Breaking News
Home / آمریکا / یک آتش نشان اورگان از آتش سوزی هایی که به دام انداخته اند و دیگران می گوید: “ما می توانیم گرما را احساس کنیم”

یک آتش نشان اورگان از آتش سوزی هایی که به دام انداخته اند و دیگران می گوید: “ما می توانیم گرما را احساس کنیم”

آتش نشانان لورا هریس و سایر پاسخ دهندگان در حال کمک به جلوگیری از آتش سوزی جنگل مرگبار در روستای اورگان در روز دوشنبه بودند که او به سرعت متوجه شد که او و ده ها نفر دیگر به دام افتاده اند.

هریس در مورد آتش سوزی سانتیام به FOX 12 در اورگان از پورتلند به FOX 12 گفت: “ما شروع به دیدن شعله های آتش بسیار نزدیک کردیم و باد مستقیم به سمت ما می وزید.” دو نفر از آتش نشانان ما با خانواده های خود تماس می گرفتند و می گفتند آنها را دوست دارند – این به نقطه اصلی رسید. ترسناک بود. ” .

بیشتر بخوانید:  فلیسیتی جونز ، که نقش روت بدر گینسبورگ را در "بر اساس جنسیت" به تصویر کشید ، عدالت با تأخیر را ستایش می کند

بعد از ظهر چهارشنبه ، شهردار ماریون گزارش داد که حداقل دو نفر در آتش سوزی جان خود را از دست داده اند ، که تقریباً 160،000 هکتار از شرق سالم را ویران کرده است. نیروهای امدادی پسربچه 12 ساله ، مادربزرگ و سگ آنها را در اتومبیل خود نزدیک خانه هایشان در لیون پیدا کردند. KATU-TV پورتلند گزارش داد که آنها قصد فرار داشتند.

بیشتر بخوانید:  Sally Pipes: Medicare رایگان - این مواردی است که برای حفظ توانایی برنامه برای حل مشکل باید آنها را حفظ کنیم.

Oregon Wildfire: حداقل 3 کشته در اثر آتش سوزی در سراسر ایالت پیدا شده است. 3 مرگ وی در کالیفرنیا گزارش شده است

هریس گفت كه اگرچه آنها برای نجات یك هلیكوپتر از گارد ملی خواسته بودند ، اما شرایط ناامن مانع آن شد و افراد گرفتار را منتظر گذاشت تا وقتی كه از هر طرف توسط آتش احاطه شده اند منتظر بمانند.

بیشتر بخوانید:  معترضین سنت لوئیس گزارش BLM از تقابل McCluskey را برای تجاوز به قانون

وی به ایستگاه گفت: “ما بسیار بیدار بودیم و آتش را تماشا می کردیم ، درخشش 365 درجه داشتیم. من نسبت دادم که خانواده ام قبلاً تخلیه شده بودند.”

هریس گفت که در این گروه شش کودک زیر 6 سال وجود دارد و برخی از آنها از زمان حضور در دریاچه کفش نپوشیده بودند ، “بنابراین ما توانستیم چند گرم جوراب به آنها اهدا کنیم تا گرم شوند.”

بیشتر بخوانید:  چرا واشنگتن پست بر روی ضبط های ترامپ توسط باب وودوارد نشست؟

این ایستگاه به ایستگاه گفت كه آتش نشانان سرانجام راهی برای عبور از مسیرهای خدمات جنگل پیدا كردند ، اما پیمایش در منطقه آتشین به همان اندازه وحشتناك بود.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: “ما در آنجا کمی از آتش عبور می کردیم.” “ما احساس می کردیم گرما به ماشین های ما وارد می شود.”

بیشتر بخوانید:  جوایز امی 2.8 میلیون دلار برای مبارزه با گرسنگی کودکان در نظر گرفته شده است

کاروان 30 اتومبیل به آرامی از مسیرهای جنگلی عبور کرد تا اینکه به اردوگاه دولت ، اورگان ، در پایگاه مونت هود رسیدند.

به گزارش FOX 12 ، چهارشنبه شب شعله های آتش دیترویت ، تالار شهر اوره را به زمین و همچنین ایستگاه آتش نشانی محلی سوخته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *