Home / جدید ترین های دنیا / Netflix پس از خشم از “Cactions” دفاع می کند: “فیلم برنده جایزه” و “داستان قدرتمند”

Netflix پس از خشم از “Cactions” دفاع می کند: “فیلم برنده جایزه” و “داستان قدرتمند”

نتفلیکس در بیانیه ای که عصر روز پنجشنبه به بنیاد دیلی کالر نیوز منتشر شد ، از “Cyers” که به تازگی اکران شده است ، دفاع کرد و فیلم را “قدرتمند” و “برنده جایزه” توصیف کرد.

سخنگوی نتفلیکس اواخر روز پنجشنبه به DCNF گفت: “Cyers یک اظهار نظر اجتماعی علیه جنسی شدن کودکان خردسال است.” “این یک فیلم برنده جایزه و یک داستان قدرتمند در مورد فشار دختران در شبکه های اجتماعی و از جامعه به طور گسترده است – و ما هر کس که به این مسائل مهم اهمیت می دهد را به تماشای فیلم تشویق می کنیم.”

این بیانیه پس از آن مطرح شد که این فیلم به دلیل به تصویر کشیدن دختران جوان و رقص های سوژه انگیز ، در شبکه های اجتماعی سر و صدا ایجاد کرد. (مرتبط: ما “Cactions” را برای Netflix تماشا کرده ایم بنابراین شما نباید)

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید ملت از دست دادن عدالت عزادار است

بر اساس یک بررسی از DCNF ، “Cyers” نه تنها شامل نمای نزدیک بسیاری از اعصاب و باسن دختر جوان است ، بلکه دختران جوان را به پورنوگرافی ، بحث درباره اعمال جنسی ، کودکی در حال فیلمبرداری از دستگاه تناسلی خود و غیره متصل می کند.

تماشا کردن:

https://www.youtube.com/watch؟v=M0O7lLe4SmA

پس از انتقادات اولیه از “Codies” هنگام انتشار پیش پرده فیلم ، نتفلیکس از آثار هنری تبلیغ کننده فیلم عذرخواهی کرد. (مرتبط: “فیلم آموزش بازاریابی و اغواگری کودکان و نوجوانان”: طرفداران کودکان محکومیت “Cactions” نتفلیکس را نشان می دهند)

بیشتر بخوانید:  درون Beltway: DailyWire با بن شاپیرو در بالای یک سایت خبری فیس بوک قرار می گیرد

سخنگوی نتفلیکس در 20 آگوست به DCNF گفت: “ما عمیقا از کارهای هنری نامناسبی که در Mignonnes / Cunities استفاده کردیم متاسفیم.” “خوب نبود و او نماینده این فیلم فرانسوی که برای اولین بار در Sundance اکران شد نبود. ما اکنون تصاویر و توضیحات را به روز کرده ایم.”

پوسترهایی که از آن زمان به روز شده اند ، دختران جوانی را نشان می دهد که با لباس هایی که برای مسابقه رقص نهایی می پوشند ، با ژست های جالب توجه برخورد می کنند. برچسب ها شبیه رقص واقعی است که در “Cyers” در آخرین صحنه رقص اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید:  بسته سمی که توسط نیروی انتظامی رهگیری شده است متوجه رئیس جمهور ترامپ است

پوستر را کشف کردم [at] همزمان با مخاطبان آمریکایی ، “کارگردان Mamouna Dukuri در اوایل ماه سپتامبر با مصاحبه با Deadline گفت.” واکنش من؟ این یک تجربه عجیب بود. بعد از اینکه شروع به دریافت همه این واکنشها در شبکه های اجتماعی ، پیامهای مستقیم مردم و حمله به من کردم ، پوستر را دیدم. نفهمیدم چه خبر است. این زمانی بود که من رفتم و دیدم پوستر چه شکلی است. “

بیشتر بخوانید:  خلاصه تحریریه: گزیده ای از سرمقاله های داکوتای جنوبی

لس آنجلس تایمز گزارش داد ، دوكور اظهار داشت كه هنگام راه اندازي پوستر تهديد به مرگ شده است.

وی گفت: “من از طرف افرادی که این فیلم را ندیده اند ، که فکر می کردند من در حال ساخت یک فیلم با عذرخواهی برای ابرجنسیت هستم ، به شخصیتم حمله کرده ام.”

این کارگردان اظهار امیدواری کرد که “Cunities” تغییر بزرگی در این جهان ایجاد کند که باعث می شود کودکان با کودکان رابطه جنسی برقرار کنند “و گفت که پوسترهای نتفلیکس” نمایانگر فیلم و به ویژه پیام آن نیستند “.

بیشتر بخوانید:  Majority Black School مانند خلاص شدن از شر نام کنفدراسیون است

دوكور گفت: “من واقعاً قلبم را به این فیلم می گذارم.” “این در واقع داستان شخصی من و همچنین داستان بسیاری از کودکان است که مجبورند در فرهنگ غرب لیبرال و فرهنگ محافظه کارانه در خانه گشت بزنند.”

وی قبل از اکران فیلم درباره منتقدان گفت: “امیدوارم آنها درک کنند که ما در واقع در یک طرف این نبرد هستیم.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

درون کمربند: اتحاد ایمان و آزادی در حال عقب نشینی است

اتحاد ایمان و آزادی متوقف نخواهد شد ، سازمان غیرانتفاعی مردمی محافظه کار که پیام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *