Home / آمریکا / Deroy Murdock می گوید رای گیری جهانی نامه در مورد “ترکیب دموکراتیک” “یک فاجعه کامل” است.

Deroy Murdock می گوید رای گیری جهانی نامه در مورد “ترکیب دموکراتیک” “یک فاجعه کامل” است.

Deroy Murdock ، همکار فاکس نیوز ، گفت که دموکرات ها “با وجود مشکلات بیشتر و بی اعتمادی عمومی به USPS ،” غیر ضروری “برای رای گیری از طریق پست عمومی فشار می آورند.

مرداک در مصاحبه با “آخر هفته فاکس و دوستان” گفت: “این یک دموکراسی است.”

DEROY MURDOCK: چرا کارت پستال های جهانی بهترین دوستان سالمندان و افراد مسن هستند

سردبیر نشریه National Review Online خاطرنشان کرد که اگر 4 درصد آرا in از طریق نامه الکترونیکی از بین برود ، USPS خود را مطابق با این مأموریت می داند. وی گفت در این چرخه انتخابات با حدود 80 میلیون برگه رای گیری از طریق پست پیش بینی می شود ، 3.2 میلیون برگ ممکن است بدون نگرانی USPS مفقود شود.

بیشتر بخوانید:  کارولین آرون در نقش مهمان "خانم شگفت انگیز خانم ماسل" "مهیج اشتیاق شما" با لری دیوید

مرداک گفت: “اکنون در یک انتخابات فشرده یا انتخابات شل که می تواند منجر به انتخاباتی نه فقط برای رئیس جمهور بلکه برای کنگره ، سنا و فرماندار شود … او کاملاً از دست رفته است.” “این یک فاجعه کامل است.”

از آنجا که نگرانی رای دهندگان در حال افزایش است ، دموکرات ها به دلیل همه گیری ویروس کرونا فشار می آورند. براساس نظرسنجی واشنگتن پست و دانشگاه مریلند در پایان ماه آگوست ، از هر 10 نفر ، سه نفر معتقدند که آراots رایانه ای دقیقاً شمرده می شود.

بیشتر بخوانید:  پسر کریس اسکالیا ، روت بدر گینسبورگ ، آنتونین اسکالیا می گوید شما هرگز اجازه نمی دهید نظرات مختلف بر دوستی تأثیر بگذارد

تخلیه نامه کالیفرنیا از USPS خواست تا تحقیق کند: گزارش

او گفت: “این یک آشفتگی بزرگ است.” “دموکرات ها این امر را کاملاً بی مورد به ما می دهند ، زیرا ما قبلاً نیز شاهد موارد بسیار ترسناکی بوده ایم.”

بازرسان پستی به دنبال حوادث اخیر در گلندیل ، کالیفرنیا هستند ، جایی که کیسه های پستی در یک پارکینگ و در یک کوچه نزدیک پیدا شده بود.

بیشتر بخوانید:  دیوید ورمسر: در حالی که ترامپ در تلاش است تا "جنگ های بی پایان" را متوقف کند ، گفتگوهای صلح پرمخاطره بین افغانستان و طالبان آغاز می شود

مرداک استدلال کرد: “این ممکن است در طول انتخابات اتفاق بیفتد.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مرداک مثالهای متعددی ذکر کرد ، از جمله یکی از آنها در منطقه کنگره نیویورک و دیگری که شخصاً در سال 2014 در کلرادو مشاهده کرد.

وی گفت: “ما چندین نمونه دیده ایم که این برگه های رای در ساختمانهای مسکونی ظاهر می شود ، و افرادی که دور شده اند آنجا نیستند و افرادی که فوت کرده اند برای جمع آوری آنها نیستند.” “آنها به سطل آشغال انداخته می شوند.”

بیشتر بخوانید:  دیوید لیمبو: ترامپ در ماه نوامبر پیروز خواهد شد - به همین دلیل من این گفته جسورانه را باور دارم

مرداک به افراد توصیه می کند که حتی الامکان شخصاً رأی دهند: “این روش صحیح برای انجام این کار است.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *