Home / جدید ترین های دنیا / یک سری آزمایشات به عنوان Coronavirus به بزرگترین اردوگاه مهاجران یونان می رسد

یک سری آزمایشات به عنوان Coronavirus به بزرگترین اردوگاه مهاجران یونان می رسد


آتن ، یونان (آسوشیتدپرس) – مقامات روز سه شنبه اعلام کردند ، یک عملیات بزرگ آزمایش و ردیابی تماس در بزرگترین اردوگاه مهاجران یونان در جزیره شرقی لزبوس تاکنون 17 مورد تایید شده از COVID-19 را در میان جمعیت بیش از حد 12،500 نفر از این مرکز نشان داده است.

مقامات وزارت بهداشت و مهاجرت گفتند که تیم های پزشکی 1600 آزمایش ویروس کرونا در مرکز موریا – که در ابتدا برای نگهداری 2800 نفر طراحی شده بود – انجام داده اند و 400 نفر دیگر طی چند روز آینده پیگیری می کنند.

این اردوگاه تا 15 سپتامبر با اجرای محاصره پلیس برای اجرای ممنوعیت های ورود و خروج قرنطینه شده است.

بیشتر بخوانید:  دادستان کل بیل بار به مرگ قاضی دادگاه عالی روت بدر گینسبورگ پاسخ می دهد

وزیر مهاجرت نوتیس میتاراچی اواخر روز دوشنبه گفت که تمام جراحات مربوط به یک مرد سومالیایی است که پس از دریافت پناهندگی در یونان از اردوگاه خارج شد و به آتن رفت اما در آنجا کار و مسکن پیدا نکرد و به موریا بازگشت. مقامات بهداشتی روز سه شنبه بلافاصله قادر به تأیید انتشار ویروس توسط یک مرد نبودند.

گروه های مدافع حقوق و خیریه هایی که با مهاجران کار می کنند بارها یونان را به دلیل شرایط زندگی در موریا ، که از یک اردوگاه اصلی احاطه شده توسط یک شهر چادر پراکنده تشکیل شده ، انتقاد کرده اند.

بیشتر بخوانید:  Moderna ماه نوامبر را هدف قرار داده است تا ببیند واکسن Coronavirus چقدر موثر است

از زمان شیوع این اپیدمی ، مقامات یونانی بر جلوگیری از شیوع COVID-19 در اردوگاه های شلوغ جزیره شرقی اژه ، قرنطینه کردن افرادی که با قایق قاچاقچیان از ترکیه وارد می شوند و آزمایش ویروس قبل از ورود به اردوگاه ها ، متمرکز شده اند. این استراتژی تا هفته گذشته که مرد سومالیایی برای بازگشت در چادر خارج از اردوگاه اصلی زندگی کرد ، جواب داد.

میتاراشی روز دوشنبه در مصاحبه ای با تلویزیون خصوصی آلفا گفت که این حادثه عزم دولت را برای ساختن مراکز جزیره ای بسته برای پناهجویان تقویت می کند ، جایی که ورود و خروج به شدت کنترل می شود.

بیشتر بخوانید:  سناتور جمهوری خواه س questionsال می کند که آیا حذف تلفن های همراه تیم مولر "تلاش عمدی و گسترده ای" بوده است؟

وی گفت: “این ما را نگران می کند ، به همین دلیل ما به مراکز بسته نیاز داریم که فضای بیشتری را برای هر پناهجو فراهم کنند.” وی گفت: “افرادی كه پناهندگی دریافت كرده اند باید مراكز را ترك كنند”.

شیوع جزئی COVID-19 نیز در برخی از اردوگاه های سرزمین اصلی ثبت شده است ، اما ، بسیار کوچکتر از امکانات جزیره و انتشار ویروس بدون کنترل است.

بیشتر بخوانید:  وی بخش پلیس را به دلیل سو mis استفاده از واحد اصلاح مواد مخدر متهم کرد

اقدامات قفل در مرحله اول اپیدمی و نظارت دقیق تر بر مرزهای زمینی و دریایی با ترکیه – که بیشتر پناهجویان از آنجا وارد اتحادیه اروپا می شوند – جریان مهاجرت به یونان را به شدت کاهش داده است.

بر اساس آمار سازمان ملل ، در سال جاری تاکنون حدود 12000 نفر وارد یونان شده اند. برای کل سال 2019 ، تعداد کل پذیرفته شدگان 75000 نفر است.

در تابستان امسال ، میتاراشی گفت ، برای اولین بار ، تعداد مهاجران کمتری از مهاجران به یونان وارد می شوند – یا از طریق برنامه های اسکان مجدد به سایر کشورهای اتحادیه اروپا و یا پس از محرومیت از پناهندگی رسمی از طریق اخراج.

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید این کمپین "مقدار زیادی" هزینه کرده است تا بتواند عناوین خبری بد مربوط به ویروس کرونا را خنثی کند

اقتصاد یونان به دلیل اپیدمی در رکود است ، چرا که از یک بحران مالی 10 ساله شروع به بهبود کرد و نرخ بیکاری حدود 17 درصد است.

میتراشی گفت: “واقعیت این است که کشور ما از نظر بازار کار مقصد جذابی برای مهاجران و پناهندگان نیست.”

___

پوشش AP از شیوع ویروس را در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لیندسی گراهام: حزب جمهوری خواه آرا to را برای تأیید نامزد دیوان عالی کشور قبل از انتخابات دارد

لیندسی گراهام ، رئیس کمیته قضایی سنا دوشنبه شب گفت که جمهوری خواهان آرا to …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *