Home / آمریکا / Pelosi در مورد آتش سوزی کالیفرنیا و غرب: “مادر زمین عصبانی است”

Pelosi در مورد آتش سوزی کالیفرنیا و غرب: “مادر زمین عصبانی است”

نانسی پلوسی سخنگوی مجلس گفت پیامی در آتش سوزی های شدید وجود دارد که زیستگاه وی را در کالیفرنیا و همچنین ایالت های همسایه تنظیم می کند.

نامزد حزب دموکرات از سانفرانسیسکو در هنگام حضور در پنجشنبه در MSNBC گفت: “مادر زمین عصبانی است.” “این به ما می گوید – خواه در مورد طوفان در ساحل خلیج فارس ، آتش سوزی در غرب ، و غیره … باشد که بحران آب و هوا واقعی است و تأثیر دارد.”

در حالی که Pelosi صحبت می کرد ، شبکه صفحه را تقسیم می کرد ، Pelosi در سمت راست و عکسهایی در سمت چپ نشان دهنده شعله های آتش خانه ها و علامت “بچه های بازی” – و همچنین صحنه عمومی بود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دموکرات ها و رسانه ها را به "بی اعتبار کردن" واکسن احتمالی ویروس کرونا متهم می کند

یک آتش سوزی در کالیفرنیا تقریباً فروشگاه اصلی و اداری خانواده را خراب می کند

عکس دیگر آسمان خراش Transamerica Pyramid در سانفرانسیسکو را نشان می دهد ، در میان آسمان نارنجی ترسناک در منطقه خلیج که در عکس ها و فیلم های دیگر این هفته از سواحل غربی در گزارش های خسارت آتش دیده شده است.

این افق در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه ، 9 سپتامبر 2020 ، در سانفرانسیسکو ، در فاصله پشت پارک اوراکل ظاهر می شود. (آژانس خبری)

بیشتر بخوانید:  دانیل هافمن: اکنون آمریکا نسبت به زمان حملات 11 سپتامبر آسیب پذیرتر است - ما به یک دفاع رو به جلو نیاز داریم

پلوسی در همان مصاحبه گفت: “شانزده نفر در واشنگتن ، اورگان و کالیفرنیا کشته شدند ، از جمله یک آتش نشان و یک کودک یک ساله.” آسوشیتدپرس روز جمعه گزارش داد که تعداد کشته شدگان در کالیفرنیا بعدا به 19 نفر رسید.

آسوشیتدپرس گزارش داد که در شمال کالیفرنیا ، آتش سوزی شمال کامپاند حداقل 10 کشته و 16 مفقود داشته است.

آسوشیتدپرس گزارش داد که این آتش سوزی در میان 29 آتش سوزی مهمی است که در گلدن استیت شمارش شده است و مساحتی بیش از 4800 مایل مربع را به آتش کشیده است – اندازه رود آیلند ، دلاور و واشنگتن دی سی.

بیشتر بخوانید:  Laurent Duvernay-Tardif از رئیس پس از خروج از فصل NFL ، دروس آنلاین را در هاروارد آغاز می کند

اورگان در این هفته بیش از 1400 مایل مربع را سوزاند در حالی که واشنگتن بیش از 900 مایل مربع را در برابر شعله های آتش از دست داد.

جود دیر سخنگوی کاخ سفید به AP گفت: رئیس جمهور ترامپ با فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم صحبت کرد تا “برای از دست دادن جان خود تسلیت بگوید و حمایت کامل دولت را برای کمک به کسانی که در خط مقدم آتش هستند تأیید کند.”

بیشتر بخوانید:  سوابق وزارت دادگستری نشان می دهد که اعضای تیم مولر در تحقیقات ترامپ تلفن ها را پاک می کردند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نیوزوم ، یک دموکرات ، در گذشته در مورد داشتن یک رابطه کاری خوب با کاخ سفید در تلاش برای دریافت کمک فدرال برای این ایالت برای مقابله با آتش سوزی صحبت کرده است ، یک رویداد سالانه که در سال های اخیر تأثیر بیشتری داشته است.

“من به شما دروغ می گفتم که این حرف را می زنی [Trump] نیوزوم به نیازهای ما پاسخ نداد. “نیوزوم در ماه آوریل به جیك تابر از سی.ان.ان گفت:” بنابراین ، به عنوان یک سوال ، به عنوان نوعی ارائه عینیت ، باید آن را به طور علنی اعتراف کنم. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ با انتقاد از بایدن پس از رأی دادن به نفع NAFTA "اشتباه" گفت: "او نمی داند چه خبر است"

رئیس جمهور علی رغم اظهارات وی در گذشته مبنی بر ایجاد آتش سوزی در کالیفرنیا ، حداقل تا حدی ، به دلیل نقص در مدیریت جنگل ، این کمک را داشت.

روز پنجشنبه ، پلوسی در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت که اگر جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، ترامپ را در ماه نوامبر شکست دهد ، سیاست آب و هوا باید “یک اولویت مطلق” باشد.

آسوشیتدپرس در این ماجرا سهیم بود.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *