Home / آمریکا / یک نوجوان استرالیایی به افتخار Pay it Forward 11/11 بسته های مراقبت از ویروس کرونا را ایجاد می کند

یک نوجوان استرالیایی به افتخار Pay it Forward 11/11 بسته های مراقبت از ویروس کرونا را ایجاد می کند

11 سپتامبر شانزدهمین سالگرد تولد نوجوان استرالیایی ربکا ویلسون است ، اما او لباس های معمولی “16 شیرین” را جشن نمی گیرد. در عوض ، او تصمیم گرفت به افتخار Pay it Forward 9/11 ، سازمانی که مردم را به انجام سه عمل خوب به غریبه ها در سالگرد حملات 11 سپتامبر به آمریکا ترجیح می دهد ، به جامعه محلی خود لطف كند.

ربکا گفت: “در مورد حوادث 11 سپتامبر در اینجا صحبت نمی شود ، همانطور که در آنجا در آمریکا مشهود است.” “بنابراین من فکر می کنم یادآوری مردم مهم است ، بله ، این اتفاق افتاده است و چیزهای خوبی وجود دارد که می توانیم از حافظه او خارج کنیم.”

بیشتر بخوانید:  طوفان سالی در سراسر ساحل خلیج فارس حرکت می کند ، ترامپ "تماشا می کند"

امسال ، ربکا و خانواده اش با سازماندهی بسته های مراقبتی در سیدنی برای کارمندان آزمایش ویروس کرونا در یک کلینیک آزمایش موبایل ، به “پرداخت هزینه” پرداختند. این نوجوان پس از اینکه سه سال پیش از Ground Zero و موزه یادبود 11 سپتامبر در شهر نیویورک بازدید کرد ، ابتدا با Pay it Forward 9/11 نامزد شد. هنگامی که کوین تورف ، بنیانگذار و رئیس Pay it Forward 11/11 ، از او خواست تا به مأموریت سازمان خود کمک کند ، او یک پیام صادقانه در یک دفتر خاطرات خصوصی برای بازدید کنندگان در یکی از گالری های موزه گذاشت. آدام ویلسون ، پدر ربکا ، توضیح داد که چقدر افتخار می کند که دخترش را به دیگران کمک می کند.

بیشتر بخوانید:  کن باک نامه ای را به وزارت دادگستری می فرستد و درخواست تحقیق در مورد تأمین مالی شورش های اخیر را می کند

آدام ویلسون گفت: “ربکا اکنون به جای ناراحت بودن ، هر ساله واقعیت متولد شدن در این تاریخ مهم را جشن می گیرد.” “حتی اگر در نیمه راه جهان از شهر نیویورک تا سیدنی ، استرالیا قرار داشته باشیم ، هنوز هم می توانیم نقش مهربانی تصادفی با غریبه ها را داشته باشیم در حالی که دیگران را نیز به همین کار ترغیب می کنیم.”

بیشتر بخوانید:  سارا سندرز از وودوارد انتقاد می کند و وی را "یکی دیگر از مجرمان رسانه ای لیبرال ... تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور" توصیف می کند.

سال گذشته ، ربکا و خانواده اش بسته های اسپانسری را برای دهکده بازنشستگی مادربزرگش تحویل دادند. آدام ویلسون به فاکس نیوز گفت که مادر 88 ساله وی در تحویل بسته ها کمک کرد و از راننده الهام گرفته بود که با گذاشتن بسته ای زیر دسته درب اتومبیل ، هنگامی که راننده پیشنهاد داد در ازای خرید وی کالای خود را برگرداند ، به روش خود “آن را جلو بکشد”.

بیشتر بخوانید:  جیمز کارافانو: خط لوله انتقال گاز طبیعی Nord Stream 2 نباید از روسیه به آلمان ساخته شود

تورف به فاکس نیوز گفت که امیدوار است دیگران با انجام مهربانی تصادفی نسبت به Pay it Forward 11/11 ، ربکا و خانواده اش را دنبال کنند.

تورف گفت: “زندگی در یک بحران ملی دیگر با بیماری همه گیر ، ممکن است دلایل زیادی داشته باشیم تا زندگی هایی را که در 11 سپتامبر از دست داده ایم فراموش کنیم و اینکه چگونه برای نشان دادن دلسوزی برای کسانی که رنج می کشند دور هم جمع شده ایم. در کنار این ، نوجوانی در سیدنی استرالیا حضور دارد تا ما را به یاد انسانیت مشترکمان بیندازد.” .

بیشتر بخوانید:  گزارش می دهد ، ماهیگیر 14 ساله میشیگان پس از اینکه توسط دستگاه برداشت ذرت مورد سو run قصد قرار گرفت ، جان خود را از دست داد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pay it Forward 9/11 ، مصاحبه کامل ربکا ویلسون را در بالا مشاهده کنید.

امیلی دسکیکو گزارشگر و تهیه کننده فیلم Fox News Digital Originals است. توییت کنیدEmilyDeCiccio.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *