Home / جدید ترین های دنیا / گفته می شود ترامپ ضبط کرده و اعتراف کرده است که وی آگاهانه ویروس کرونا را از ژانویه تا مارس کمرنگ کرده است

گفته می شود ترامپ ضبط کرده و اعتراف کرده است که وی آگاهانه ویروس کرونا را از ژانویه تا مارس کمرنگ کرده است

گزارش شده است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به باب وودوارد روزنامه نگار تحسین شده گفت که وی آگاهانه تهدید ویروس کرونا برای امنیت ملی ایالات متحده را برای چند ماه پیش از صدور دستورالعمل های اولیه دولت فدرال برای فاصله اجتماعی در نیمه مارس دست کم گرفته بود.

ترامپ این سخنان را در مصاحبه های کتاب آینده وودوارد درباره ریاست جمهوری ترامپ ، “خشم” بیان کرد و POTUS توافق کرد که مکالمات را ضبط کند. CNN یک نسخه پیش از “خشم” و بخشهایی از ضبط و گزیده های وودوارد را که روز چهارشنبه ارسال شده بود ، به دست آورد. (مرتبط: برنامه ترامپ در مورد COVID باید از پاسخ وی به TikTok یادداشت برداری کند | WALL STREET ME WASHINGTON EP.21)

مشتری ، فلوریدا – 8 سپتامبر: رئیس جمهور دونالد ترامپ برای توقف در فانوس دریایی ورودی مشتری در 08 سپتامبر سال 2020 در مشتری ، فلوریدا برای صحبت در مورد محیط زیست وارد شد. (عکس از جو ریدل / گتی ایماژ)

وودوارد در طی مصاحبه ای در 19 مارس ، به ترامپ گفت: “بدیهی است ، دقیقاً از آنچه در سوابق عمومی وجود دارد ، شما در این مورد از یک گفتگو عبور کرده اید تا” اوه خدای من ، گرانش تقریباً غیرقابل توصیف و غیرقابل توصیف است “، و من از او پرسیدم چرا تغییر در بلاغت.

بیشتر بخوانید:  "انبوهی از آوار": کارل روو با یادآوری پیامدهای حملات 11 سپتامبر خراب شد

ترامپ پاسخ داد: “راستش با شما ، من همیشه می خواستم آن را کم اهمیت جلوه دهم. من هنوز دوست دارم آن را کوچک کنم ، زیرا نمی خواهم وحشت ایجاد کنم.”

تماشا کردن:

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، کایلی مک کانانی ، در کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه با فریم CNN مخالفت کرد.

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران ویرجینیا از برنامه های جدید بودجه در میان بیماری همه گیر رونمایی می کنند

وی گفت: “رئیس جمهور هرگز در مورد COVID به مردم آمریکا دروغ نگفت.” او در حال ابراز آرامش بود و اعمالش منعکس می شد. در 6 ژانویه ، CDC اعلامیه سفر ووهان را صادر کرد. من شما را به دکتر فاوسی ارجاع می دهم که گفت پاسخ این رئیس جمهور فوق العاده است. نمی توانم تصور کنم کسی بتواند کارهای بیشتری انجام دهد. این سابقه این رئیس جمهور است. “

بیشتر بخوانید:  نظرسنجی گالوپ پیش از مرگ گینسبورگ نشان داد که 42٪ از دیوان عالی کشور متعادل ایدئولوژیک می دانند

تماشا کردن:

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن با اطلاعات بیشتر به روز می شود.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *