Home / جدید ترین های دنیا / گزارش شده است که جیک تابر به جای به چالش کشیدن کانر لمب دموکرات ، شان پرنل را ترغیب کرده است که در یک منطقه “امن تر” شرکت کند.

گزارش شده است که جیک تابر به جای به چالش کشیدن کانر لمب دموکرات ، شان پرنل را ترغیب کرده است که در یک منطقه “امن تر” شرکت کند.

گزارش شده است که جیک تاپر ، مجری CNN ، جان پرنل ، پیشکسوت ارتش را تشویق کرده است تا به جای به چالش کشیدن کانر لمب ، نماینده دموکراتیک پنسیلوانیا ، به یک منطقه “امن تر” برود.

یک منبع نزدیک به کارزار انتخاباتی پرنل گفت: طبق داستان بریت بارت که چندین روز قبل فوران کرده بود ، تابر ، اهل پنسیلوانیا ، با او تماس گرفته و او را تشویق کرده است که به جای کاندیداتوری در منطقه 17 کنگره ، جمهوری خواه دیگری را معرفی کند. (مرتبط: “یونایتد ، ما شکست نخوردیم”: شان پرنل از راهرو به دموکرات های “ناامید” می رسد)

گفته می شود تاپر به رییس جمهور گرنل ، سرپرست سابق اطلاعات ملی ، گفته است كه سعی در منصرف كردن پارنل از شركت در برابر لامب ندارد.

اما روز پنجشنبه ، فاکس نیوز تصاویری از یک پیام مستقیم از Tapper به دست آورد که ظاهرا نشان می داد که او فقط به منظور تشویق پارنل برای شرکت در “در یک منطقه R امن تر” است – جایی که او در انتخابات مقدماتی در برابر یک نامزد جمهوریخواه نشسته است – به جای پیگیری یک کرسی. بره.

بیشتر بخوانید:  دموکرات از رقابت با مارجوری تیلور گرین ، یکی از طرفداران QAnon که برای کنگره نامزد شده است ، خارج شد

“و بهترین آرزو برای مسابقه شما. برای سوابق ، من سعی نمی کردم در مورد دویدن با شما صحبت کنم – سعی داشتم شما را متقاعد کنم که به یک منطقه R امن تر برخورد کنید! لول ،” در پیام از Tapper آمده است.

طبق رتبه بندی PoliticsPA.com در ژوئیه ، لمب – کهنه سرباز سپاه تفنگداران دریایی که در انتخابات ویژه 2018 جایگاه خود را در یک منطقه جمهوری خواه بدست آورد – چهارمین نماینده مجلس آسیب پذیر ایالت است. پارنل در سه ماهه دوم با 717000 دلار در مقایسه با 441،000 دلار لمب ، بره را عصبانی کرد.

بیشتر بخوانید:  TikTok می گوید در تحقیقات امنیتی در استرالیا مشارکت نداشته است

روابط تابر با سیاست پنسیلوانیا نیز عمیق است – او قبل از حمله به صحنه رسانه ملی ، وی به عنوان دبیر مطبوعاتی مارجوری مارگولیس-مزوینسکی ، که به مدت یک دوره نماینده منطقه سیزدهم کنگره پنسیلوانیا بود ، خدمت کرد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ در ماجرای رسوایی دلاور بایدن را هدف قرار داد

در جریان مناظره روز سه شنبه ، پرزیدنت ترامپ انتقاد از علاقه جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *