Breaking News
Home / آمریکا / یک مقام بهداشت گفت تعداد هواداران محدود در ورزشگاه Arrowhead می تواند ایمن تر از تماشای مسابقه در یک میخانه ، در یک خانه شلوغ باشد

یک مقام بهداشت گفت تعداد هواداران محدود در ورزشگاه Arrowhead می تواند ایمن تر از تماشای مسابقه در یک میخانه ، در یک خانه شلوغ باشد

کانزاس سیتی رئیس یکی از تیم های انگشت شماری است که از هفته اول برابر هیوستون تگزاس به تعداد محدودی از هواداران اجازه می دهد تا از طریق دروازه در ورزشگاه خود وارد شوند.

ورزشگاه Arrowhead با حداکثر 16000 هوادار مجاز در ساختمان تا 22 درصد ظرفیت پر می شود.

روسای کانزاس سیتی هنگام حضور در مسابقات خانگی در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا ، در حال تجربه روزانه بازی هستند.

بیشتر بخوانید:  جین فوندا از دموکرات ها می خواهد "به سختی میچ مک کانل" ، جانشین RPG را مسدود کنند

یک منطقه مدرسه میسوری اعتراض کرده است که مدیران 16000 هوادار را در غرفه ها مجاز می دانند در حالی که دبیرستان ها فقط مجاز به داشتن 100 نفر هستند. طبق FOX 4 KC ، آگوست و اگر دوباره محدودیت شکسته شود ، ممکن است ممنوع شود.

دکتر رکس آرچر ، مدیر بهداشت کانزاس سیتی ، به ایستگاه گفت که تفاوت بین یک بازی حرفه ای NFL با حضور هزاران نفر از طرفداران در طی یک بیماری همه گیر در مقابل یک رویداد دبیرستان به دلیل ساعت ها و ساعت ها برنامه ریزی شدید و نیروی کار است.

بیشتر بخوانید:  ناسا مرتباً فضانوردان را برای انجام مأموریت های جدید جسورانه و پنهان از راز انتخاب می کند

آرچر به FOX 4 KC گفت: “فقط به این دلیل که روسای جمهور منابع لازم برای انجام این کار را در یک مسئله نسبتاً ایمن دارند ، به این معنی نیست که زمین بازی دبیرستان این کار را انجام می دهد.”

آرچر گفت که از حداکثر تعداد طرفداران در مدارس پشتیبانی می کند و تأکید کرد که داشتن هوادار در فضای بزرگ تری مانند استادیوم ارود از داشتن هوادار در یک بار یا اتاق نشیمن شلوغ ایمن تر است.

بیشتر بخوانید:  شراب Babe شمع های الهام گرفته از فوتبال را آزاد می کند ، از جمله 18 دلار ناکو و کمربند آهسته برای تقویت دید در خانه

فصل 2020 NFL: تمام آنچه باید قبل از KICKOFF بدانید

“ما می خواهیم آن را امتحان کنیم. هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر مسابقه دوم هم جواب نداد ، مسابقه دوم را خواهیم گرفت ، اما فکر کردیم ارزشش را دارد.”

روسای جمهور برای مخاطبان طرح خاصی را در وب سایت خود قرار داده اند.

مکانهای مرتفع نشیمن و ترافیک استادیوم برای حمایت از استانداردهای فاصله اجتماعی اصلاح شده اند و کلیه امتیازات ، نقاط خرده فروشی و دکه های پارکینگ بدون پول خواهند بود. ورود به کلیه کیسه های داخل ورزشگاه ممنوع است و همه باید ماسک داشته باشند ، بجز هنگام خوردن و آشامیدن.

بیشتر بخوانید:  قاضی پرو وقایع 11 سپتامبر را "دردناک" و مثالی از دلیل نیاز ما به "اعتماد" به رهبران منعکس می کند

برای پوشش بیشتر NFL در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

رئیس از هواداران می خواهد “صبور باشند و درک کنند که این اوقات بی سابقه ای است.”

روسای جمهور گفتند ، “همه ما در این امر با هم هستیم ، بنابراین بیایید با همدیگر تلاش کنیم تا با پیروی از دستورالعمل های نشان داده شده ، پادشاهی رئیسان را ایمن نگه داریم.”

بیشتر بخوانید:  اوباما گینزبورگ را "مبارز برابری جنسیتی" توصیف می کند ، زیرا می گوید رئیس جمهور بعدی باید جانشین خود را تعیین کند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *