Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / Inside the Beltway: مراقب سورپرایز سپتامبر باشید

Inside the Beltway: مراقب سورپرایز سپتامبر باشید


بگذارید تاریخچه “سورپرایز اکتبر” را بررسی کنیم ، عبارتی که 40 سال پیش ظاهر شد رونالد ریگان رئیس جمهور را به چالش کشید جیمی کارتر برای کاخ سفید لوس آنجلس تایمز در 26 ژوئیه 1980 گزارش داد ، در آن زمان ، ریگان علناً در مورد “کارزار بدگویی علیه وی توسط رئیس جمهور کارتر و” سورپرایز اکتبر “که برای افزایش چشم انداز انتخاب مجدد رئیس جمهور طراحی شده است ابراز نگرانی کرد.

دو روز بعد ، مجله تایم اعلام کرد که ریگان انتظار دارد آقای کارتر “آنچه را” سورپرایز اکتبر “می نامند را پس بگیرد ، به این معنی که اندکی قبل از روز انتخابات ، کارتر اهمیت یک رویداد خارج را در تلاش برای جمع کردن کشور به اطراف خود تقویت می کند.

این روزها ، فرهنگ لغت Merriam-Webster “سورپرایز اکتبر” را اینگونه تعریف می کند: “تبلیغاتی که یک ماه قبل از انتخابات انجام می شود ، اغلب با امید به تأثیر زیادی بر نتیجه تنظیم شده است.”

اکنون ما باید جای تعجب قبلی را داشته باشیم ، اکنون پولیتیکو “تعجب سپتامبر وودوارد” را ذکر می کند – که البته باب وودواردکتاب جدید “خشم” قرار است روز سه شنبه در کتابفروشی ها به نمایش در آید. پاراگرافهای منتخب هفته گذشته به مطبوعات فاش شد ، که نشان می دهد رئیس جمهور ترامپ او جدی بودن بیماری همه گیر ویروس کرونا را “دست کم می گرفت”.

بیشتر بخوانید:  گرگ چاد: برتری طلبان سفیدپوست "تهدید مهلکی" هستند

با این حال ، حرکت در حال افزایش است. گروه عمده ای از این مواد نفرین شده دوشنبه پس از حضور آقای وودوارد در “60 دقیقه” یکشنبه شب CBS در دسترس خواهد بود.

وی می نویسد: “دموکرات های وحشت زده ، و غافلگیری های ماه سپتامبر سریع و خشمگین اتفاق می افتد.” راجر سیمون، یک ستون نویس Epoch Times که نمونه هایی از جمله اتهامات پایان ناپذیر “همدستی روسیه” علیه آقای ترامپ را همراه با ادعاهای اخیر – و موارد مورد علاقه من – ارائه کرده است که او به سربازانی که در جنگ جهانی اول کشته شده اند توهین کرده است.

انتظار بیشتر خیلی بیشتر.

“این ورزش ملی ما است که هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد – سورپرایز اکتبر – یا اکنون سورپرایز سپتامبر است؟ یا برای همین موضوع ، غافلگیری نوامبر – دسامبر – ژانویه ، اگر انتخابات در 3 نوامبر به پایان نرسد ، همانطور که بسیاری انتظار دارند ، و این یک نبرد بی پایان است. وكلاي او در هر رأي در انتظار يا از طريق نامه پستي امضا ، مهر و تحويل داده مي شوند ، “آقاي سيمون انتظار دارد.

بیشتر بخوانید:  در حالی که جو بایدن هولیگان ها و سارقان را نکوهش می کند ، کمالا هریس همچنان به حمایت از گروه نجات جنایتکاران خشن مظنون ادامه می دهد.

آنها سرانجام در مورد چیزی به توافق می رسند

میلیون ها دلار صرف این کمپین می شود تا نحوه جذب کسانی که ترجیح می دهند تعیین شود رئیس جمهور ترامپ و کسانی که ترجیح می دهند جوزف آر. بایدن. غالباً صفات و ترجیحات این رای دهندگان بسیار متفاوت است. اما آنها در یک چیز اتفاق نظر دارند.

“در حالی که طرفداران رئیس جمهور ترامپ و جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات در مورد توافق چندانی ندارند – این اتفاق نظر وجود دارد که کشورهای خارجی در تلاشند تا در انتخابات ریاست جمهوری آینده مداخله کنند” ، کتی فرانکوویچ، یک تحلیلگر ارشد YouGov ، یک نظرسنجی بسیار شلوغ.

رأی دهندگان توافق دارند كه هر دو روسیه و چین در تلاشند تا بر انتخابات آینده تأثیر بگذارند یا اطلاعات غلطی را منتشر كنند تا ایالات متحده را بی ثبات كنند. به احتمال زیاد رای دهندگان می بینند که روسیه تلاش می کند بر انتخابات تأثیر بگذارد (68٪ از رای دهندگان ثبت شده این را می گویند) و پس از آن چین (57٪). اعتقاد بر این است که یک سوم ایران است. رای دهندگان بایدن بیشتر به روسیه توجه دارند. رای دهندگان ترامپ روی تأثیر بالقوه چین تمرکز کرده اند. ”خانم فرانکوویچ نوشت.

بیشتر بخوانید:  برخورد کامیون با ستاد مبارزات انتخاباتی Burgess Owens Utah

این ارقام از نظرسنجی اقتصادی / YouGov از 1500 بزرگسال آمریکایی ذکر شده است که از یکشنبه تا سه شنبه انجام شده است.

نوار رسانه ها را خراب می کند

دادستان کل ویلیام بار من در طی یک مصاحبه عالی با سردبیر Townhall.com ، یک یا دو نکته برای گفتن در مورد رسانه داشتم کتی پاولیش، چه کسی با آقای بار صحبت کرد در حالی که آنها جمعه پرواز یکسانی را به پایتخت کشور داشتند.

این همان چیزی است که او درباره مطبوعات گفت.

آقای بار گفت: “آنها اساساً یک گروه دروغگو هستند. اکثر رسانه های جریان اصلی. با استناد به پوشش خبری اشتباه از آشوب های خیابانی ، آنها دسته ای دروغگو هستند و دقیقاً می دانند که چه کاری انجام می دهند.”

مطبوعات عقب نشینی کرده اند – و من در مورد اصلی ترین رسانه ملی صحبت می کنم – هرگونه تظاهر به عینیت حرفه ای را که بازیگران سیاسی هستند ، کاملاً جانبدارانه کنار گذاشته و سعی در شکل دادن به آنچه برای پوشش هدف سیاسی و حمایت سیاسی می کنند ، رمانی که هیچ ارتباطی با حقیقت ندارد.

“آنها در این باره بسیار دروغگو هستند. این برای جمهوری ما بسیار آسیب زننده است. داشتن این سیستم ، به ویژه بسیار همگن ، برای سیستم دموکراتیک بسیار آسیب زننده است. به شدت و حزب گرایی کمک می کند.”

بیشتر بخوانید:  این وکیل می گوید قانون هاوایی حمل سلاح را منع کرده است

PJ O’ROURKE گفت

نویسنده و طنزپرداز پی جی اورک وی نوزدهمین کتاب خود را نوشت ، با نام “گریه ای از شرق دور: مأموریت هایی از یک سرزمین متفرق” ، که حاوی نوشته هایی با عنوان “ایده روشن چه کسی بود که مطمئن شود هر احمقی در جهان با هر شخص احمقی در تماس است؟” و “فقط به آنها پول بدهید؟” “

آقای اورورک – که اشتباهات سیاسی و فرهنگی زیادی را به ثبت رسانده است – در کتاب خود آزمایشی را برای خوانندگان گنجانده است تا مشخص کند “ساحلی” هستند یا “دو قلب”. این امر همچنین برای موارد صدور مجوز سیاستمداران ، از جمله موارد دیگر ، یک پرونده قوی است.

آقای اورورک خلاصه می کند: “من شرط می بندم که طبیعت انسان بر چالش ها و مشکلات غلبه خواهد کرد. و منظور من این نیست که به روشی خوب باشد.”

نویسنده روز سه شنبه با مجوز از م Instituteسسه کاتو آنلاین ظاهر می شود ، جایی که در مورد کتاب و موارد دیگر صحبت می کند دیوید بوازمعاون مدیرعامل سازمان. همه چیز از ساعت 1 بعدازظهر شروع می شود. آقای اورک نیز به س questionsالات پاسخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  رهبران ایمانی و سیاسی تقریباً در دومین "رالی جهانی امید" دیدار می کنند

برای این رویداد ثبت نام کنید و درخواست خود را برای نویسنده در Cato.org/events ارسال کنید.

همه پرسی DU JOUR

• 60٪ بزرگسالان در ایالات متحده می گویند که “قطعاً در انتخابات ریاست جمهوری رای خواهند داد”. 67٪ جمهوری خواهان ، 44٪ استقلال طلبان و 76٪ دموکرات ها موافق هستند.

• 10٪ می گویند “احتمالاً رأی می دهند”. 13٪ جمهوری خواهان ، 10٪ استقلال طلبان و 7٪ دموکرات ها موافق هستند.

6٪ می گویند: “شاید آنها رأی دهند.” 6٪ جمهوری خواهان ، 7٪ مستقل ها و 5٪ دموکرات ها موافق هستند.

4٪ می گویند آنها “احتمالاً رأی نخواهند داد”. 6٪ جمهوری خواهان ، 6٪ مستقل ها و 1٪ دموکرات ها موافق هستند.

• 15٪ می گویند در انتخابات “قطعاً رأی نخواهند داد”. 7٪ جمهوری خواهان ، 25٪ مستقل ها و 7٪ دموکرات ها موافق هستند.

• 5٪ نمی دانند که رأی می دهند یا نه. 2٪ جمهوری خواهان ، 7٪ مستقل ها و 4٪ دموکرات ها موافق هستند.

منبع: نظرسنجی اکونومیست / YouGov از 1500 بزرگسال آمریکایی بین 6-8 سپتامبر.

• اطلاعات مفید برای [email protected]

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

زنان جمهوریخواه در مجلس سنا از ایمی کانی بارت با دو استاندارد برخورد می کنند

زنان جمهوری خواه در سنا دو استاندارد را محكوم كردند كه به گفته آنها لیبرالها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *