Home / آمریکا / Peter Stutzock می گوید استیل دوسیه FBI را در “شکار غازهای وحشی” رهبری کرد.

Peter Stutzock می گوید استیل دوسیه FBI را در “شکار غازهای وحشی” رهبری کرد.

مأمور سابق FBI ، پیتر استروک ، که پس از کشف پیام های متنی حاوی اظهارات ضد ترامپ از سمت خود برکنار شد ، اعتراف کرد که پرونده تبانی بین ستاد انتخاباتی رئیس جمهور و روسیه در جریان انتخابات 2016 حاوی اطلاعاتی بود که مقامات را به “شکار وحشی” سوق می داد.

پیتر استروتسوک می گوید که اشتباهات در اجرای FISA به دلیل “افزایش بیش از حد” در سطح نماینده بوده است

استراك به آتلانتیك گفت كه پرونده نوشته شده توسط جاسوس سابق انگلیس ، كریستوفر استیل – یكی از مخبران اصلی سیا در تحقیقات روسیه – “اطلاعاتی كه FBI اغلب دریافت می كند بسیار معمولی بود.”

اشتوتراك گفت: “این از چندین منبع ، از جمله برخی منابع مشكوك است. برخی از آنها گاو نر هستند – برخی شایعات هستند ، برخی دیگر اطلاعات گمراه کننده است.” “از دیدگاه ما ، برخی از آنها باعث حواس پرتی شد.”

بیشتر بخوانید:  مارک کلی در صورت پیروزی در سنای آریزونا در 3 نوامبر می تواند به دادگاه عالی رای دهد.

این پرونده بعداً بی اعتبار شد ، اما قبل از استفاده از آن برای بدست آوردن حکم نظارت بر کارتر پیج ، دستیار سابق ترامپ ، زیرا مقامات FBI اظهار داشتند که پیج “مأمور” روسیه است.

اشتوتراك گفت: “او در مورد جورج پاپادوپولوس ، یا چیزهای زیادی در مورد پل منافورت یا مایكل فلین ، یا همه چیزهایی كه در محیط رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد صحبت نكرد و این مواردی بود كه ما روی آنها تمركز كردیم.” “چیزهای زیادی در مورد کارتر پیج وجود داشت که وی سرانجام هفت صفحه از گزارش کامل مولر را تهیه کرد. کارتر پیج تکه بسیار کوچکی از این فعالیت بزرگ بود.”

بیشتر بخوانید:  چگونه خود را از سایت های جستجوی افراد حذف کنیم

پاپادوپولوس ، مشاور سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ ، بعداً به جرم دروغ گفتن به FBI گناه خود را پذیرفت. منافورت ، که مبارزات انتخاباتی ترامپ را اداره می کرد ، به جرم توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری مالیاتی و پولشویی به شش سال زندان محکوم شد.

فلین ، که به عنوان اولین مشاور امنیت ملی ترامپ خدمت می کرد ، به جرم دروغ گفتن به FBI ، گناه خود را پذیرفت ، هرچند که بعداً خود را تغییر داد و وزارت دادگستری به دنبال لغو این اتهامات بود. یک قاضی فدرال در این مورد حکمی نداده است.

بیشتر بخوانید:  بازیکن میامی ، Braveen Jordan ، مدافع میامی را شکست می دهد و نتیجه توفان را مشخص می کند

استروک از استفاده از کمبودهای پرونده ابراز تأسف کرد “” برای بدنام کردن کل تحقیقات گسترده FBI. “

وی گفت: “این تلاش ها بسیار خیالی ، بسیار مخدوش و بسیار موفق بود.”

استراک می گوید که او معتقد است ترامپ “آسیب پذیر” است و “نمی تواند منافع کشور ما را در اولویت قرار دهد ، و او از روی انگیزه های پنهانی عمل می کند ، زیرا به ویژه از طرف روس ها بر او نفوذ وجود دارد ، اما احتمال دارد دیگران اینگونه باشند.”

به عنوان مثال ، هنگامی که او در مسیر مبارزات انتخاباتی خود است و می گوید ، “من روابط مالی با روسیه ندارم” ، در حالی که همزمان ، وکیل وی مایکل کوهن برای مذاکره در مورد توافق برج ترامپ در مسکو است ، افرادی هستند که این را می دانند. ولادیمیر پوتین این را می داند. اشتبیاك توضیح داد: FBI این را می دانست. اما كسی آن را در افكار عمومی آمریكا نمی دانست. بنابراین لحظه ای كه او این حرف را زد ، همه کسانی كه از این دروغ اطلاع داشتند ، بر او تأثیر داشتند. “

بیشتر بخوانید:  'جنگ تن به تن آماده است': جت ها اخطار مخی بکتون را به صورتحساب می رسانند

سکته مغزی بیشتر به خاطر پیامک های ضد ترامپ است که در هنگام رابطه خارج از ازدواج با وکیل FBI ، لیزا پیج ، هنگام کار در دفتر کار ارسال کرده است.

وی به محض کشف این نامه ها از تیم مشاور ویژه وقت رابرت مولر برکنار شد.

گزارشی از سوی مایکل هورویتس ، بازرس کل دادگستری ، گفته است نامه های استروک نامناسب بوده و “سایه ای بر نحوه اداره FBI” در مورد تحقیقات سرور ایمیل وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون دارد.

بیشتر بخوانید:  مارک استین در اسکار استانداردهای تنوع را از هم می پاشد: "ما قبلاً کمون ها را برای انجام چنین کارهایی مسخره می کردیم."

در جلسه دادرسی کنگره در ژوئیه 2018 ، استروک اصرار داشت که اعتقادات سیاسی وی تاثیری در کار او نداشته است. ماه بعد ، او از FBI اخراج شد.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اندرو اوریلی فاکس نیوز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *