Home / جدید ترین های دنیا / گزارش تحریریه: نیویورک – واشنگتن تایمز

گزارش تحریریه: نیویورک – واشنگتن تایمز

سرمقاله های اخیر استان و روزنامه National Interest از روزنامه های نیویورک:

شورای شهر نیویورک ، جلوی اصلاحات پلیس را نگیرید

بار نیویورک

13 سپتامبر

در ماه ژوئن ، هنگامی که شهر نیویورک در حال مبارزه علیه مرگ جورج فلوید بود ، شورای شهر قانونی را تصویب کرد که مأموران پلیس را از استفاده از مانورهایی که جریان هوای فرد را محدود می کنند منع می کند. اکنون ، این شورا که تحت فشار اتحادیه ها و مقامات پلیس قرار گرفته است ، در حال بررسی بازگرداندن بخشی از این گام مهم در جهت پاسخگویی پلیس است.

چنین عقب نشینی اشتباهی خواهد بود.

آقای فلوید پس از فشار بیش از هشت دقیقه توسط افسر پلیس مینیاپولیس در زانوی خود به گردن آقای فلوید درگذشت. اما مدتها قبل از کشته شدن آقای فلوید ، ادارات پلیس ایالات متحده از خطرات استفاده از مانورهایی که جریان هوای فرد را محدود می کنند ، آگاه بودند.

حکم وزارت دادگستری آمریکا در سال 1995 که به مراکز پلیس صادر شد ، هشدار می داد که چنین روشهایی می تواند به سرعت منجر به خفگی شود. در این یادداشت توصیه شده بود: “هنگامی که مظنون بسته شد ، او را از شکم بیرون آورید.”

دفترچه راهنمای گشت اداره پلیس نیویورک افسران را به این سمت راهنمایی می کند که “از اعمالی که ممکن است باعث فشار قفسه سینه شود ، مانند نشستن ، زانو زدن یا ایستادن روی سینه یا کمر شخص ، که توانایی تنفس فرد را کاهش می دهد ، جلوگیری کنند.”

اگرچه آنها خطرات را می دانستند ، اما ادارات پلیس در نیویورک و سایر مناطق به استفاده از این مانورها ادامه دادند. در سال 2014 ، یک آسیب شناس نیویورکی گفت: فشار قفسه سینه در مرگ اریک گارنر ، سیاه پوستی غیر مسلح که به اتهام فروش سیگارهای بدون مالیات در جزیره استاتن در حین بازداشت درگذشت ، نقش دارد.

در ماه ژوئیه ، بیل دو بلازیو ، شهردار شهر نیویورک ، لایحه ای را ممنوع کرد که خفقان و سایر اقدامات محدود کننده جریان هوا را در قانون منع کند و به دادستان های منطقه اختیار می دهد تا افسران را در مورد مانور تحت تعقیب قرار دهند. مجازات نقض قانون مجازات حبس تا یک سال است.

مقامات پلیس نیویورک و رهبران اتحادیه کاهش پیدا کردند. در ماه آگوست ، اتحادیه های پلیس با طرح شکایت علیه این شهر ، تلاش کردند این قانون را لغو کنند.

بیشتر بخوانید:  شبکه بحران قضایی 2.2 میلیون دلار صرف تبلیغات صاعقه ای برای تبلیغ نامزد بعدی دیوان عالی کشور کرد

ترنس موناهان ، رئیس اداره پلیس نیویورک ، بخشی از قانون مربوط به محدود کردن دیافراگم فرد را “خطرناک” توصیف کرد ، و استدلال کرد که هنگام دستگیری معمولاً زانو زدن در پشت مظنون ضروری است.

در طول تابستان ، دستگیری به جرم اسلحه در شهر نیویورک کاهش یافت ، حتی با افزایش تعداد تیراندازی ها نسبت به تابستان گذشته. این اعداد باعث نگرانی در مورد کندی غیررسمی NYPD شد ، افسران که از اصلاحات پلیس و اعتراضات در سطح شهر عصبانی شدند. (مقامات پلیس رد کندی کار را انکار می کنند)

در هر صورت ، پس از تابستان افزایش خشونت مسلحانه – و پیش از انتخابات شهر سال آینده – برخی از نمایندگان مجلس در شهر نیویورک ناگهان مشتاق لغو اصلاحات خود می شوند.

اصلاحیه قانونی که اخیراً تصویب شده و توسط شورای شهر در دست بررسی است ، دادستان ها را ملزم می کند که ثابت کنند این افسر “بی پروا” عمل کرده و با استفاده از تدابیر محدودیت جریان هوا باعث آسیب شده است. این اصلاحیه در مورد قانون شامل خفگی اعمال نخواهد شد. با این حال ، دستیابی به این معیارها دشوار است. روری لنكمن ، عضو مجلس ، حامی لایحه اصلی ، گفت كه اصلاح این امر پیگرد قانونی برای مأمورانی را كه این قسمت از قانون را نقض می كنند غیرممكن می سازد.

دونووان ریچاردز ، عضو شورا ، رئیس کمیته ایمنی عمومی مجلس و از اصلاحیه حمایت می کند ، ماه گذشته پیشنهاد کرد که قطع قانون اصلاحات می تواند نیروی پلیس شهر را آرام کند و در صورت لزوم به کندی پایان دهد. وی گفت ، “اگر این به معنای بازگشت اداره پلیس شهر نیویورک باشد ، من می توانم در مورد بخش دیافراگم گاز دریچه صحبت کنم.” “و من نمی خواهم بهانه ای بشنوم.”

به نظر می رسد هفته گذشته ، ریچاردز ، یک دموکرات که برای انتخابات ریاست جمهوری کوئینز نامزد می شود ، منطق خود را تغییر داده است. وی در یک مصاحبه تلفنی به هیئت تحریریه گفت که اصلاحیه مربوط به جلوگیری از کمترین مناقشه قانون – ممنوعیت خفقان – در دادگاه است.

لابی های اجرای قانون در نیویورک سابقه طولانی در تبلیغ ترس در مخالفت با اصلاحات دارند. برای سالها ، مقامات ارشد NYPD گفته اند که محدود کردن استفاده از توقف و جستجو قبل از اثبات اشتباه آنها ، جرم را افزایش می دهد. اخیراً ، آنها اصلاحات وثیقه دولت را سال گذشته مقصر افزایش جرم دانستند – اگرچه داده های NYPD نشان می دهد که این یک اشتباه است.

بیشتر بخوانید:  روت بدر گینسبورگ برای استراحت در دادگاه عالی

برای قانون نیویورک بهتر است اگر قانونی که در ژوئن تصویب شد ثابت بماند. افسران پلیس وظیفه ای دشوار و گاه خطرناک را انجام می دهند. اما آنها بالاتر از پاسخگویی نیستند.

آنلاین: https://nyti.ms/33xLKFD

___

شواهد جدیدی از دروغ بودن رنگ سرب کشنده تالار شهر است

نیویورک پست

15 سپتامبر

اسنادی که تحت قانون آزادی اطلاعات افشا شده است ، بار دیگر نشان می دهد که دولت د بلاسیو مقیاس واقعی و دامنه بحران مواجهه با سرب در مسکن عمومی را دست کم گرفته است.

از سال 2010 تا 18 ، بازرسان بهداشت شهر 222 واحد NYCHA را در 93 تحول یافتند – بیش از یک چهارم کل مجموعه ها در سراسر شهر ، نولان هیکس از The Post همچنین یافت. کارشناسان می گویند یافتن سرب در یک آپارتمان به معنای وجود سم در ساختمان است. با این وجود ، رهبران NYCHA ترجیح دادند با به چالش کشیدن نتایج – با موفقیت ، در 158 مورد ، از درمان هزینه بر جلوگیری کنند.

اما هزینه های مربوط به كودكانی كه به طور بالقوه در معرض سموم آسیب رسان به مغز در جاهایی مانند خانه های جیكوب ریز هستند قابل محاسبه نیست.

درست قبل از قفل شدن COVID-19 ، بارت شوارتز ، ناظر فدرال ناظر بر NYCHA ، گزارش داد كه بیش از 100000 واحد مسكن عمومی از نظر سرب آزمایش نشده اند و 55 درصد واحدهای مورد بررسی واقعاً آلوده شده اند.

انصافاً ، رویکرد “از سرگیری همه چیز” NYCHA قبل از روی کار آمدن شهردار د بلاسیو آغاز شد – اما این امر تا زمان سلطنت وی ادامه دارد. شهردار فریب را فاش نکرد زیرا مدتها پس از آگاهی مردم از بحران ، تهدید اصلی را نادیده گرفته بود.

شاید او قبل از ترک دفتر یاد بگیرد که صداقت واقعاً بهترین سیاست است.

آنلاین: https://bit.ly/3mxgsrc

___

با شروع مدارس ، کمی صبر نشان دهید

Syracuse Post Standard

13 سپتامبر

او یک پست معروف را منتشر کرد که در فیس بوک پخش می شود ، “به معلم فرزند من”. نویسنده تلاش مضاعفی را که معلم برای ایمن و پذیرایی از کلاس خود ، آماده سازی درس ها و موفقیت دانش آموزان خود می بیند ، درک می کند. و او ادامه داد و گفت که با وجود “تمام جنون هایی که این سال تحصیلی جدید به همراه خواهد آورد … من می دانم که از شما حمایت می کنم.”

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر تگزاس فشار دموکرات ها برای گسترش رای گیری از طریق پست را رد کرد

اکنون این سخنی جدی است در زمانی که به نظر می رسد سرزنش پیش فرض است.

در این سال تحصیلی Coronavirus ، بیایید سعی کنیم تنظیمات پیش فرض را به صبر و حوصله تغییر دهیم ، زیرا هر بازیکن در حماسه بازگشایی مدرسه قسمت جدیدی را می آموزد و ناگزیر همه چیز اشتباه است.

دانش آموزان باید پروتکل های جدید استقبال را به درب مدرسه برسانند و هر حرکت خود را پیگیری کنند. تا زمانی که به روال تبدیل شود ، ممکن است منتظر بمانید. ممکن است درگیری ایجاد شود. ممکن است خطاهایی وجود داشته باشد. ممکن است ناامیدکننده های بیشتری داشته باشند زیرا فعالیت هایی مانند ورزش به تعویق افتاده یا لغو می شوند.

مربیان باید کشف کنند که چگونه دانش آموزان را با حفظ فاصله از طریق اتصال زوم یا ترکیبی از این دو راهنمایی می کنند. ایجاد روابط و ورود به جریان زمان بر است. فناوری یادگیری از راه دور ممکن است شکست بخورد.

والدین باید هنگام کار ، مراقبت از سایر اعضای خانواده و اداره خانه ، کارهای مدرسه فرزندان خود را از نزدیک تحت نظر بگیرند. خیلی زیاد است. عالی نخواهد بود

کارفرمایان موظفند به کارکنانی که در برنامه های مدارس و موارد اضطراری مراقبت از کودکان دستکاری می کنند ، رحمت کنند.

از جامعه بزرگتر خواسته می شود تا با حفظ فاصله ، پوشیدن ماسک و محدود کردن محافل اجتماعی خود ، به سختی کار کنند تا ویروس کرونا را محدود کنند. این فداکاری بهترین فرصت را برای باز ماندن در بلند مدت به مدارس می دهد.

پاداش همه این درد مشترک توانایی از سرگیری بخشهایی از زندگی ما قبل از بیماری همه گیر است. بازگشت کودکان به مدرسه برای سلامت روان و رشد عاطفی آنها مفید است. این به والدین اجازه می دهد حداقل در بعضی از اوقات به محل کار خود برگردند.

ما نمی توانیم فراموش کنیم که ویروس کرونا ویروس بر همه چیز سایه افکنده است ، ممکن است شیوع این بیماری در هر زمان بسته شود. همچنین ، صبر صبر بی حد و مرز نیست. ما برای حل سریع این ویروس به علم نیاز داریم.

با این حال ، اولین هفته کامل مدرسه یک نقطه عطف برای بزرگداشت است. ما آن را روز به روز می گیریم ، به امید بهترین ها ، آماده شدن برای بدترین حالت و عمیقاً در یافتن صبر و حوصله که با هم کشف می کنیم.

بیشتر بخوانید:  فعالان بلاروسی از سرکوب های اعتراضی لیست پلیس را تهیه می کنند

آنلاین: https://bit.ly/2ZHOmiW

___

وقت آن است که قوانین بازدید از خانه سالمندان نیویورک را آرام کنید

شهروند آبرن

13 سپتامبر

“هدف ناامید”.

اینها کلماتی بود که دختر یکی از ساکنان خانه سالمندان اوبرن برای توصیف پنجره بدون عفونت 28 روزه موردنیاز مادرش برای امکان بازدید از وی ، استفاده کرد. این استاندارد جلوگیری از گذراندن وقت با کیفیت این خانواده در کنار عزیزان 85 ساله خود به مدت نیم سال است.

شش ماه بدون آغوش. شش ماه آنها مجبور می شوند از طریق پنجره با صدای بلند فقط برای گفتگو صحبت کنند. شش ماه از شروع و پایان هر جلسه از راه دور اجتماعی با اشک می گذرد.

این نتیجه سیاستی است که اکنون بیش از آنکه به پیشگیری از آن کمک کند ، به ساکنان خانه های سالمندان آسیب می رساند.

ممنوعیت اصلی ویزیت در مراکز مراقبت طولانی مدت ، که در اواسط ماه مارس و در همان زمان شروع به کار COVID-19 در نیویورک اعمال شده بود – به همان اندازه دردناک بود. کنترل عفونت در خانه های سالمندان همیشه یک چالش بوده است. برخورد با یک ویروس جدید که مخصوصاً برای افراد مسن کشنده است ، در ابتدا محدودیت های شدیدی را به همراه داشت.

همچنین منطقی است که رویکردهای محتاطانه ای را برای بازدیدهای مرحله ای انجام دهیم ، که این کشور براساس دستورالعمل های فدرال در اوایل تابستان سال جاری انجام شد.

اما اکنون ، همانطور که اندرو کوومو ، فرماندار ، با خوشحالی خاطرنشان کرد ، میزان عفونت در ایالت نیویورک بیش از یک ماه زیر 1٪ بوده است. زمان پایین آوردن سقف بازدیدهای ایمن از خانه سالمندان.

انجمن تسهیلات بهداشتی ایالت نیویورک و مرکز ایالتی نیویورک برای کمک به زندگی گفتند که ویزیت حضوری “برای سلامتی و رفاه ساکنان ما ، خانواده ها و عزیزان ما ضروری است.” این انجمن گزارش داد که از هر چهار خانه سالمندان برای بزرگسالان به دلیل تأیید یک مورد ویروس کرونا ، طبق قوانین موجود در ژوئیه سه اجازه از مراجعه به خانه های سالمندان را ندارند و در نتیجه ساعت در 28 روز دوباره راه اندازی می شود.

یک هدف ناامید کننده ، در واقع.

وقت آن رسیده است که تغییراتی ایجاد کند که ساکنان خانه سالمندان و خانواده های آنها امید و ملاقات هایی را که به شدت نیاز دارند ، فراهم کند.

آنلاین: https://bit.ly/32CqjnB

___

مالیات دهندگانی که مالیات کتابخانه را پرداخت می کنند باید در نحوه هزینه آن اظهارنظر کنند

بیشتر بخوانید:  ونگ ، فعال هنگ کنگی به دلیل تجمع غیر مجاز دستگیر شد

مجله را ارسال کنید

16 سپتامبر

اعضای هیئت مدیره کتابخانه جیمز پرندرگست باید در جلسه روز پنجشنبه درباره شرایط اقامت اعضای هیئت مدیره بحث کنند.

به نظر نمی رسد اعضای هیئت مدیره که می گویند نیاز به اقامت مجموعه مدیران بالقوه را محدود می کند یا عملکرد هیئت مدیره در 120 سال گذشته عملکرد خوبی داشته است ، متوجه شده اند که نقش هیئت مدیره طی چند سال گذشته تغییر کرده است.

هیئت کتابخانه همیشه مسئولیت امانت داری در استفاده هوشمندانه از بودجه خود را دارد ، از جمله تصمیم جنجالی برای حراج آثار هنری کتابخانه برای جمع آوری پول برای صندوق وقف کتابخانه. اما خود این کتابخانه یک نهاد مالیاتی فعال نبود. او پولی را که بنیادها ، شهر و منابع دیگر به او می دادند می گرفت و خرج می کرد.

در اوایل سال جاری 259 رأی به تصویب رسید که بودجه کتابخانه را به عنوان ماده بودجه در بودجه مدارس دولتی Jamestown قرار می دهد ، به طور اساسی نقش کتابخانه در مردم است. کتابخانه به جای اینکه صرفاً مبلغی را از بودجه ای که مقامات منتخب تصمیم می گیرند بگیرند ، پول مالیات را به درخواست خود جمع می کند. اکنون که هیئت مدیره یک نهاد مالیاتی مستقیم است ، هیئت مدیره آن باید متشکل از افرادی باشد که در منطقه مالیات کتابخانه زندگی می کنند.

اعضای هیئت مدیره هفته گذشته گفتند كه به نظر می رسد راه اندازی كتابخانه منطقه ای مدرسه كه با انتخاب كرسی های هیئت مدیره همراه خواهد بود ، بسیار گران است. ما با این ایده موافق هستیم. کافی است که م taxدیان با 42٪ بودجه کتابخانه دچار مشکل شوند – در حالی که در یکی از مالیاترین شهرهای ایالت نیویورک زندگی می کنند ، دیگر نباید مشکلی داشته باشند. این امر شرایط اقامت را به عنوان بهترین راه بعدی برای نظارت بر نحوه هزینه کردن مالیات جدید ترک می کند.

از نظر ما ، مودیان مالیاتی – هم صاحبان خانه و هم صاحبان مشاغل – كه كتابخانه های مالیاتی را به كتابخانه پرداخت می كنند ، باید در مورد نحوه مصرف این پول تصمیم بگیرند. اگر اعضای هیئت مدیره ای که در خارج از شهر زندگی می کنند می خواهند خدمات خود را ادامه دهند ، باید با یک مشاور مسکن تماس بگیرند.

آنلاین: https://bit.ly/3c6vXBB

___

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Qxp1V
clck.ru/QtFK7
u.nu/stox9
v.gd/MuKkVx
ulvis.net/TVx

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *