Home / آمریکا / یک شهر بزرگ آمریکایی ممکن است به زودی به جوانان 16 ساله اجازه رأی دهد ، آیا دیگران می توانند از این الگو پیروی کنند؟

یک شهر بزرگ آمریکایی ممکن است به زودی به جوانان 16 ساله اجازه رأی دهد ، آیا دیگران می توانند از این الگو پیروی کنند؟

سانفرانسیسکو قرار است در ماه نوامبر رای گیری کند تا تصمیم بگیرد که آیا جوانان 16 ساله می توانند در انتخابات محلی رای دهند.

اگر این پیشنهاد تصویب شود ، سانفرانسیسکو را به اولین شهر بزرگ آمریکا تبدیل می کند که به جوانان 16 تا 17 سال حق رأی دادن در انتخابات شهرداری ها را می دهد.

طرفداران این اقدام می گویند کاهش سن رأی دادن باعث ایجاد عادت رای مادام العمر می شود.

در هنگام شیوع ویروس کرونا در سانفرانسیسکو ، یکشنبه ، 6 سپتامبر 2020 ، مردم هنگام عبور از افق پارک دولورس ، ماسک می پوشند.
(AP)

Vote16SF در وب سایت خود می گوید: “كاهش سن رأی دادن می تواند منجر به افزایش دراز مدت مشاركت در رأی دهندگان شود ، شهروندان بیشتری را با دولت خود در تماس و دولت را به خدمات بهتر مردم خود سوق دهد.”

بیشتر بخوانید:  پسر کریس اسکالیا ، روت بدر گینسبورگ ، آنتونین اسکالیا می گوید شما هرگز اجازه نمی دهید نظرات مختلف بر دوستی تأثیر بگذارد

کریستال چان ، یک سازمان 18 ساله برای رای 16 SF ، به NBC News گفت که این اقدام “به جوانان رنگین پوست در سانفرانسیسکو کمک خواهد کرد تا عادت رای دادن را در سنین جوانی ایجاد کنند و واقعاً از آنها پشتیبانی و منابعی را که برای ادامه ساختن این عادت به آنها نیاز دارند ، فراهم می کنند.” پیری آنها. ”

بیشتر بخوانید:  یک مقام بهداشت گفت تعداد هواداران محدود در ورزشگاه Arrowhead می تواند ایمن تر از تماشای مسابقه در یک میخانه ، در یک خانه شلوغ باشد

با این حال ، بدبینان برای کاهش سن رأی دادن ، می گویند نوجوانان 16-17 سال به اندازه کافی بالغ نیستند که بتوانند در غرفه رأی گیری تصمیمات منطقی بگیرند.

نیت هوچمن ، یکی از مبارزان ارشد جمهوری خواه در کالج کلرادو ، گفت که او از این پیشنهاد حمایت نمی کند زیرا جوانان فاقد تجربه لازم برای دانستن این هستند که “حکمرانی خوب چگونه است” در جوامع خود.

بیشتر بخوانید:  هندرسون سهمی از پیشگامان ANA Inspiration را به عهده دارد

در سیاتل ، سانفرانسیسکو پناهگاه هایی برای افراد غیر مقیم باز می کند تا از آتش سوزی های نامناسب آب و هوایی راحت شوند

“این کودکان شانزده ساله – آنها دانش آموز سال دوم ، دبیرستان در دبیرستان هستند که گویی کاملاً تحت تأثیر آنها قرار گرفته اند. آنها بسیار علاقه مند هستند که بدانند دوستانشان چه کاری انجام می دهند و به نظر شگفت انگیز می رسند. آنها قادر به تصمیم گیری کاملا منطقی در مورد رای گیری نیستند.” چه زمانی بزرگسال هستید؟ چه زمانی به شما اعتماد می کنیم که خود تصمیم بگیرید که در دنیا چه کسی هستید و روش خود را بگیرید؟ “

بیشتر بخوانید:  Peter Stutzock می گوید استیل دوسیه FBI را در "شکار غازهای وحشی" رهبری کرد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این شهر در سال 2016 پیشنهادی مشابه ارائه داد اما نتوانست آرا enough کافی برای تصویب را بدست آورد. فعالان می گویند اطمینان دارند که این مصوبه جدید در ماه نوامبر تصویب خواهد شد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *