Breaking News
Home / آمریکا / Sassy در اوایل همه گیری ویروس کرونا به فدرال کمبود “فوریت و جدی” دعوت شده است

Sassy در اوایل همه گیری ویروس کرونا به فدرال کمبود “فوریت و جدی” دعوت شده است

سناتور بن ساسی ، جمهوریخواه از NEP ، روز چهارشنبه در برنامه “جی بنسون نمایش” در رادیو فاکس نیوز گفت که دولت فدرال باید “با اضطرار و جدیت بیشتری” در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا رفتار می کرد.

ساسی به صوتی مصاحبه های تازه منتشر شده مصاحبه های پرزیدنت ترامپ با باب وودوارد روزنامه نگار در اوایل سال جاری پاسخ داد. در اوایل فوریه ، ترامپ اعتراف کرد که ویروس کرونا ویروس کرونا یک ماده کشنده است ، حتی زمانی که آن را به طور علنی با آنفولانزا مقایسه می کرد. یک ماه بعد ، ترامپ به وودوارد گفت که “او همیشه می خواست آن را بازی کند [coronavirus] پایین.”

بیشتر بخوانید:  مشارکت مردم در فوتبالیست های دبیرستان سی تی معترض در پایتخت ، پسران شعار "بیا بازی کنیم!"

TRUMP WOODSWARD BOOK را به عنوان “یک پست سیاسی” شلاق می زند زیرا MCENANY از رئیس جمهور درمورد نظرات ویروس کرونا دفاع می کند

ساس به مجری برنامه جی بنسون گفت: “از ابتدا ، من اصرار داشتم که ما به یک سیستم تست قوی تر نیاز داریم.” “آمریکایی ها مقداری زمان برای مقابله با ویروس داشتند ، اما این زمان به اقدامات کافی تبدیل نشد.”

بیشتر بخوانید:  باغ وحش دالاس از تولد 3 توله شیر آفریقایی خبر داد

این سناتور افزود: “من مدت طولانی است که روشن هستم که می خواهم کل کاخ سفید به عنوان یک تیم در یک مأموریت فعالیت کند – تلاش برای حل یک مشکل واقعی ، نه تلاش برای مدیریت رسانه های کوتاه مدت”.

ده ها هزار آمریکایی بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند. ساسی ادامه داد: ده ها میلیون آمریکایی به دلیل قفل شدن ناشی از ویروس و برخی اشتباهات دولت بیکار هستند.

بیشتر بخوانید:  یک نوجوان استرالیایی به افتخار Pay it Forward 11/11 بسته های مراقبت از ویروس کرونا را ایجاد می کند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ساسی ویروس کرونا را با شیوع آنفلوانزا در سال 1918 مقایسه کرد که منجر به کشته شدن نزدیک به 675،000 آمریکایی شد. برای مقایسه ، ویروس کرونا در تقریباً 190،000 مورد مرگ در ایالات متحده مقصر شناخته شده است

وی گفت: “ما در سال 2020 انواع ابزارهایی را داریم که در سال 1918 نداشتیم.” “ما باید با اصرار و جدیت بیشتری نسبت به آنچه دولت ایالات متحده به مردم آمریکا تحویل داده بود ، اقدام کنیم.”

بیشتر بخوانید:  Deroy Murdock می گوید رای گیری جهانی نامه در مورد "ترکیب دموکراتیک" "یک فاجعه کامل" است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *