Home / جدید ترین های دنیا / GOP Super PAC شش بازی تنگ را در یک بازی تبلیغاتی جدید هدف قرار می دهد

GOP Super PAC شش بازی تنگ را در یک بازی تبلیغاتی جدید هدف قرار می دهد


جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ممکن است نبرد برای به دست آوردن اکثریت را از دست بدهند ، اما آنها همچنان در پرتاب مسابقات برای نبرد دموکرات ها می جنگند.

صندوق رهبری كنگره ، بزرگترین نامزد جمهوری خواه در مجلس نمایندگان از PAC ، چهارشنبه یك تبلیغات تبلیغاتی را آغاز كرد كه بر رقابتهای تنگ در كالیفرنیا ، یوتا ، نیومكزیكو ، اوكلاهاما و نیویورك تمركز داشت.

این تبلیغات به دموکرات های ضعیف ، هارلی رودا از کالیفرنیا ، زوشتل تورس اسمال از نیومکزیکو و کندرا هورن از اوکلاهما منتهی می شود ، اتهاماتی از اقدامات خشن تجاری تا خم شدن نسبت به لیبرال اسلحه.

بیشتر بخوانید:  سیا معتقد بود که کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون "باعث ایجاد یک رسوایی" در مورد روسیه می شود

یک تبلیغ تلویزیونی آقای رودا را متهم کرد که در کار قبلی خود در برابر کارمندان بیمار تبعیض قائل شده است ، زیرا او تلاش می کند تا وی را تحت فشار قرار دهد تا جناح لیبرال تری را برای Medicare برای همه تحت فشار قرار دهد.

در همین حال ، خانم تورس اسمال در حمایت از لایحه کنترل دموکراتیک اسلحه در سال گذشته مورد توجه قرار گرفت. خانم هورن تابع رهبری حزب است ، مخصوصاً وقتی صحبت از مسائل انرژی باشد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در کارولینای شمالی با سه امتیاز دونالد ترامپ را رهبری می کند: نظرسنجی

CLF همچنین با پیگیری نامزدهای دموکرات در تلاش است تا شانس حزب جمهوری خواه را در دو منطقه در معرض خطر – که در حال حاضر تحت کنترل نمایندگان جمهوریخواه ، مایک گارسیا از کالیفرنیا و پیتر کینگ از نیویورک قرار دارند – افزایش دهد.

کریستی اسمیت ، یکی از اعضای هیئت مدیره که برای بار دوم با آقای گارسیا روبرو شد در منطقه چرخشی که کتی هیل برای رانندگی استفاده می کرد ، به دلیل سوابق رهبری محلی مورد انتقاد قرار گرفت و متهم به قطع بودجه معلمان شد.

بیشتر بخوانید:  ده ها نفر برای گرفتن حقوق اسلحه در خارج از پایتخت میشیگان اعتراض کردند

جکی گوردون کهنه سرباز ارتش در نبرد برای تأمین صندلی باز مانده از بازنشستگی قریب الوقوع کینگ در سال جاری با اندرو گاربارینو نماینده مجلس نیویورک روبرو می شود. در بیانیه CLF سعی شده است که آن را به سابقه شهردار نیویورک بیل دو بلازیو در زمینه افزایش مالیات و کاهش بودجه پلیس مرتبط کند.

در حالی که بیشتر مبارزات تبلیغاتی توهین آمیز است ، CLF همچنین از Burgess Owens ، نامزد جمهوری خواه ، بازیکن سابق NFL ، که با نماینده مکمل دموکرات بن مک آدامز در یوتا روبرو خواهد شد ، حمایت کرده است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ به AG گفت که دولت به دنبال سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای تعصب محافظه کارانه در طول انتخابات است

راوی می گوید: “بورگس اونز” رهبری است که برای شفای ملت خود ، درمان ویروس و حمایت از افراد آسیب پذیر به آن نیاز داریم. “

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویلفرد رایلی اصرار دارد که “پسران مغرور برتری طلبان سفیدپوست نیستند” زیرا ترامپ با انتقادات روبرو می شود.

به نظر می رسد که همه اعتقاد ندارند که پسران مغرور پیرو پیروزی سفیدپوستان هستند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *