Home / زندگی / یک لایحه “لاغر” تسکین ویروس کرونا در سنا ممنوع است

یک لایحه “لاغر” تسکین ویروس کرونا در سنا ممنوع است

سنا روز پنجشنبه آخرین پیشنهاد تسکین ویروس کرونا در جمهوری را رد کرد ، اگرچه ممکن است رهبر اکثریت میچ مک کانل با نشان دادن وحدت جمهوری خواهان ، موقعیت خود را در مذاکرات دو حزب تقویت کند.

رای گیری برای خاتمه دادن به بحث درباره بسته 650 میلیارد دلاری 52-47 بود ، کمتر از 60 رای لازم. اما مک کانل توانست در کنوانسیون 53 عضوی خود به جز یکی از اعضا را حفظ کند ، که مهمترین نشانه رهبران دموکرات و مقامات کاخ سفید بود که هنوز در بن بست قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  شمارش معکوس انتخابات: 52 روز

رند پاول ، جمهوریخواه از کنتاکی ، تنها رأی “نه” حزب جمهوری خواه بود.

رهبران هر دو حزب روزها تلگرافی می فرستادند که با تدوین آن ، لایحه “لاغر” سنا تصویب نمی شود. اما پس از آنکه جمهوری خواهان با از دست دادن 20 رای از طرف خود برای لایحه 1.1 تریلیون دلاری قوانینی روبرو شدند که مک کانل در اواخر ژوئیه از آن رونمایی کرد ، دموکرات ها بارها از نقطه صحبت “جمهوری خواهان بهم ریخته” استفاده کردند تا موضع سختی را در مذاکرات بگیرند.

بیشتر بخوانید:  بایدن باید در مورد کار در روز کارگر صحبت کند. و هر روز

همچنین اگر احزاب نتوانند به توافق گسترده تری دست یابند ، رأی دادن به متولیان حزب جمهوری خواه آسیب پذیر سنا چیزی را می دهد که در جریان مبارزات انتخاباتی پس از تعطیلات مجلس در ماه آینده تا بعد از انتخابات ، به آن اشاره کنند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ و مک کانل در مورد قانونی بودن قانون اساسی دیوان عالی عقب نشینی کردند

رئیس جمهور دونالد ترامپ و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (تراشه Somodevilla / گتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *