Home / آمریکا / TikTokker یک فیلم هشدار دهنده از عزیمت خود از یک نوشیدنی دندانی را به اشتراک می گذارد: ‘محافظت از یکدیگر

TikTokker یک فیلم هشدار دهنده از عزیمت خود از یک نوشیدنی دندانی را به اشتراک می گذارد: ‘محافظت از یکدیگر

ویدئویی از TikTok از زنی که پس از مصرف یک نوشیدنی خنک که به سرعت با پیام مثبت خود پخش می شود ، در خیابان بیهوش می شود.

کاربر TikTok که نام او را Solo Steph می خوانند ، نوشت که سال گذشته دو مرد برای او و دوستش در یک بار نوشیدنی خریداری کردند.

او در این ویدئو نوشت: “تو آن را نوشیدی ، نه.”

مادر یک کاربر Tiktok در وسط ویدئو از سقف سقوط می کند و به یک احساس اینترنتی تبدیل می شود

بیشتر بخوانید:  کامپتون مونومنت کامپتون: پاداش 100 گرمی برای بدست آوردن اطلاعات مربوط به فرد مسلح هنگام تعقیب مظنون ارائه شده است

سپس ویدیو پس از گذشت تنها پنج دقیقه به کلیپ شما منتقل می شود. تصویر نشان می دهد که او بر روی سد راه بتونی افتاده و سپس بر روی زمین لغزیده است ، در حالی که یک دست وی یک لیوان نوشیدنی و دیگری را مانند بالش زیر سر خود نگه داشته بود.

سولو استیو در نظرات خود اضافه كرد كه این مردان “به مدت 15 دقیقه بیرون” او و دوستش را دنبال كردند تا اینکه به دو دوست مرد خود پیوست.

این ویدئو بخشی از روندی بود که در یک بستر رسانه های اجتماعی برای کاربران به اشتراک گذاشته شده بود و در آن یادآوری می کردند که چگونه شما و دوستانتان را در میخانه ها یا مهمانی ها ایمن نگه دارید.
(IStock)

وی نوشت: “این یک تجربه وحشتناک بود.”

بیشتر بخوانید:  گزارش هشدار می دهد که گروه های پول دار چپ و چپ در حال برنامه ریزی برای "منفجر کردن بمب" در انتخابات 2020 هستند

این ویدئو بخشی از روندی است که در پلتفرم رسانه های اجتماعی برای کاربران به اشتراک گذاشته شده است و در آن یادآوری می کنند که چگونه شما و دوستانتان را در میخانه ها یا مهمانی ها ایمن نگه دارید و همچنین کاربرانی که تجربیات خود را به اشتراک می گذارند. در بسیاری از ویدئوها از “بدون فرار” از آهنگ “Money Trees” رپر کندریک لامار در سال 2012 استفاده می شود تا نمونه ای از امتناع شخصی از تحویل نوشیدنی به یک غریبه ارائه شود.

بیشتر بخوانید:  مرد جورجیایی به دلیل طرح بلیط Master Golf به زندان افتاد

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این ویدئو ویروسی هزاران نظر را به خود جلب کرد.

سولو استف ، که Buzzfeed News را به عنوان استفانی تاوارس می دانست ، گفت كه پاسخ به ویدئوی وی بیشتر حمایت كننده است. با این حال ، بسیاری از مفسران نیز او را به عنوان قربانی نوشیدن نوشیدنی در وهله اول مقصر دانستند.

بیشتر بخوانید:  یک مربی فوتبال می سی سی پی بازی را بالای زمین تماشا می کند

“چرا [the f—] آیا نوشیدنی از غریبه را می پذیرید؟ “

با این حال ، وی گفت که او معتقد است که این یک روند مثبت است زیرا باعث آگاهی از مسئله نوشیدنی های تند و محافظت از نوشیدنی ها از ارتفاع می شود ، Buzzfeed گزارش داد.

وی به Buzzfeed گفت: “من می خواستم به مردم یادآوری كنم كه این فقط یك روند خنده دار نیست ، بلكه یك مشكل واقعی و جدی با عواقب جدی است.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ خصومت با کومو را تجدید کرد: "یکی از بدترین حاکمان"

برای عضویت در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *