Breaking News
Home / آمریکا / Sally Pipes: Medicare رایگان – این مواردی است که برای حفظ توانایی برنامه برای حل مشکل باید آنها را حفظ کنیم.

Sally Pipes: Medicare رایگان – این مواردی است که برای حفظ توانایی برنامه برای حل مشکل باید آنها را حفظ کنیم.

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، پیشنهاد می کند که Medicare را با کاهش سن صلاحیت از 65 به 60 سال گسترش دهد. اما این برنامه توانایی پرداخت این لایحه را برای گروه فعلی ذی نفعان ندارد ، چه رسد به 100 میلیارد دلار که برای کسب 22 میلیون بیشتر در برنامه بایدن لازم است.

این از جمله نتایجی است که می توان از گزارش جدید دفتر بودجه کنگره گرفت. آژانس اکنون انتظار دارد که صندوق اعتماد بیمه بیمارستان 1 Medicare Part 1 تنها در چهار سال – دو سال زودتر از برآوردهای قبلی ، نقدینگی خود را تمام کند.

انتظار می رفت این وضعیت اضطراری مالی. به هر حال ، مدیکر از بیش از نیم قرن پیش ، از ابتدای تأسیس خود ، خواستار ورشکستگی شده است. اما خلل اقتصادی ناشی از قفل شدن COVID-19 باعث شده منابع مالی متزلزل این برنامه به سقوط نزدیک شود.

لوله کشی مایع: با افزایش هزینه ها ، مزایای قفل کرونا مشکوک باقی می ماند

بیشتر بخوانید:  بار از دخالت وزارت دادگستری در دادخواست E-Jane Carroll علیه ترامپ دفاع کرد: "قانون روشن است"

بدون اصلاحات اساسی در ساختار اساسی استحقاق ، Medicare همانطور که می دانیم بیشتر از این دوام نخواهد آورد.

برای دیدن اینکه چگونه COVID-19 می تواند چنین ضربه ای را به Medicare وارد کند ، مدل بودجه ای را که پرداخت می کنید در نظر بگیرید.

برای دریافت خبرنامه نظرات اینجا را کلیک کنید

مالیات حقوق و دستمزد دریافتی از کارگران فعلی برای تأمین بودجه 64 میلیون ذی نفع مدیکر ، به ویژه افراد بالای 65 سال است. 22 میلیون از این ذی نفعان در برنامه های مزیت Medicare با مدیریت خصوصی ثبت نام کرده اند.

ما برای تأمین بودجه برنامه کارمندان خود را تمام کرده ایم. افراد مسن سریعترین رشد جمعیت را تشکیل می دهند. با کاهش حجم نسبی نیروی کار ، و افزایش تعداد ذی نفعان ، فقط زمان لازم است تا اعتبارات اعتباری مدیکر تمام شود.

نظر بیشتر

اما COVID-19 نقص عمده دیگری در این ترتیب را نشان داد – قرار گرفتن در معرض اختلالات بازار کار. میلیون ها آمریکایی که قبلاً شاغل بودند اکنون بیکار هستند. آنها حقوقی دریافت نمی کنند – و دولت سهم آنها را از حقوق آنها نمی گیرد. این وضعیت ناخوشایند در جدیدترین آمارهای بانک مرکزی عمان منعکس شده است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ خصومت با کومو را تجدید کرد: "یکی از بدترین حاکمان"

متأسفانه ، به نظر می رسد کنگره آماده انجام کاری است که همیشه در مواجهه با بحران بودجه Medicare انجام می دهد – بدون هیچ چیز.

اما اگر امید به نجات برنامه داشته باشیم ، تغییر بزرگ همان چیزی است که این لحظه به آن نیاز دارد. طبق کمیته مشاوره پرداخت های مدیکر ، یک آژانس غیر حزبی در کنگره ، هزینه های Medicare قسمت A باید 17 درصد کاهش یابد تا برنامه بتواند آن را برای 25 سال آینده انجام دهد.

خوشبختانه ، روشهای معقول بسیاری برای دستیابی به این پس اندازها بدون به خطر انداختن دسترسی به خدمات مراقبت وجود دارد.

ترکیبی از اصلاحات انگیزه ای را برای بیماران ایجاد می کند تا هنگام مصرف مراقبت های بهداشتی از هزینه های بالایی آگاه شوند – و در این صورت در هزینه های Medicare صرفه جویی کنند.

ما می توانیم این برنامه را آزمایش کنیم ، بنابراین ثروتمندان آمریکایی هزینه بیشتری را برای پوشش Medicare پرداخت می کنند تا افراد ثروتمند.

افزایش سن واجد شرایط بودن روش دیگری برای حمایت از امور مالی مدیکر است. پنجاه و پنج سال پیش ، هنگام ایجاد این برنامه ، متوسط ​​امید به زندگی در ایالات متحده کمی بیش از 70 سال بود. اکنون بیش از 78 سال گذشته است. بنابراین یک ذینفع متوسط ​​منافع را برای مدت طولانی تری جمع می کند.

اطمینان از توانایی پرداخت طولانی مدت نیاز به یک برنامه اصلاح مجدد چشمگیرتر از برنامه دارد. قانون گذاران می توانند یک مدل پشتیبانی از حق بیمه را در نظر بگیرند ، زیرا دولت فدرال بودجه ای را برای سالمندان برای کمک به آنها در خرید پوشش خصوصی در بازار جدید فراهم می کند.

این رویکرد که مدت ها مورد حمایت رئیس مجلس سابق مجلس رایان ، پل رایان ، جمهوریخواه از ویسکانسین قرار داشت ، بیمه گران را مجبور به رقابت بر سر قیمت و ارزش با یکدیگر می کند. با این کار ، هزینه های کلی مراقبت های پزشکی کاهش می یابد در حالی که به افراد مسن آزادی می دهد تا برنامه های بهداشتی مناسب خود را انتخاب کنند.

گزارش CBO 2017 نشان داد که یک سیستم یارانه حق بیمه می تواند هزینه های فدرال برای Medicare را بین سالهای 2022 و 2026 تا 419 میلیارد دلار کاهش دهد.

قانون گذاران همچنین می توانند به ذی نفعان مدیکر اجازه دهند تا به حساب های پس انداز بهداشت یا HSA ها که در حال حاضر غیرقانونی هستند ، کمک کنند. این حساب ها به بیماران این امکان را می دهد که برای تأمین هزینه های پزشکی از جیب خود ، مالیاتی بدون مالیات کنار بگذارند.

وقتی با یک مدل پشتیبانی حق بیمه ترکیب شوند ، می توانند فشار رو به پایین زیادی را بر هزینه های عمومی Medicare وارد کنند. بیمارانی که برنامه بیمه ای را انتخاب می کنند که هزینه آن کمتر از حمایت حق بیمه مدیکر باشد ، می توانند اختلاف را در حساب کلی سلامتی خود قرار دهند.

به این ترتیب ، چنین ترکیبی از اصلاحات انگیزه ای را برای بیماران ایجاد می کند تا در مصرف مراقبت های بهداشتی هشیار باشند – و صرفه جویی در هزینه های مدیکر را انجام دهند.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اینها انواع تعمیرات گسترده ای است که برای نجات مدیکر از فاجعه مالی مورد نیاز است. با این حال ، تعداد کمی در واشنگتن شجاعت دفاع از چنین پیشنهادهایی را دارند.

چنین فراموشی و آرزوها باعث می شود که امور دارویی مدیکر بسیار وحشتناک باشد. تا زمانی که سیاستگذاران نگاهی هوشیارانه به ارکان برنامه نپردازند و اصلاحات واقعی را قبول نکنند ، نتیجه این امر به زودی می تواند خدمات درمانی رایگان باشد.

برای مطالعه بیشتر از Sally Pipes اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *