Breaking News
Home / آمریکا / گزارش هشدار می دهد که گروه های پول دار چپ و چپ در حال برنامه ریزی برای “منفجر کردن بمب” در انتخابات 2020 هستند

گزارش هشدار می دهد که گروه های پول دار چپ و چپ در حال برنامه ریزی برای “منفجر کردن بمب” در انتخابات 2020 هستند

انحصاریگزارش جدیدی که توسط فاکس نیوز به دست آمده هشدار داده است که شبکه ای از گروه های چپ که بودجه آنها بالاتر از بودجه نیروهای محافظه کار مانند بنیاد میراث فرهنگی است ، احتمالاً در انتخابات سال 2020 با پول سیاه از مبدا ناشناخته به عنوان “بمب فرش” عمل می کنند.

طبق گزارشی از اندیشکده پایتخت: “اگر سال 2018 نشانه ای است ، ما باید انتظار داشته باشیم که بمب چپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به عنوان جایگزینی برای پول ناشناخته در حالی که دائماً از شر” پول تاریک “شکایت دارد ، مشاهده شود.” می گوید

لیبرالیسم ، پول تیره به بودجه ، اخبار دوره ای ، اهداف اتاق جنگ برای صداهای میدان جنگ ، با صحبت های دموکراتیک طبقه بندی شده به عنوان خبر.

کمیته حقوق کودک برای اولین بار سال گذشته آنچه را شبکه سایه ای از سازمانهای غیرانتفاعی لیبرال تحت لوای مشاوران عربلا مستقر در واشنگتن توصیف کرد ، گزارش داد – یکی مبتنی بر بیش از نیم میلیارد دلار و با مدیریت اریک کسلر منصوب دولت سابق کلینتون.

آخرین گزارش CRC که روز جمعه منتشر شد ، نشان می دهد که بین سال های 2006 و 2018 ، شبکه Arabella درآمد 2.4 میلیارد دلار و هزینه های تقریبی 1.9 میلیارد دلار را ثبت کرده است. فقط در سال 2018 ، این شبکه پس از درآمد 582 میلیون دلاری در سال گذشته ، 635 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

بیشتر بخوانید:  آتش سوزی در یک مکان ماری جوانای دور افتاده در کالیفرنیا باعث کشته شدن 7 نفر شد

این گزارش خاطر نشان می کند که درآمد تنها از درآمد گروه های محافظه کار مانند بنیاد میراث فرهنگی (82 میلیون دلار درآمد در سال 2018) و آمریکایی ها برای پیشرفت (58 میلیون دلار) بیشتر است.

در این گزارش آمده است: “در مقابل ، شبکه Arabella نزدیک به هشت برابر میراث و 11 برابر بیشتر آمریکایی را برای رفاه به ارمغان آورد.”

گزارش CRC توضیح می دهد که چگونه مشاوران Arabella “چهار سازمان غیرانتفاعی را ایجاد و مدیریت کردند” – صندوق جدید سرمایه گذاری ، صندوق سیزده سی ، صندوق هاپول و صندوق Windward.

در این گزارش آمده است: “هر كدام نقش كمی متفاوت در شبكه دارند ، اما همه آنها كاركردهای اساسی یكی دارند – حمایت از گروه های اسپین آف (همچنین” پروژه ها “نامیده می شوند) و پرداخت كمك های مالی به سایر سازمان های غیرانتفاعی چپ گرا. این گروه های popup اغلب وب سایت های فعال هستند که می توانند روزی “ظاهر شوند” و روز دیگر ناپدید شوند ، ظاهراً ظاهر یک کمپین مردمی را می گیرند که برای یک هدف سیاسی کار می کند.

مشاوران Arabella ، در بیانیه ای به فاکس نیوز ، آنچه را “طبقه بندی نادرست ناخالص” توسط CRC در سازمان های تجاری و مشتری خود توصیف کرد ، به رقابت پرداختند.

بیشتر بخوانید:  کریس هیز ، خبرنگار MSNBC ، باعث تمسخر توییتر شد و ادعا کرد که ترامپ "به طور عینی از COVID حمایت می کند".

سخنگوی شرکت استیو سامپسون گفت: “Arabella Advisors یک شرکت مشاوره ای است که از خیرخواهانه فعال و سرمایه گذاری تأثیرگذار حمایت می کند.” “مشتریان ما شامل انواع موسسات غیرانتفاعی هستند که Arabella را برای خدمات مدیریت مشترک خود استخدام می کنند ، از جمله صندوق سرمایه گذاری جدید ، صندوق سیزده سی ، صندوق هاپول و صندوق Windward.”

وی گفت: “این سازمان های غیر انتفاعی به طیف وسیعی از پروژه ها در طیف ایدئولوژیك كمك می كنند ، بیشتر آنها هیچ ارتباطی با سیاست ندارند.” “مشاوران Arabella منبع تأمین اعتبار هیچ یك از این سازمان ها نیستند و ما بر تصمیمات هزینه های مشتریان خود كنترل نمی كنیم.”

یکی از این سازمانها در این شبکه ، صندوق شانزده سی ، سال گذشته توسط پولیتیکو گزارش شد که مجری اظهار داشت که 141 میلیون دلار برای بیش از 100 موضوع چپ در سال انتخابات میان دوره ای هزینه کرده است – از جمله مسدود کردن نامزد قاضی دادگاه عالی برت کاوانو. قوانین رأی گیری و رویه های رأی گیری با حداقل دستمزد را در نظر بگیرید. آن را به عنوان “منبع بی سابقه پول مخفی” توصیف کرد که هم دموکرات ها و هم اهداف لیبرال را تقویت می کند.

بیشتر بخوانید:  به روزرسانی های زنده: آتش سوزی های مرگبار در سراسر ساحل غربی در حال آتش گرفتن است

این کمک مالی 51.7 میلیون دلار بود که به گفته پولیتیکو بیشتر از آنچه در کل سال قبل از انتخاب رئیس جمهور ترامپ جمع شده بود ، بود. اما ، همانطور که این گزارش اشاره کرد ، قانون فدرال برای افشای اهداکنندگان به سازمانهای غیرانتفاعی که بر “رفاه” متمرکز هستند ، نیاز ندارد.

گزارش CRC صریح تر است و صندوق شانزده سی را به عنوان “مغازه لابی شبکه Arabella” توصیف می کند. به طور جداگانه ، این سازمان را به عنوان “ابزاری برای چپ حرفه ای توصیف می کند ، که توسط Arabella Advisors با بودجه برخی از بزرگترین سازمانها در فعالیت های مترقی ایجاد شده است”.

Sixteen Thirty Fund این ارزیابی را در بیانیه ای به فاکس نیوز رد کرد و گفت که “کاملاً اشتباه” است که کمیته حقوق کودک توصیف آن را به عنوان “فروشگاه فشار” برای Arabella.

امی کورتز ، مدیر امریکا در بیانیه ای به فاکس نیوز گفت: “شانزده سی نفر از طریق حمایت مالی ، حمایت از امور اقتصادی و کارهای انتخاباتی با بزرگترین چالش های اجتماعی در کشور ما روبرو هستند ، و ما متعهد هستیم که در این انتخابات قوانین موجود را برای فرصت های مترقی دنبال کنیم.”

این گزارش می گوید که عربابلا با ادعای حمایت از فعالیت های خیرخواهانه ، نه فعالیت سیاسی ، سعی در رد بررسی دقیق داشت ، اما تعریف آن از “خیرخواهی” تقریباً همیشه حاکی از تغییر سیاست های عمومی است. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید ویتمر از میشیگان "هیچ مدرکی ندارد" پس از آن که "بزرگترین تهدید" برای ایالات متحده است

“امپراتوری عربابلا به وضوح الگویی برای چگونگی عبور از مرزهای شرایط قانونی برای دستیابی به پیروزی های سیاسی از طریق ترکیب سازمان های غیر انتفاعی و انتفاعی ارائه می دهد.”

شبکه مالی تاریک Shadowway در پشت دلایل آشکار کردن جناح چپ در گزارش جدید است

او می گوید در حالی که برخی از سازمان های غیرانتفاعی از “اهداف واقعی بشردوستانه” حمایت می کنند – با اشاره به کمک مالی صندوق سرمایه گذاری جدید به انجمن سو Ab مصرف مواد و یک سازمان ذهنیت غیرانتفاعی در آلاسکا – این بخشی از کار است.

در این گزارش ، با اشاره به مشارکت در گروه های چپ گرایی رای دهندگان از جمله “وقتی همه ما رأی می دهیم” – که از رئیسان این گروه می توان به میشل اوباما بانوی اول سابق و والری جارت مشاور سابق کاخ سفید اشاره کرد ، “این بقیه گروه های سیاسی چپ هستند” ، می گوید.

سخنگوی یکی از گروه هایی که به عنوان بخشی از شبکه Arabella نامگذاری شده است ، صندوق Hopewell ، خود را به عنوان سازمانی توصیف می کند که “برای ایجاد جهانی عادلانه تر از طریق حمایت مالی ، ابتکارات بشردوستانه و اعطای کمک های مالی تلاش می کند.”

بیشتر بخوانید:  خلبان جنگنده می گوید بشقاب پرنده ای که در سال 2004 او را تعقیب کرد مرتکب "اقدام جنگی" شد

سخنگوی گفت: “صندوق هاپول بر موضوعات مربوط به فقر ، عدم دسترسی به آموزش ، موانع جنسیتی برای پیشرفت و موارد دیگر در ایالات متحده تمرکز دارد.” هوپول به عنوان یک حامی مالی برای سازمان های کوچکتر و جدیدتر که به تجربه عملیاتی نیاز دارند و هنوز وضعیت غیرانتفاعی ندارند ، عمل می کند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لی بودنر ، رئیس گروه صندوق های سرمایه گذاری گفت: “این گزارش” اغراق آمیز ، ریاکارانه است و تصویری گمراه کننده از کار ما را نشان می دهد. “

صندوق سرمایه گذاری جدید از هیچ نامزد یا احزاب سیاسی حمایت نمی کند. ما سازمانی غیرانتفاعی و غیرحزبی هستیم که پروژه های خیرخواهانه را رشد و تسریع می کنیم. وی در بیانیه ای گفت كه ماموریت ما كمك به رهبران غیرانتفاعی است تا دنیا را به جهانی سالم تر و عادلانه تر تبدیل كنند. برای اینکه به آنها اجازه دهیم روی کار مورد نظر تمرکز کنند ، ما حمایت مالی می کنیم ، به این معنی که ابزارها و پشتیبانی اداری از جمله پشتیبانی انسانی را در اختیار آنها قرار می دهیم. منابع و خدمات حقوقی ، حسابداری و انطباق ، به آنها امکان می دهد تا سریع شروع به کار کنند و کارایی بیشتری داشته باشند “

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *