Home / جدید ترین های دنیا / یک گروه ویژه خواستار ایجاد دفتر جدید نظارت بر پلیس در بوستون می شود

یک گروه ویژه خواستار ایجاد دفتر جدید نظارت بر پلیس در بوستون می شود

بوستون (خبرگزاری فرانسه) – بر اساس پیش نویس گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد ، یک گروه ویژه تشکیل شده توسط شهردار بوستون ، مارتی والش ، ایجاد یک دفتر مستقل جدید با اقتدار احضاریه را پیشنهاد می کند که شکایات علیه افسران پلیس را بررسی کند.

این گزارش مجموعه ای از توصیه های گروه ویژه اصلاح پلیس بوستون را که تابستان امسال در میان اعتراضات در سراسر ایالات متحده به دلیل سو m رفتار پلیس تشکیل شد ، جمع بندی می کند.

بیشتر بخوانید:  سناتور دوم جمهوری خواه "نه" برای تصدی کرسی دادگاه قبل از انتخابات

گروه ویژه ، به رهبری وین بود ، وكیل سابق آمریكا ، خواستار ایجاد دفتر پاسخگویی و شفافیت پلیس است كه جایگزین كمیته نظارت بر نظارت بر جامعه در شهر خواهد شد.

گروه ویژه گفت دفتر جدید قدرت تحقیق بیشتری دارد و می تواند شاهدان را احضار کند و آنها را مجبور به ارائه اسناد کند. در این گزارش آمده است که این کمیسیون تحقیقات مستقل در مورد شکایات غیرنظامیان ، از جمله شکایات مربوط به استفاده بیش از حد از زور را انجام خواهد داد و رفتار افسر “ناشی از قصد تبعیض آمیز” بوده است.

بیشتر بخوانید:  آسانژ توسط یک ژنرال سابق کروات بوسنیایی "یک تماشاگر مشتاق" خودکشی می کند

این گروه ویژه می گوید دفتر جدید باید ادعاهای “رفتار متفاوت در استخدام ، استخدام ، ارتقا discip سطح ، انضباط و پایان کار” را در کلانتری بررسی کند و تغییراتی را در سیاست های پلیس پیشنهاد کند که “تبعیض را تداوم بخشد”.

از دیگر توصیه های این گروه می توان به گسترش استفاده وزارت امور خارجه از دوربین های بدن برای افزایش “شفافیت و پاسخگویی پلیس” اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  اندرو گیلوم می گوید پس از رسوایی ساحل میامی با اسکورت مرد دوجنس است

این گروه ویژه به اعضای عمومی فرصت می دهد تا قبل از انتشار گزارش نهایی خود ، در مورد توصیه های خود تأمل کنند. گروه ویژه گفت که توصیه های خود را باید “کف اصلاحات پلیس و نه سقف” دانست.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آدام: سرپرست امور خارجه کارولینا در این کار معاملات متد را انجام می دهد

چستر ، کارولینای جنوبی (AP) – هیئت منصفه کارولینای جنوبی یک ناظر شهرستان را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *