Home / آمریکا / LeBron و Rondo با برتری 112-102 برابر Rockets به لیکرز رسیدند

LeBron و Rondo با برتری 112-102 برابر Rockets به لیکرز رسیدند

همچنان که لبران جیمز رکورد دیگری به CV خود اضافه کرد در حالی که همچنان به دنبال چهارمین عنوان شغلی در تعقیب او بود.

هیچ کس در این تعداد برد NBA بازی نکرده است.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جیمز 36 امتیاز به دست آورد ، راژون روندو پیروزی چهارم چهارم خود را برانگیخت و لس آنجلس لیکرز سه شنبه شب با نتیجه 112-102 هیوستون راکتس را شکست داد تا در پلی آف غرب 2-1 به برتری برسد.

این پیروزی ، جیمز را با پیروزی 162 در دروازه بان سابق لیکرز ، درکامل 162 NBA پس از فصل خود ، به دست آورد.

جیمز گفت بسیار فروتن است. “این چیزی است که من هرگز خواب آن را ندیده ام.”

جیمز در نیمه دوم هفت ریباند ، 5 پاس گل و چهار مهار داشت که به پیشرفت دفاعی لیکرز کمک کرد. راکت ها در نیمه اول 64 امتیاز کسب کردند ، اما در پایان بازی امتیاز 38 را حفظ کردند.

بیشتر بخوانید:  یک زن و شوهر از کارولینای شمالی در حالی که از ویروس کرونا در حال مرگ بودند دست به دست هم دادند

فرانک وگل ، مربی لیکرز گفت: “هیچ کس بیشتر از لبران جیمز در پیروزی تأثیرگذار نیست.” “در این فصل درست است. به همین دلیل او باید بهترین بازیکن باشد. راستش را بخواهید ، این احتمالاً در تاریخ بازی صادق است. هیچ کس بیشتر از لبرون جیمز بر پیروزی تأثیر نمی گذارد. دیدن او با داشتن رقم واقعی فقط نشان دهنده این مسئله است.”

جیمز با کمک بزرگی از رونو به نقطه عطف رسید ، که طبق آمار STATS اولین بازیکن موفق به کسب حداقل 12 امتیاز و 5 پاس گل در کوارتر چهارم بازی پلی آف از زمان جیمز با کلیولند کاوالیرز در 22 آوریل 2010 است.

روندو با 21 امتیاز و 9 پاس گل کار را تمام کرد. او در اوایل دوره ای که لیکرز را برای همیشه پیش انداخت ، هشت امتیاز مستقیم کسب کرد. رونو از این طریق به سبد دیگر کمک کرد.

بیشتر بخوانید:  TikTokker یک فیلم هشدار دهنده از عزیمت خود از یک نوشیدنی دندانی را به اشتراک می گذارد: 'محافظت از یکدیگر

روندو گفت: “من تازه آنچه را به من داده اند گرفتم.” “این از نظر دفاعی برای من شروع شد. بچه ها وقتی باز بودم من را پیدا کردند و من با اعتماد به نفس شوت ها را زدم. و پاس های آسان هم گرفتم.”

آنتونی دیویس 26 امتیاز ، كایل كوزما 14 امتیاز ، جیمز هاردن 33 امتیاز و راسل وستبروك 30 امتیاز به دست آورد.

رابرت کاوینگتون ، مهاجم موشکی پس از برخورد به دیویس در کوارتر چهارم به رختکن برده شد. سمت چپ صورت کاوینگتون به بازوی راست دیویس برخورد کرد ، در حالی که آرنج چپ کاوینگتون به سمت راست دیویس برخورد کرد.

بیشتر بخوانید:  این روز در تاریخ: 20 سپتامبر

مربی هیوستون ، مایک دانتونی پس از بازی هیچ اطلاعاتی در مورد کاوینگتون نداشت.

این مسابقه با 16 تغییر برتری و 15 تساوی همراه بود و هیچ یک از تیم ها با بیش از شش امتیاز برتری نداشتند تا اینکه لیکرز با تاخیر کنترل بازی را بدست آورد.

دانتونی گفت: “ما 50-50 توپ زیاد دریافت نکردیم و بسیاری از اوقات باهوش نبودیم.” “ما با توپ یا سرعت بازی شتاب نمی گرفتیم و دور می شدیم. آنها شوت های بسیار خوبی را می زدند. امشب آنها ما را به دست آوردند. دفعه دیگر ، خواهیم دید که چه کاری می توانیم انجام دهیم.”

در ترکیب بندی جندز به رونود کمک کرد که حدود 10 دقیقه قبل از پایان لیکرز را پیش انداخت. سپس Rondo با زدن نشانگر 3 به برتری 89-85 لیکرز دست یافت که بزرگترین پیشرفت آنها تا آن مرحله بود.

بیشتر بخوانید:  کم نیوتن پس از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز درگیر می شود و توضیح می دهد که حریفان سعی در رسیدن به یک سری داشتند

بعد از اتمام وقت هوستون ، وستبروك شوت دیگری را از دست داد و رونو 3 را خنثی كرد.

دیویس گفت: “راندو پلی آف واقعی است.” “شدت او در حال افزایش است. او می خواهد از بهترین مرد اطراف محافظت کند … او توپ را خیلی خوب می زند ، پاس های درست را پاس می دهد. ضریب هوشی او در سطح دیگری است.”

لس آنجلس برای دومین بازی متوالی در دوره پایانی سلطه داشت. لیکرز در بازی دوم 21 امتیاز پیش افتاد اما در کوارتر چهار با 10 امتیاز هیوستون را شکست داد تا 117-109 پیروز شود.

دانتونی گفت: “من در نیمه دوم فکر کردم که آنها کمی قوی تر از ما بازی کردند. پاهای ما ، با بسیاری از کارها ، به خصوص در سمت دفاع ، کمی کند بودیم. چرخش های کافی برای دویدن ایجاد نکردیم.”

بیشتر بخوانید:  استوارت سنک 47 ساله مدعی پیروزی در مسابقات Open Safeway است

نکته ها

لیکرز: C JaVale McGee به بازی برگشته است ، 6 دقیقه بازی می کند ، اما G Dion Waiters پس از مصدومیت هر دو بازیکن در بازی دوم ، از دسترس خارج شد. وگل گفت پیشخدمت ها روز به روز از ناحیه کشاله ران رنج می برند.

Rockets: Danwell House به دلیل آنچه دانتونی گفت ، دلایل شخصی غیر مرتبط با COVID-19 این مسابقه را از دست داد. هاوس در بازی دوم 13 امتیاز از روی نیمکت کسب کرد … این چهارمین بار در دوران مسئولیت دانتون بود که هیوستون دو بازی اول یک سری پلی آف را تقسیم می کند. در سه مورد قبلی ، برنده بازی 3 برای بردن سریال رفته بود.

بعدی

چهارمین بازی پنجشنبه.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *