Home / جدید ترین های دنیا / NRA از حزب جمهوری خواه در رقابت های ایالت نیومکزیکو برای سنای آمریکا حمایت می کند

NRA از حزب جمهوری خواه در رقابت های ایالت نیومکزیکو برای سنای آمریکا حمایت می کند

SANTA FE ، نیومکزیکو (AP) – یک گروه برجسته لابی در صنعت اسلحه گرم ، مارک رونچتی ، نامزد جمهوری خواه را برای سنای ایالات متحده در نیومکزیکو تأیید کرده است.

Runchetti روز پنجشنبه در یک توییت از حمایت انجمن ملی تفنگ خبر داد. هواشناس سابق تلویزیون در حال رقابت با نماینده دموکرات بن ری لوگان برای جانشینی سناتور بازنشسته تام اودال است.

بیشتر بخوانید:  پیشنهاد بودجه میلواکی شهردار 120 افسر پلیس را کاهش می دهد

جف گلاسبورنر سخنگوی مبارزات انتخاباتی Runchetti گفت که کاندیدای سیاسی برای اولین بار از طرفداران سرسخت حقوق اصلاحیه دوم است و همچنین از بررسی های فوری پیشینه پشتیبانی می کند.

لوگان می گوید كه او قوانین جامع ایمنی اسلحه را ترجیح می دهد كه “سلاح های جنگی را از خیابان ها” برداشته و ایمنی جامعه را بهبود بخشد.

وی در فوریه 2019 به لایحه مجلس نمایندگان رای مثبت داد تا بررسی های پیش زمینه در بیشتر فروش سلاح های خصوصی و آنلاین را در سراسر کشور گسترش دهد. سنا تحت کنترل جمهوریخواهان و رئیس جمهور ترامپ از این اقدام اجتناب کردند.

بیشتر بخوانید:  فدرالیست ها: بیش از 60 مهاجر در دو خانه ققنوس دستگیر شده اند

در میان بن بست واشنگتن ، مجلس قانونگذار تحت کنترل دموکرات های نیومکزیکو از سال 2019 مجموعه ای از قوانین کنترل اسلحه را تصویب کرده است که به منظور افزایش بررسی پیشینه ، محدود کردن دسترسی به سلاح از طریق دادگاه های خشونت خانگی ، و به دستور دادگاه ها برای توقیف سلاح گرم از مردم اجازه می دهد. که خطری برای خود دارند. یا دیگران

بیشتر بخوانید:  یک فعال بومی آمریکایی مقصر تجاوز به عنف است اما آدم ربایی نیست

نمایندگان قانون پرچم سرخ این ایالت را امسال در واکنش به تیراندازی گسترده 3 آگوست 2019 به والمارت در نزدیکی ال پاسو ، تگزاس ، که منجر به کشته شدن 23 نفر شد ، تصویب کردند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

تیم ترامپ شکایت کرده است تا تغییرات نظرسنجی پستی را در کارولینای شمالی متوقف کند

مبارزات انتخاباتی ترامپ آخر هفته یک دادخواست را به چالش کشید که رویه های جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *