Home / زندگی / یک مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه ورزش های دانشگاهی نژادپرستانه شده اند

یک مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه ورزش های دانشگاهی نژادپرستانه شده اند

برخی از حقایق وجود دارد که منتقدان مدل ریاضی کالج برای سالهای متمادی به آن اشاره کرده اند. اولین مورد این است که دو ورزش – فوتبال و بسکتبال مردان – بیشتر درآمدی که بخش های ورزشی را تأمین می کند و حقوق مربیان را به میلیون ها دلار پرداخت می کند ، به دست می آورد. این دو ورزش به طور خاص به بازیکنان سیاه پوست و تنبیه بدنی بدن سیاه متکی هستند. و در حالی که این ورزشکاران میلیاردها دلار ثروت کسب می کنند ، آنها نه تنها هیچ درآمدی دریافت نمی کنند بلکه از حق معامله جمعی ، مراقبت های پزشکی طولانی مدت ، بورس تحصیلی تضمین شده و حتی صندلی روی میز برای بحث در مورد این مسائل برخوردار نیستند.

بیشتر بخوانید:  All the Fury: رقابت ریاست جمهوری سال 2020 کجا ایستاده است

بیش از حد بهره برداری شده و غیراخلاقی است. یک مطالعه جدید نکته دقیق تری را در این مورد ارائه می دهد ، و روشن می کند که این ورزش ها نه تنها درآمدزایی دارند که کل بخش ورزش را پشتیبانی می کند ، بلکه همچنین از فعالیت های ورزشی تحت سلطه ورزشکاران سفیدپوست اقتصادی مانند قایقرانی ، خدمه و تنیس حمایت می کند.

بیشتر بخوانید:  شبکه ایمنی آمریکا با طراحی رو به زوال است

این مطالعه ، از طرف دفتر ملی تحقیقات اقتصادی ، یک کیفرخواست لعنتی در مورد سیستم کاست فعلی است. با تحقیقات پزشکی قانونی دریافتم که درآمد بخشهای ورزشی طی 14 سال گذشته تقریباً 4/4 میلیارد دلار به 8/5 میلیارد دلار رسیده است. 60 درصد این رشد کاملا به فوتبال و بسکتبال مردان برمی گردد. کارمندان فوتبال دو برابر حقوق و دستمزد و همچنین کارهای اداری آموزش ندیده در این بخشهای ورزشی دیده اند. این ورزش ها از ورزش آماتور گروه باشگاه های کشور پشتیبانی می کنند. همانطور که از رسوایی های اخیر Felicity Huffman و Lori Loughlin مشاهده کردیم ، این ورزشهای برتر اغلب برای توجیه پذیرش کودکان اهدا کننده ثروتمند و فاقد صلاحیت ، یک حفره ریاضی از نوع دیگری از فساد شدید ، خارج از کتاب های “اقدام مثبت” مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید:  پروژه فنی جمعی برای حمایت از اداره پست محلی

آنچه این گزارش را به ویژه دارای اهمیت می کند – و مخصوصاً برای قدرتها خطرناک است – این است که ورزشکاران دانشگاهی در این ورزشهای درآمدزا هرگز صریحتر از گذشته نبوده اند ، به ویژه در مورد عدالت نژادی ، بهداشت و ایمنی ، بیش از آنکه در دوره ای باشند. سیاه پوستان. زندگی مهم است و Covid-19. در حالی که این ورزشکاران خواستار مجموعه ای از خواسته ها بودند ، آنها در تمایل به پذیرفتن مسئولیت سرنوشت خود متحد هستند و صدایی متناسب با اهمیت خود در دانشگاه دارند.

ترمور لارنس کلمسون کوارتر بکر ، که سفیدپوش است و موهای بلند و نگاهش به چشمانش بلند است (به عبارت دیگر ، هافبک همیشگی شما نیست) ، این هفته یک طرح پنج ماده ای را برای عدالت نژادی منتشر کرد. لارنس علاوه بر درخواست برای ثبت نام ورزشکاران دانشگاهی برای رأی دادن و حق استفاده از نشان های سیاسی بر روی کلاه ایمنی ، توئیت کرد ،

بیشتر بخوانید:  متشکرم توجه داشته باشید | ملت

طی یک سال گذشته ، کشور ما شاهد برخی از فجیع ترین بی عدالتی های بی عدالتی نژادی در برابر بی شماری از سیاه پوستان و آفریقایی آمریکایی ها بوده است. بسیاری قربانی بی عدالتی نژادی و نابرابری در سیستم شده اند. کافی است تغییر واقعی باید رخ دهد.

NCAA تلاش می کند با اقداماتی که عملکردی بیش از انضمام دارند ، به این نارضایتی های عدالت نژادی پاسخ دهد. بازیکنان دانشگاه می سی سی پی و دانشگاه آلاباما به ترتیب با مربیان خود در مسابقات Black Lives Matter Parades در آکسفورد و توسکالوزا راهپیمایی کردند. در حالی که مربی آلاباما ، نیک سبان را در صف مقدم تجمع عدالت نژادی می بینید ، این نوع رقابت ها فقط می توانند قدرت زیادی را از بین ببرند. ثبت نام رای دهندگان و نشان های کلاه ایمنی ، با توجه به Trevor Lawrence ، بی عدالتی اساسی را که در این مطالعه وضع شده است ، به چالش نمی کشند: این بی عدالتی یک سرگرمی کاذب است.

بیشتر بخوانید:  کمیک ملت | ملت

ورزشکاران سیاه پوست – که به طور نامتناسبی از خانواده های فقیر می آیند – دیگر نمی توانند گاوهای نقدی زمین کدو ، گلف و امتیازات باشند. نمی گویم جواب ها را دارم ، اما فکر می کنم راه حل در دو برابر شدن حقوق مربیان از سال 2006 باشد. اگر پول برای مربیان وجود دارد – و در حال حاضر بالاترین مربی فوتبال یا بسکتبال کالج ایالتی است – یک کارمند دولت در 40 ایالت منشأ 50 ایالت – بنابراین برای ورزشکاران نیز باید غرامت و صندلی کنار میز وجود داشته باشد. به غیر از این ، NCAA همان چیزی خواهد بود که برای دهه ها وجود داشته است: دستگاهی برای تسهیل سرقت سازمان یافته ثروت سیاه.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آیا کسی مرا بیدار می کند؟

معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن و رئیس جمهور دونالد ترامپ در اولین مناظره ریاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *