Home / زندگی / یک “شیچو” قضایی رای غایب در ویسکانسین را لغو می کند

یک “شیچو” قضایی رای غایب در ویسکانسین را لغو می کند

مآدیسون دبلیودر حال بودن است.– هنگامی که فعالان قضایی جناح راست در دادگاه عالی ویسکانسین انتخابات ایالتی را در 7 آوریل مجبور کردند که در اوج بیماری همه گیر ویروس کرونا پیش بروند ، آرا abs غایب روز را نجات دادند. در حالی که هزاران رأی دهنده مجبور شدند ساعت ها در صف بمانند تا شخصاً رأی دهند ، حدود 1.1 میلیون رأی از طریق پست صادر شد.

بیشتر بخوانید:  "جمعیت موجود" این ورزش

اکنون ، با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر ، و با افزایش دوباره تعداد ویروس های کرونا در این وضعیت بحرانی ، همان فعالان قضایی جناح راست در همان دادگاه عالی از توزیع آرا abs غیرحضوری جلوگیری کرده اند.

در حالی که کارمندان شهرداری در سراسر ویسکانسین از روز پنجشنبه ، 10 سپتامبر – برای رسیدن به مهلت قانونی تعیین شده برای ایالت 17 سپتامبر – شروع به ارسال تقریباً یک میلیون برگ رای غایب به رای دهندگان کردند ، دادگاه دستور داد تا روند بررسی متوقف شود تا زمانی که بتواند اختلاف در مورد آدرس ها را بررسی کند. حزب سبز برای دستیابی به رای گیری درخواست می کند.

در موضوعی که مقامات انتخاباتی ویسکانسین و همچنین ناظران انتخابات در سراسر کشور را شوکه کرد ، اکثریت محافظه کار در دیوان عالی کشور اسامی هر یک از رای دهندگان را که تقاضای رای گیری غیرحضوری را داشتند ، جزئیات مربوط به آماده سازی رای و اطلاعاتی در مورد تعداد برگهای رای گیری از طریق پست و تعداد آماده آماده ارسال خواستار شد. زیپ کنید

بیشتر بخوانید:  فیس بوک در برابر دموکراسی ملت

حتی بیشتر نگران کننده این بود که این دستور موقت با یک تصمیم دادگاه که نیاز به طراحی رای جدید دارد ، دنبال شود. این کاتبان را وادار می کند برگه هایی را که قبلاً چاپ شده اند لغو کنند – با هزینه بسیار زیاد منابع و زمان ارزشمند.

قاضی آن والش بردلی ، که با تصمیم 4-3 متفاوت بود ، نوشت.

ریک حسن ، کارشناس قانون انتخابات ، حضور بیشتری داشت.

“اصطلاح حقوقی فنی برای این shitshow است” تبلیغات استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا – ایروین ، نویسنده این کتاب فروپاشی انتخابات.

اواخر پنجشنبه عصر ، پرونده های اداری از سراسر ایالت نشان می داد که بالغ بر 378،000 برگه رای لازم برای رای دهندگان ویسکانسین ارسال شده است ، و میلواکی ژورنال سنتینل ذکر شده که “اگر دادگاه تشخیص دهد که نامزدها باید به برگه های رای اضافه شوند ، آن رای دهندگان باید به رای دوم فرستاده شوند. پس از آن ، کاتبان باید اطمینان حاصل کنند که کسی دو بار رای نیاورده است.” مقامات در شهرستان میلواکی ، سنگر دموکرات ها و بزرگترین پایگاه رای گیری در این ایالت نشان داد که “اگر شهرستان میلواکی مجبور شود چاپ را متوقف کند ، و طراحی ، آزمایش و چاپ یک رای جدید را شروع کند ، ما نمی توانیم مهلت های ایالتی و فدرال را رعایت کنیم.”

بیشتر بخوانید:  دست کم گرفته ترین شاهکار اریک رومرمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پدر و مادرم تحت تعقیب هستند

یک پزشک متخصص آزمایش Covid-19 را در فونیکس ، 27 ژوئن 2020 انجام می دهد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *