Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / یک ناظر دولتی که به دنبال تحقیق در مورد منافع مرتبط با طرح رشوه است

یک ناظر دولتی که به دنبال تحقیق در مورد منافع مرتبط با طرح رشوه است


کلیولند (AP) – ناظر مصرف کننده اوهایو از یک آژانس نظارتی خواسته است تحقیقات مستقیمی از شرکت FirstEnergy ، بزرگترین شرکت برق ایالتی ، انجام دهد که مقامات فدرال را به یک طرح رشوه 60 میلیون دلاری مرتبط با یکی از قدرتمندترین سیاستمداران اوهایو مرتبط کرده است.

یک مشاور مصرف کننده در اوهایو در پیشنهادی که اواخر روز سه شنبه به کمیسیون خدمات عمومی اوهایو ارائه شد ، از بازرسان بیرونی خواست که آیا پول جمع شده از مصرف کنندگان “برای فعالیت های مربوط به HB6 بجای استفاده از خدمات آب و برق نادرست استفاده شده است؟” “

HB6 اکنون به عنوان یک قانون سایه تلقی می شود که منجر به ایجاد برنامه نجات یک میلیارد دلاری برای دو نیروگاه هسته ای در اوهایو متعلق به یکی از شرکت های تابعه FirstEnergy تا اوایل سال جاری می شود. این قانون برای تأمین بودجه کمک مالی هسته ای ، کلیه قبض های برق را از مودیان اوهایو اخذ می کند.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در دنور تابعیت ساموآ آمریکا را می شنود

وكلاي مصرف كننده همچنين درخواست كرده اند كه تحقيقات و حسابرسي اداري مشخص كند كه FirstEnergy قوانين و مقررات ايالتي را نقض كرده است.

این جنبش گفت که تحقیقات باید حاکمیت FirstEnergy و “روابط شرکتی” آن را با سایر شرکت های تابعه FirstEnergy بررسی کند.

HB6 سال گذشته توسط رئیس مجلس وقت اوهایو ، لری هاوشالدر ، از طریق مجلس قانونگذاری تحت فشار قرار گرفت. همچنین شامل بالقوه صدها میلیون دلار پس انداز برای FirstEnergy است که مشتریان برای آن هزینه می کنند.

بیشتر بخوانید:  GOP Super PAC شش بازی تنگ را در یک بازی تبلیغاتی جدید هدف قرار می دهد

سخنگوی PUCO مت شیلینگ در نامه ای الکترونیکی گفت كه آژانس موظف است “ممیزی اداری و مالی منابع هسته ای دریافت كننده بودجه از HB6” را انجام دهد.

نیروگاه های هسته ای در اوایل سال جاری توسط دادگاه ورشکستگی به شرکتی تبدیل شد که توسط بستانکاران یک شرکت تابعه FirstEnergy اکنون به نام Energy Harbor تاسیس شده است.

این لایحه شامل مقررات دیگری است که برای حمایت از دو نیروگاه زغال سنگ در طی شش سال آینده می تواند 444 میلیون دلار برای مشتریان هزینه کند. این پایانه ها متعلق به تعدادی از شرکت های خدمات برق از جمله پورت برق تازه ساخته شده است. یکی از کارخانه های اوهایو. دیگری در ایندیانا است.

مدتهاست که اولین مقامات انرژی ادعا کرده اند که نجات نیروگاه هسته ای به نفع خود شرکت نخواهد بود ، با این وجود ، طبق شهادت FBI ، تقریباً تمام پول استفاده شده برای تأمین بودجه طرح رشوه از شرکت FirstEnergy Corp بوده است.

بیشتر بخوانید:  میچ مک کانل: زمان کافی برای تأیید انتخاب ترامپ برای دیوان عالی کشور قبل از انتخابات وجود دارد

هوسربیر و چهار نفر دیگر به اتهامات رکعت فدرال در طرح رشوه خواری متهم شده اند که به گفته شاکیان بودجه توسط FirstEnergy تأمین شده است. او خود را بی گناه دانست و مقامات FirstEnergy تخلف را مرتكب شدند. یک هفته پس از اعلام سوگندنامه FBI که جزئیات طرح رشوه خواری را به اطلاع عموم می رساند ، صاحبخانه از جایگاه سخنران برکنار شد.

پرونده مشاوران مصرف کننده گفت که قبل از تأیید HB6 ، FirstEnergy طبق قانون آزادی دولت در سال 1999 که باعث ایجاد رقابت شد و قرار بود چنین حمایتی را خاتمه دهد ، حدود 7 میلیارد دلار از مشتریان دریافت کرد.

بیشتر بخوانید:  قاضی تغییرات نظارت پلیس در ممفیس را تأیید می کند

بخش دوم پرونده سه شنبه از PUCO می خواهد پرونده 2017 را كه در آن سازمان نظارتی دستور بازنگری در حكم قبلی را صادر كرده بود كه به FirstEnergy اجازه می دهد از مشتریان برای به روزرسانی شبكه برق خود استفاده كند ، مجدداً باز شود.

در گزارش وكالت آمده است كه اين بررسي ويژگي هايي را پيدا كرد ، از جمله اينكه PUCO مانع استفاده FirstEnergy از هزينه هاي به روز رساني شبكه مشتريان براي ايجاد حوضچه نقدي كه شركت هاي تابعه مي توانند وام خود را از جمله نهادهاي شركتي مستقر در خارج از اوهايو ، مي كنند.

بیشتر بخوانید:  Inside the Beltway: مراقب سورپرایز سپتامبر باشید

وكیل و سایرین به دادگاه عالی اوهایو برای لغو هزینه به روزرسانی شبكه كه تا زمان اعلام قضات غیرقانونی و غیرمعقول بودن اتهامات برای مشتریان حدود 465 میلیون دلار هزینه شده بود ، مراجعه كرده و آنها را لغو كردند.

PUCO برای پایان دادن به هزینه نوسازی ، از رای دادگاه پیروی کرد ، اما به FirstEnergy دستور نداد 465 میلیون دلار که قبل از حکم دادگاه عالی به مشتریان تحمیل کرد ، پرداخت کند.

سخنگوی PUCO شیلینگ گفت که پرونده هنوز در جریان است که اجازه می دهد به پیشنهاد شورای مصرف کننده پاسخ دهد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کندی به کومی: شما یک “فرصت برابر” خودخواه هستید و سعی کردید هم ترامپ و هم کلینتون را نابود کنید

سناتور جان کندی روز چهارشنبه به رئیس سابق FBI جیمز بی کومی حمله کرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *