Home / جدید ترین های دنیا / گزارش: ترامپ در نظر دارد تا 100 میلیون دلار پول شخصی در کارزار انتخاباتی 2020 سرمایه گذاری کند

گزارش: ترامپ در نظر دارد تا 100 میلیون دلار پول شخصی در کارزار انتخاباتی 2020 سرمایه گذاری کند

بلومبرگ روز سه شنبه گزارش داد ، رئیس جمهور دونالد ترامپ در نظر دارد تا 100 میلیون دلار از پول خود را در کارزار انتخاباتی خود در سال 2020 سرمایه گذاری کند.

ترامپ قبل از انتخابات 2016 به طور مرتب مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری تأیید می کرد ، اما هنگام نامزد شدن برای ریاست جمهوری از انجام این کار خودداری کرد. به گزارش بلومبرگ ، گزارش شده است که ترامپ با چندین نفر در کاخ سفید در مورد اهدای بالقوه بحث کرده است.

این گزارش در حالی منتشر می شود که مبارزات انتخاباتی معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن در ماه اوت با دریافت 365 میلیون دلار به طور قابل توجهی از ترامپ پیشی گرفت. بایدن رکورد همیشه جمع آوری کمک های مالی یک ماهه توسط یک کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا را ثبت کرد. (مربوط می شود: آل شارپتون می گوید: “لیبرال های لاته” ممکن است بودجه پلیس را لغو کنند ، اما در مناطقی از شهر نیویورک جرم در حال افزایش است)

بیشتر بخوانید:  "مدارس باز": رئیس جمهور ترامپ خواستار توقف بودجه مدارس تعطیل شده است

سخنگوی ستاد انتخاباتی تیم مورتوگ از گفتن اینکه آیا کمپین قصد دارد از پول شخصی ترامپ در هفته های آخر فصل انتخابات استفاده کند ، خودداری کرد.

مورتو به بلومبرگ گفت: “پرزیدنت ترامپ رکوردشکنی جمع کرده و ما به بودجه توجه زیادی می کنیم و به ما امکان می دهیم دو برابر بیشتر از سال 2016 تا روز انتخابات سرمایه گذاری کنیم. “پرزیدنت ترامپ همچنین بزرگترین عملیات جمع آوری کمکهای دیجیتال در جهان ، یک بازی غالب زمینی و سومین ویژگی را که جو بایدن هرگز نمی تواند مطابقت دهد ایجاد کرده است – شور و شوق.”

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعی AP: دروغ های ترامپ در انتخاب دادگاه ، بایدن فلیپس

ترامپ صبح روز سه شنبه در توییتر درباره هزینه های انتخاباتی خود گفت که آنها باید پول را “جلو” برای مبارزه با “گزارش های نادرست” در مورد پاسخ وی به ویروس کرونا خرج کنند.

وی نوشت: “مبارزات انتخاباتی من برای جبران گزارش های دروغ و اخبار دروغ در رابطه با معاملات ما با ویروس چین ، هزینه های زیادی را در جلو هزینه کرد.” “اکنون آنها کارهای بزرگی را که ما انجام داده ایم می بینند و ما 3 برابر بیشتر از 4 سال پیش به دست آورده ایم – و این در نظرسنجی ها زیاد شده است. بسیاری از $ & ENERGY!”

بیشتر بخوانید:  اکثر بزرگسالان مورد بررسی می گویند شرکت های رسانه های اجتماعی باید تبلیغات سیاسی را به طور کلی ممنوع کنند: نظرسنجیمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اظهار نظر مغرور دختر و پسر دونالد ترامپ طوفانی در آتش ایجاد کرد و مبارزات انتخاباتی را به لرزه درآورد

میلواکی – اظهارات رئیس جمهور ترامپ مبنی بر اینکه او به پسران مغرور راست افراطی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *