Home / زندگی / DNC 2020 یک کنوانسیون ایده های کوچک بود – و رای دهندگان سزاوار موارد بیشتری هستند

DNC 2020 یک کنوانسیون ایده های کوچک بود – و رای دهندگان سزاوار موارد بیشتری هستند

این کنوانسیون ملی دموکراتیک بود که هم از نظر سیاسی احتیاط کرده بود و هم از نظر عقیدتی دلسرد بود که در اواسط ماه آگوست جو بایدن را برای ریاست جمهوری معرفی کرد. یک مبارزات ابتدایی طولانی و جنجالی ، که شامل شلوغ ترین و متنوع ترین زمینه های رقابتی در تاریخ حزب بود ، نه با شور و هیجان زیاد بلکه با یک جلسه فرضی به پایان رسید.

این کنوانسیون ایده های آشنا و بحث محدود بود. به جای یک چشم انداز جسورانه از تغییر لازم در سنت فرانکلین روزولت “ما از ترس هیچ چیز نداریم” ، یک مراسم شبانه از زمان ما به بینندگان نشان داده شد – گویی که ما از اینکه در یک لحظه همه گیری ، بیکاری گسترده ، افزایش بیگانه ستیزی و نژادپرستی ساختاری بدون آدرس ، از چگونگی اوضاع بد خبر نداریم. بحران آب و هوا به بینندگان به جای اینکه طعم ایده های جدیدی را که حزب دموکراتیک در پایگاه محبوب آن است ، بچشد ، وعده های غذایی راحت سیاسی به بینندگان ارائه می شود. رد پای رسانه ها به حدی کامل بود که بزرگترین اختلاف نظر شامل سوread قرائت عجیبی از کل توافقنامه نامزدی بود – که البته ، جمع حامیان نامزدهای مختلف و دلایل هدف برای انتخاب کارت قادر به جمع آوری یک ائتلاف بزرگ است ، به جرات می توان گفت ، نسبت های معامله جدید.

بیشتر بخوانید:  در لوئیزویل ، بریونا تیلور و محمد علی

نماینده ای به نام الكساندیا اوكاسیو كورتز ، كه پیروان و تسلط وی بر بسترهای ارتباطی مدرن ، در یك مهمانی پویاتر ، محلی برای سخنرانی اصلی در اختیار وی قرار گرفت و 96 ثانیه به وی فرصت داده شد تا وظیفه معمول نامزدی حزب در جایگاه دوم را انجام دهد. سناتور برنی سندرز.

Ocasio-Cortez افزایش فعالیت های سیاسی مترقی را که از مبارزات انتخاباتی Sanders پشتیبانی می کند تأکید کرد و به آن کمک کرد تا در سال 2018 چهارمین دموکراسی در مجلس نمایندگان را در انتخابات مقدماتی حزب سرنگون کند. وی گفت که “با صداقت و سپاس از یک جنبش مردمی مردمی که برای تحکیم حقوق اجتماعی ، اقتصادی و انسانی در قرن بیست و یکم تلاش می کند ، از جمله مراقبت های بهداشتی تضمین شده ، تحصیلات عالی ، حقوق زندگی و حقوق کار برای همه مردم در ایالات متحده صحبت می کند ؛ جنبشی که تلاش می کند تا زخم های بی عدالتی نژادی و استعمار را شناسایی کند.” زن ستیزى ، همجنسگرایى و همجنسگرایى ، پیشنهاد و ایجاد رژیمهاى مهاجرى و سیاست خارجى تصور شده برای دور شدن از خشونت و بیگانه ستیزی در گذشته ما ؛ جنبشی که توحش ناپایدار اقتصادی را تشخیص می دهد که به نابرابری های انفجاری ثروت برای عده معدودی پاداش می دهد ، در ازای ثبات طولانی مدت برای بسیاری از افراد. [that] من یک کمپین مردمی تاریخی برای بازگرداندن دموکراسی خود ترتیب دادم. ”

در کنفرانسی که نیاز به تزریق سیاست و به ویژه سیاست مترقی داشت ، باید از Ocasio-Cortez جشن می گرفتند تا مثل من و یک دقیقه و نیم از آن استفاده کند. در عوض ، لحظه ای پس از اظهارات وی ، حساب رسمی NBC News در توییت خود نوشت: “در یکی از کوتاه ترین سخنرانی های DNC ، نماینده Ocasio Cortez از جو بایدن حمایت نکرد.” طوفانی از آتش سوزی دنبال شد و او را هدف قرار داد. بیش از سه ساعت طول کشید تا NBC او به اشتباه خود اعتراف می کند، بیانیه متخلف را حذف کنید و اعتراف کنید که “باید جزئیات بیشتری در مورد روند نامزدی را شامل می شد.”منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *