد قرار داد ، باعث تحریک هواداران و برخی دیگر شد. پرواز از روسیه – و سرپرست گرند اسلم ، وین مک ایون در گروه A.

این بار ، نقطه شروع اختلاف نظر با دوموسوآ بر سر این بود که آیا مدودف به موقع تماس را به چالش کشیده است یا خیر. مدودف برای دیدن دقیق علامت در اطراف شبکه پرسه زد و برای نقض کد به او فراخوانده شد ، بنابراین او شروع به جیک زدن قانون صندلی گفت: “چرا ، چون شما زرنگ نیستی؟” گاهی ، “US Open یک شوخی است ، نه؟” در جای دیگر

بیشتر بخوانید:  کاخ سفید در حالی که ترامپ و بایدن برای خرید مانتو آمریکایی می جنگند رویداد "ساخت آمریکا" را برگزار می کند

سپس ، توجه خود را به مک ایون ، که در زمین بود ، معطوف کرد و سخنان خود را با تمسخر خفه کرد ، گفت: “ببخشید ، من فکر می کنم کسی را کشته ام ، درست است؟ ببخشید ، من خیلی بد بودم که از شبکه عبور کردم. . خدای من.”

بعد از مسابقه ، مدودف هنوز فکر می کرد که حق با اوست – “منظورم این است که شما چه کردید؟ آیا به شخصی صدمه ای زده اید؟ آیا شما بی ادبی کرده اید؟” – اما او اعتراف کرد که نباید خیلی عصبانی باشد.

مدودف گفت: تمرکزم را از دست دادم.

تیم در آنجا 4-2 پیش افتاد و از آن گروه مسابقه داد. در نیمه دوم مدودف در وقت استراحت زودهنگام پیش رفت و دو امتیاز با امتیاز خود فاصله داشت در حالی که پیشرفت تیم و تیم در عشق 30 5-3 بود اما نتوانست به این امتیاز برسد. مدودف در تای بریک یک امتیاز ثابت را در امتیاز 6-5 حفظ کرد و دوباره متزلزل شد ، هرچند تیم هنگام تعقیب یک ضربه تاچ داون چیزی را در پاشنه راست خود احساس کرد.

بیشتر بخوانید:  لیز بک: حملات علیه ترامپ زشت تر می شود ، اما رئیس جمهور در این شرایط بحرانی برنده می شود

تیم شروع به لنگ زدن و تاب خوردن کرد و یک مربی قبل از ست سوم روی او کار کرد. تیمش کفش های جدیدی نیز برای او فرستادند ، اما بعد از اینکه او در یک نقطه از خط پایه عبور کرد ، تیم به آلمانی فریاد زد ، آشکارا اذیت شد. تیم بعد از مسابقه گفت که او دردی ندارد.

مدودف تا رسیدن به گل سوم با نتیجه 5-3 ، 40-30 یک امتیاز فاصله داشت ، اما او فورهند را وارد دروازه کرد.

مدودف گفت: “من مهمترین امتیازات را از دست دادم و اینگونه پیروز شد.”

از زمان جوکوویچ در برابر راجر فدرر در سال 2011 – Zverev اولین نفری است که پس از 2-0 عقب افتادن در نیمه نهایی Open US موفق به پیروزی در نیمه نهایی شد – و با همراهی خوب ، او همچنین جوانترین مردی است که از زمان جوکوویچ در مسابقات نهایی به مسابقات نهایی رسیده است. در بیست و سه سالگی. یورک در سال 2010.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

اولین سفر Zverev در نیمه نهایی اصلی در ژانویه در Open Australian انجام شد ، جایی که او توسط تیم ، که 7-2 بازی های رو در رو را هدایت می کند ، ناک اوت شد.

بیشتر بخوانید:  سخنرانی ترامپ در رالی میشیگان "ما شما را دوست داریم" را قطع کرد

تیم گفت: “دوستی عالی ، رقابت بزرگ.”

پس از یک روز دو مسابقه نیمه نهایی زنان ، که من به خوبی و به صورت رقابتی بازی کردم – توسط نائومی اوزاکا و ویکتوریا آزارنکا ، که روز شنبه برای مسابقات به مصاف یکدیگر می روند ، برنده شدم – کارینو بوستا در مقابل Zverev ویژگی های کمی را برای دو گروه ارائه داد.

20 دانه کارینو بوستا گفت: “یک فرصت عالی.”

Zverev فقط روی توپهای خنثی علامت خود را از دست می داد.

با این حال ، پس از به ثمر رساندن 25 پیروزی و 36 خطای آسان در دو ست اول ، Zverev در سه ست گذشته 46 برنده و تنها 21 خطای آسان به ثمر رساند.

“من توپ را خیلی زودتر شروع کردم به گرفتن توپ. من توپ را با قد بیشتری شروع کردم.” من کردم. بنابراین بازی به کندی چرخید. “

Zverev خم نشد وقتی که کارینو بوستا در ست چهارم مستقیماً از راه خود دو گل به ثمر رساند ، و Zverev می توانست سر خود را به عقب پرتاب کند و به خود اجازه دهد در پایان لبخند گسترده ای بزند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *