Breaking News
Home / عمومی / گفته می شود که کیفرخواست مایکل کوهن قریب الوقوع است زیرا مقام ترامپ در حال بررسی همکاری با دادستان است

گفته می شود که کیفرخواست مایکل کوهن قریب الوقوع است زیرا مقام ترامپ در حال بررسی همکاری با دادستان است

بر اساس گزارش های جدید روز چهارشنبه ، مایکل کوهن ، وکیل شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، تیم دفاع حقوقی فعلی را از دست داده و توافقی را برای همکاری با دادستان های فدرال تحقیق می کند.

کوهن که پیش از ریاست جمهوری با ترامپ در پست های مختلفی کار می کرد و “دستیار ترامپ” لقب گرفته بود ، تحت تحقیقات جنایی قرار دارد بخاطر معاملات مشکوک تجاری اش

تحقیقات – و اتهامات احتمالی جنایی – کوهن را در ناحیه جنوبی نیویورک تحت فشار شدید قرار داد ، زیرا رابرت مولر ، مشاور ویژه ، تحقیقات جداگانه خود را درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ادامه داد.

بیشتر بخوانید:  مارک سنفورد ، نماینده کنگره جمهوری خواه که از دونالد ترامپ انتقاد کرده است ، مقدمات مقدماتی کارولینای جنوبی را از دست می دهد

بر اساس ABC News ، وکلای فعلی کوهن ، تاد هریسون و استفان رایان ، انتظار نمی رود که وی را در پیشبرد تحقیقات جنایی که در شهر نیویورک ادامه دارد ، نمایندگی کنند. هریسون و رایان برای McDermott ، Will & Emery LLP در نیویورک و واشنگتن کار می کنند. گفته می شود ، هنوز هیچ وكیل جایگزینی مشخص نشده است.

وال استریت ژورنال ضمن عزیمت هریسون و رایان ضمن تأکید بر اینکه کوهن به دنبال یک وکیل مدافع جنایی جدید است ، به ویژه یک وکیل که ارتباط نزدیکی با دفتر دادستان منطقه منهتن دارد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ پس از گزارشی درباره بار مولر ریویو ، درباره منابع "غیرقانونی" نیویورک تایمز توئیت کرد

منابع آگاه به این موضوع به روزنامه گفتند که کوهن هنوز در مورد همکاری با بازرسان فدرال تصمیم نگرفته است. اما ABC News گفت “شفابخش” ترامپ احتمالاً همکاری خواهد کرد.

یک منبع نزدیک به کوهن نیز خبر ان ان بی سی خبر جدا شدن کوهن از رایان و هریسون و برنامه وی برای استخدام وکیل جدید را تأیید کرد. NBC خاطرنشان کرد که جدا شدن کوهن از رایان و هریسون مشخص نیست که آیا تغییر در استراتژی حقوقی یا همکاری آینده با دادستان های فدرال وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  فرم های برگشت مالی نشان می دهد که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ثروت خود را افزایش داده اند

این خبر یک روز پس از انتشار گزارشاتی در Vanity Fair و New York Daily News مبنی بر اینکه کوهن به دوستان خود گفت که انتظار دارد اکنون هر روز دستگیر شود ، می رسد. کوهن ادعای Vanity Fair را تکذیب کرد و در متنی نوشت: “منبع ادعایی شما اشتباه است!” هیچ اتهامی به وی وارد نشده است.

یک منبع به نیویورک دیلی نیوز گفت که کوهن ترس دارد که بزودی متهم شود و دستگیر شود.

وکلا بیش از 3.7 میلیون سند توقیف شده را که ظاهراً مربوط به مشکوک به تخلفات بانکی ، کلاهبرداری و تأمین مالی کمپین بود ، در حمله FBI به خانه و دفتر کوهن در منهتن در 9 آوریل بررسی کردند.

بیشتر بخوانید:  بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

منابع به ای بی سی نیوز گفتند که کوهن که به نظر می رسد بدون مشاور حقوقی باشد ، احتمالاً همکاری با دادستان های فدرال را در نیویورک آغاز خواهد کرد. این تحول که به گفته ABC News احتمالاً قریب الوقوع است ، نشانه جدیدی است که احتمال دارد کوهن علیه ترامپ روی بیاورد.

سی.ان.ان گزارش داد که کوهن هنوز با دادستان ها دیدار نکرده است تا درباره یک معامله بالقوه گفتگو کند.

بیشتر بخوانید:  گراسلی می گوید که از گزارش مولر پشتیبانی می کند

پس از حمله اف بی آی به دارایی کوهن ، ترامپ در توئیتی نوشت: “وکالت و امتیاز مشتری مرده است!”

رئیس جمهور همچنین به خبرنگاران در کاخ سفید گفت که حمله فدرال به “دستیار” وی ، که وی آن را به یک حمله تشبیه کرد ، “یک وضعیت ظالمانه” بود.

ترامپ در دیدار با عالی ترین نظامیان در کاخ سفید گفت: “این یک حمله به کشور ما به معنای واقعی است.” این حمله به هر چیزی است که از آن دفاع می کنیم. “این واقعاً در سطح جدیدی از بی عدالتی است.”منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *