Home / زندگی / COVID-19 توانایی اتحادیه ها را برای رساندن رای ، نیروی کار و پول به دموکرات ها آزمایش می کند

COVID-19 توانایی اتحادیه ها را برای رساندن رای ، نیروی کار و پول به دموکرات ها آزمایش می کند

قدرت اتحادیه ها در اواسط همه گیر پاییز امسال آزمایش می شود. دموکرات ها هر ماه نوامبر به شدت به حمایت سیاسی از کارگران اعتماد می کنند. امسال تفاوتی ندارد ، اما ویروس کرونا نیز متفاوت است. کارگران اخراجی حقوق صنفی را پرداخت نمی کنند ، این بدان معناست که همه گیری می تواند هزینه های انتخاباتی کارگران سازمان یافته را کاهش دهد. حتی نگران کننده تر از دموکرات ها ، ویروس COVID-19 ممکن است سهم موثرترین کارزار اتحادیه های زانو را از بین ببرد: لشکرهای داوطلب درها را می زنند.

بیشتر بخوانید:  چرا ما هنوز از صدای کودکان خوانده سابق چشم پوشی می کنیم؟

اتحادیه برای دموکراتها

اتحادیه ها از سه طریق بر انتخابات تأثیر می گذارند: آرا member اعضا ، نیروی کار و پول.

ابتدا اعضای را ترغیب می کند تا به نامزدهای انجمن معتبر رای دهند. این معمولاً رو در رو اتفاق می افتد: در محل کار ، در سالن اتحادیه ، یا هنگام نوشیدن آبجو بعد از گل. اما COVID-19 kibbush را روی آن قرار می دهد. بنابراین ، در عوض ، اتحادیه ها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و نامه های بیشتر اعتماد می کنند تا اعضا را ترغیب کنند تا در خط مشاغل رای دهند.

بیشتر بخوانید:  اعتراض به زندگی های مهم سیاه پوستان در روستاهای نیویورک در را برای تغییر باز می کند

در ایالات متحده 14.6 میلیون عضو اتحادیه وجود دارد و آنها تمایل دارند با نرخ بالاتر از جمعیت عمومی رأی دهند. در حالی که 60 درصد بزرگسالان آمریکایی در سال 2016 رأی دادند ، طبق گفته رندی وینگارتن ، رئیس فدراسیون مربیان آمریكا ، 73 درصد از 1.3 میلیون عضو اتحادیه وی در سال 2016 رأی دادند.

از همه مهمتر ، اتحادیه ها نیروی کار را تأمین می کنند. سازمان دهندگان به طور معمول از ترتیب انتخابات اتحادیه به انتخابات سیاسی پیروز تغییر می یابند و اعضای منظم نیز به تعداد زیادی در فرایندهای درب کشی شرکت می کنند.

بیشتر بخوانید:  چرا لبرون جیمز راست نژادپرستان را مرعوب می کند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سوال زندگی سیاه | ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *