Home / آمریکا / یک زن و شوهر از کارولینای شمالی در حالی که از ویروس کرونا در حال مرگ بودند دست به دست هم دادند

یک زن و شوهر از کارولینای شمالی در حالی که از ویروس کرونا در حال مرگ بودند دست به دست هم دادند

یک زن و شوهر از کارولینای شمالی دور از ویروس کرونا ویروس را گرفتند و دست یکدیگر را گرفتند.

مردم گزارش دادند که جانی لی مردم 67 ساله و همسرش کتی دارلین مردم 65 ساله پس از یک ماه مبارزه با عفونت در 2 سپتامبر در بیمارستان سالزبری بر اثر ویروس درگذشت.

پسران شان ، مردم گفتند ، در اواخر وقت خود ، کارکنان مرکز پزشکی منطقه ای نوانت هلث رووان این زوج را به همان اتاق منتقل کردند تا بتوانند با یک آخرین خداحافظی یکدیگر را تسلی دهند.

بیشتر بخوانید:  بایدن آبجی به آتش نشانان شانکسویل داد: "من به قول های خود عمل می کنم"

او گفت ، “همه چیز به جنوب رفت ، همه چیز بدتر شد.” “روز بعد آنها را در همان اتاق ، همان اتاق مراقبت های ویژه قرار دادند ، و دستانشان را کنار هم قرار دادند ، و پرستاران دور هم جمع شدند و در عرض چهار دقیقه از یکدیگر عبور کردند.”

معلم کارولینای جنوبی ، 28 ساله ، از ویروس کرونا ویروس درگذشت: “خدا فرشته دیگری را برنده شده است”

بیشتر بخوانید:  کریس هیز ، خبرنگار MSNBC ، باعث تمسخر توییتر شد و ادعا کرد که ترامپ "به طور عینی از COVID حمایت می کند".

این زوج 50 سال با هم بوده اند و 48 سال است که ازدواج کرده اند. شین اکنون مجبور شده است که با از دست دادن هر دو والدین به طور همزمان دست و پنجه نرم کند. مراسم تشییع جنازه آنها در روز چهارشنبه در خارج از خانه و با رعایت دستورالعملهای فاصله اجتماعی توسط حاضران برگزار شد.

مردم در توضیح علائم اولیه والدینش گفتند: “علت اصلی تب و از بین رفتن چشایی بود.” “پدرم بعد از دو روز شروع به نشان دادن علائم کرد. بعد از حدود دو هفته ، آنها در بخش مراقبت های ویژه قرار گرفتند.”

بیشتر بخوانید:  نادال بعد از وقفه هنوز زنگ زده است. جوکوویچ هنوز عصبانی است

گزارش شده است که اوایل هفته شین یک پست صادقانه در فیس بوک نوشت و در آن نوشت: “پدر و مادر من برای من ، برادر و خواهرم ، همسر و فرزندان ما نعمتی نبودند. این برای همه کسانی که ملاقات می کرد یک نعمت بود. مادرم زیباترین روح را از هر کسی که ملاقات می کرد داشت.”

وی به WBTV بر لزوم جدی گرفتن ویروس تأکید کرد و از خوانندگان فیس بوک خواست که دست های خود را بشویند ، فاصله های اجتماعی را انجام دهند و ماسک بزنند.

بیشتر بخوانید:  درگیری در هواپیمای کانادایی به دلیل امتناع کودک از پوشیدن ماسک ، پرواز را لغو می کند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مردم گفتند: “این یک شوخی نیست. این یک حقه نیست.” [want] هیچ کس دیگری آسیب نمی بیند. نمیدونم [want] هرکسی غم و اندوهی را که ما احساس می کنیم احساس می کند. “

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *