Home / جدید ترین های دنیا / گزارش: مرکز نگهداری مهاجران باید زندانیان را آزاد کند

گزارش: مرکز نگهداری مهاجران باید زندانیان را آزاد کند

اسکندریه ، ویرجینیا (خبرگزاری فرانسه) – یک کارشناس خارجی بازرسی از یک مرکز بازداشت مهاجرت در ویرجینیا ، که شاهد شیوع گسترده ویروس کرونا است ، پس از کشف نقص در مراحل معاینه مرکز ، آزادی برخی از زندانیان در معرض خطر را توصیه می کند.

قاضی منطقه آمریكا لئونی برینكما ماه گذشته پس از طرح دادخواست تعدادی از بازداشت شدگان با كمك گروهی از فعالان حقوقی ، دستور بازرسی ها را صادر كرد. برینکما از مجتمع بازداشتگاه در فارمویل به دلیل شیوع بیش از 90 درصد از حدود 300 بازداشت شده این مرکز ، از جمله یک زندانی 72 ساله که درگذشت ، انتقاد کرد. مقامات دولتی بی نتیجه جنگیدند تا مانع بازرسی شوند.

بیشتر بخوانید:  نماینده کنگره نیومکزیکو از دموکرات به عنوان جانشین حمایت می کند

هومر ونترز ، ماه گذشته ، این سایت را مورد بازرسی قرار داد و گزارشی را که روز جمعه منتشر شد ، ارائه داد که می گوید این مرکز در زمینه غربالگری زندانیان برای علائم COVID-19 کار ضعیفی انجام می دهد. وی آزادی زندانیانی را که در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند ، توصیه کرد.

این گزارش به “کمبودهای متعدد و سیستمیک” در خدمات بهداشتی درمانی اشاره کرده و نتیجه گرفته است که بازداشت در آنجا “نشان دهنده یک خطر بهداشتی قابل توجه برای بیماران در معرض خطر بالا است”.

بیشتر بخوانید:  در مورد تیلور ، مرزهای قانون بر درخواست برای عدالت غلبه داشت

گزارشی که توسط یک متخصص منصوب شده توسط بازداشتگاه تهیه شد به نتایج متفاوتی رسید. ویلیام ریس ، این متخصص گفت که بزرگترین مشکلی که وی مشاهده کرده این بود که بازداشت شدگان از ماسک زدن خودداری می کنند. ریس نوشت که با توجه به “عدم همکاری زندانیان … جالب توجه است که این مرکز نزدیک به یک ماه است که آزمایشات مثبت جدیدی را در میان بازداشت شدگان مشاهده نکرده است.”

وینترز در گزارش خود نوشت که زندانیان درخواست کارمندان برای ماسک زدن را رد کردند زیرا آنها در وهله اول این مرکز را مقصر دانستند. زندانیان همچنین به ونترز گفتند که احساس می کنند ماسک ها غیرضروری هستند زیرا بیشتر افراد در این مرکز قبلاً به ویروس مبتلا شده اند.

بیشتر بخوانید:  بعد از پیشنهاد رأی مضاعف از سوی ترامپ ، توئیتر و فیس بوک بار دیگر مداخله می کنند

گزارش ونترز با اقدامات متعددی در مرکز این ایراد روبرو شد. به ویژه ، وی گفت که تلاش های مرکز برای غربالگری زندانیان با علائم COVID-19 کافی نبوده است و اکثر قریب به اتفاق بازداشت شدگان به او گفتند که هرگز در هنگام بررسی درجه حرارت از آنها در مورد علائم س wereال نمی شود.

در نتیجه ، وینترز گفت ، ادعای این مرکز مبنی بر اینکه هیچ زندانی علائم COVID-19 را از ژوئیه نداشته است جای سوال دارد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن با پنج امتیاز هدایت دونالد ترامپ در ویرجینیا: نظرسنجی

وی همچنین نوشت که بازداشت شدگانی که گزارش بیماری می دهند اغلب چندین روز قبل از مراجعه به کادر پزشکی می روند ، علی رغم اطمینان مرکز از اینکه 24 ساعت پس از برقراری تماس بیمار ، همه بازداشت شدگان دیده می شوند.

سیرنه شبیا ، وكیل وزارت امور خارجه آمریكا گفت: “ICE و تسهیلات با پذیرفتن انتقال گسترده افراد از مراكز دارای موارد فعال COVID-19 باعث شیوع آن شدند و آنها نتوانستند به طور جدی برای افراد تحت مراقبت خود ریسك كنند.” پروژه مهاجرت ملی کانون وکلای دادگستری به نمایندگی از شاکیان دعوی. “این نگرانی های قابل توجهی در مورد خطر ادامه نگهداری افراد در این مرکز ایجاد می کند.”

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: من فقط می توانم از املاک فدرال استفاده کنم

در جلسه دادرسی قبلی ، برینکما “سیرک بوروکراتیک” را به دلیل ایجاد این بیماری انتقاد کرد و گفت این مرکز با پذیرش 74 انتقال از تأسیسات فلوریدا و آریزونا بدون اجرای اقدامات قرنطینه ، رویه های خود را نقض کرد.

سخنگوی اداره مهاجرت و گمرک با اشاره به ادامه دادخواست از اظهار نظر در مورد این گزارش خودداری کرد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

رودی جولیانی ، وکیل مدافع ترامپ ، پیش از اولین مناظره ، به دنبال تئوری های توطئه درباره جو بایدن است

وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ ، رودلف جولیانی ، تئوری های توطئه درباره جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *