Home / جدید ترین های دنیا / Pelosi ، Schumer از طرح پیشنهادی “ویروس کرونا ویروس کرونا” توسط جمهوریخواه انتقاد کرد

Pelosi ، Schumer از طرح پیشنهادی “ویروس کرونا ویروس کرونا” توسط جمهوریخواه انتقاد کرد


رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چارلز ای. شومر جمهوری خواهان را در مجلس سنا متهم کردند که آخرین لایحه تسکین ویروس کرونا را با “قرص های سمی” بارگذاری کرده اند ، که هرگونه احتمال انتقال آن به مجلس نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها را ناامید می کند.

“پس از ماهها بی عملی ، جمهوریخواهان سرانجام متوجه خساراتی هستند که مکث آنها بر اقتصاد آمریکا و سلامت کشور ما وارد آورده است.” خانم پلوسی و آقای شومر روز سه شنبه در بیانیه مشترکی گفتند ، برای جبران این اشتباه تاریخی ، جمهوری خواهان در سنا به نظر می رسند که اینها هستند در بن بست ، لایحه دیگری به عنوان مقابله با مشکلات در هیچ کجای دیگری وجود ندارد و به هیچ وجه پیش نمی رود.

بیشتر بخوانید:  مخالفت چین معامله تیک توک را زیر سوال می برد

آنها افزودند: “این پیشنهاد پر از قرصهای سمی است كه جمهوریخواهان می دانند دموكراتها هرگز از آنها حمایت نخواهند كرد.”

خانم پلوسی ، یک دموکرات از کالیفرنیا ، و آقای شومر ، یک دموکرات از نیویورک نیز گفتند که پیشنهاد “لاغر” فقط برای محافظت از سناتورهای آسیب پذیر جمهوری خواه ارائه می شود “تا ظاهر خود را حفظ کنند که گروگان راست افراطی نیستند. – جناحی که نمی خواهد نیکل را برای کمک هزینه کند مردم “.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: ببینید چطور من از رمپ ها بالا می روم در حالی که دونالد ترامپ "تلو تلو می خورد"

متن پیشنهاد جمهوری خواهان منتشر نشده است ، اما نمایندگان مجلس هفته گذشته انتظار داشتند كه از پیشنهاد تریلیون دلاری كه در ماه ژوئیه ارائه شد ، كاسته شود.

جمهوری خواهان در حال پرداخت 300 دلار در هفته برای تقویت بیکاری ، 258 میلیارد دلار اضافی برای تمدید برنامه حمایت از حقوق و دستمزد مشاغل كوچك ، 29 میلیارد دلار برای تحقیقات واكسن ، 16 میلیارد دلار برای آزمایش و ردیابی تماس و 105 میلیارد دلار برای مدارس بودند.

بیشتر بخوانید:  رئیس سنا جمهوری خواه احضاریه پروفسور اسپاژ را درخواست می کند.

رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، جمهوریخواه از کنتاکی ، گفت که وی این لایحه را سه شنبه معرفی می کند و در اواخر این هفته به رای گذاشته می شود.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *