Breaking News
Home / آمریکا / یک کارمند فروشگاه اسباب بازی “WAP” را به لیست پخش فروشگاه اضافه می کند ، فقط خیلی دیر متوجه آن می شود: “خون من سرد می شود”

یک کارمند فروشگاه اسباب بازی “WAP” را به لیست پخش فروشگاه اضافه می کند ، فقط خیلی دیر متوجه آن می شود: “خون من سرد می شود”

انصافاً ، کلمات “سه موش کور” نیز بسیار آزار دهنده هستند.

یک کارمند در یک فروشگاه اسباب بازی کودکان ادعا می کند که به طور تصادفی “WAP” را به لیست پخش فروشگاه اضافه کرده و تمام مادران راهروها را هنگام خسته شدن برای خاموش کردن آن عصبانی کرده است.

زن پس از اینکه برادرش “پاسخ بد” را صدا کرد از مشاوره ردیت س asksال می کند

این کارمند ، که اخیراً داستان شرم آور را در Reddit به اشتراک گذاشت ، توضیح داد که او از دو سی دی خسته شده است که کارفرمایان برای پخش در بلندگوهای داخل فروشگاه “مناسب” می دانند ، بنابراین او تصمیم گرفت لیست پخش را با آنچه که فکر می کرد آهنگ های کاملاً مناسب است به روز کند.

بیشتر بخوانید:  مایکل پورتر جونیور از ناگتس پس از باخت به کلیپرز ، با هم مطابقت دارد

او نوشت: “من یک لیست پخش در Spotify با زنگ های خانوادگی درست کرده ام که وقتی رئیس من نبود و ذهنم را بهم نمی زد و از کنار گوشم عبور می کرد می توانم آنها را قرار دهم.”

تنها دو ساعت پس از شیفت خود ، او متوجه می شود که پس از شنیدن سخنان ابتدایی آهنگ Cardi B و شروع به کار مگان سه استالیون که در بلندگوهای فروشگاه بازی می کند ، به طور تصادفی “WAP” را به لیست پخش اضافه کرده است.

کاردی بی ، چپ ، گفت که دوست ندارد فرزندش این آهنگ را گوش دهد.
(تواریخ آتلانتیک)

برای بدتر کردن اوضاع ، او جلوی مغازه گیر کرد و سابقه یکی از کارمندان دیگر را خالی کرد – و نتوانست فوراً از آنجا دور شود و تلفن خود را خاموش کند ، که در نزدیکی سیستم بلندگو در عقب خاموش بود. اتاق

بیشتر بخوانید:  نقشه پیش بینی شاخ و برگ 2020 ایالات متحده نشان می دهد که کجا و چه زمانی برگها تغییر می کنند

وی نوشت: “من یک اسکناس 5 دلاری دیوانه وار حساب کردم که ناگهان بلندگوها شروع به منفجر شدن کردند … و خون من سرد است.” “من سرم را بالا می کشم و نگاههای وحشت در چهره زنان و کودکان بی گناه را می بینم.”

“آیا آهنگ بدتری برای فروشگاه اسباب بازی وجود دارد یا جایی برای آن آهنگ بدتر؟” یک نفر که داستان را خواند در Reddit نوشت.
(IStock)

برای عضویت در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

کارمند که قادر به خارج شدن از رجیستری نبود ، ادعا می کند که به یکی از همکارانش سپرده است که کلیدهایش را بگیرد ، در اتاق پشتی را باز کند و تلفنش را خاموش کند.

بیشتر بخوانید:  فیس بوک به Rose City Antifa اجازه می دهد با وجود قول سرکوب سازمان های خطرناک ، صفحه ای داشته باشد

زن گفت: “او کلیدها را گرفت و به طرف در اتاق پشتی دوید ، اما فریاد زد و گفت که نمی داند کلید چیست.” “من آن را برای او توصیف می کنم و او آن را امتحان می کند اما او می گوید که این کار نمی کند.”

پس از چند لحظه تنش ، همكار زن موفق شد در را باز كند و آواز را ببندد ، اما نه قبل از آنكه مشتريان با آياتي از مسير صريح جنسي معالجه شوند.

کارمند می گوید: “من به سرعت شمردن پول نقد و چک کردن مبلغ را قبل از انجام آنچه که فقط می توان به عنوان راهپیمایی شرم آور به اتاق عقب نامید ، انجام دادم و از تماس چشمی با همه مادران عصبانی در فروشگاه جلوگیری کردم.” “من به آنجا برمی گردم و می بینم که در واقع” WAP “را به لیست پخش فروشگاه اضافه کرده ام.”

بیشتر بخوانید:  بازیکن میامی ، Braveen Jordan ، مدافع میامی را شکست می دهد و نتیجه توفان را مشخص می کند

برای اخبار بیشتر FOX LIFESTYLE ما را در فیس بوک دنبال کنید

با تفکر سریع ، زن ادعا می کند که “بهترین صدای خدمات مشتری” را تنظیم کرده و از سیستم PA عذرخواهی کرده است.

“عصر بخیر ، مشتریان. از طرف [STORE NAME]من می خواهم از مشکلات فنی عذرخواهی کنم. ما امیدواریم که با ارائه بسته بندی هدیه رایگان روی موارد نامحدود ، خسارت شما را جبران کنیم “، در پیام او توضیح داد که بسته بندی کادو واقعا رایگان است.” متشکرم و شب خوبی را سپری می کنیم.

این داستان خنده دار و ترسناک از همان زمان در Reddit منتشر شد و بیش از هزار نظر از کاربران را جلب کرد که تحت تأثیر تفکر سریع زنان قرار گرفته اند.

بیشتر بخوانید:  ساکنان ساحل خلیج فارس برای احتمال تبدیل شدن سالی به یک طوفان جدید آماده می شوند

“آیا آهنگ بدتری برای فروشگاه بازی یا هر جای بدتری برای آن آهنگ وجود دارد؟” یک نفر نوشت.

”بسته بندی هدیه را پیشنهاد دهید. دیگری گفت. “راهی برای اجرا در گرمای لحظه ای.”

برای پوشش مستمر ویروس کرونا ویروس اینجا را کلیک کنید

در همین حال ، Cardi B ممکن است موافقت کند که فروشگاه بازی ممکن است بدترین مکان برای پخش WAP باشد ، با توجه به اینکه او اخیراً گفته است که آهنگ صادقانه اش برای بزرگسالان ساخته شده است ، و او حتی نمی خواهد دخترش گوش کند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *