Home / آمریکا / گروه دانشجویان کرنل کلاسهای نژادپرستانه را می طلبد و اقدامات “کور رنگ” را مورد انتقاد قرار می دهد

گروه دانشجویان کرنل کلاسهای نژادپرستانه را می طلبد و اقدامات “کور رنگ” را مورد انتقاد قرار می دهد

دهها تن از اعضای هیئت علمی ، کارمندان ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه کرنل نامه ای را امضا کرده و به شیوه های “کوررنگی” حمله کرده و اصرار دارند که دانشگاه سیستم سهمیه بندی نژادی را ایجاد کرده و “گروه هایی” از افراد غیر سفیدپوست را استخدام می کند.

این نامه که روز دوشنبه منتشر شد ، پس از متهم کردن دانشگاه آیوی لیگ به تلاش های “نمادین” برای پاسخ به نژادپرستی ، در لیست طولانی خواسته های فوری و طولانی مدت قرار دارد.

در این پیام آمده است: “كورنل به عنوان یك شركت ، بالاترین اصول وظیفه مدنی را آرزو می كند.” “با این وجود ، هر رویداد ، سازوکار و فرایندی در دانشگاه – از گرایش های جدید هیئت علمی تا انتخاب موقعیت های واگذار شده – اختلافات قومی را تداوم می بخشد و وضعیت موجود ظالمانه را تقویت می کند.”

بیشتر بخوانید:  مک کانانی در کاخ سفید با خبرنگاران تماس می گیرد ، زیرا تیم مولر علاقه ای به پاک کردن تلفن ها ندارد

برای تصحیح این موضوع ، این نامه پیشنهاد می کند که معیارهایی برای نسبت متولیان و دانشکده ها به رنگ آنها تعیین شود.

در این درخواست آمده است: “افزایش نمایندگی دانشکده سیاه پوستان به 7 درصد در سال 2025 و 10 درصد در سال 2030”.

“افزایش نمایندگی دانشکده در سایر رنگها به 20 درصد در سال 2025 و 25 درصد در سال 2030 ، مطابق با درصد دکترای جدید اعطا شده در ایالات متحده. ایجاد معیارهایی برای افزایش BIPOC [Black, Indigenous, and People of Color] اعضای هیئت علمی در آن گروه ها و رشته هایی که از کمبود شدید نمایندگی رنج می برند.

کوله پشتی های دانشگاه دارای گروه های بحث جداگانه طراحی شده برای دانشجویان سفیدپوست و “افراد رنگین”

بیشتر بخوانید:  کالیفرنیا در حال هموار کردن عادی آتش نشانان زندانی پس از آزادی است

در کوتاه مدت ، این شامل “گروه” اعضای هیئت علمی و دانشجویان سیاه ، بومی و رنگی (BIPOC) است.

این مطالبات صریحاً خواستار پایان دادن به “سیاست ها و شیوه های اشتغال کور در استخدام شریک / همسر” و همچنین “انتصاب شریک / همسر برای کلیه اعضای هیئت علمی BIPOC ، از جمله استادان دانشیار” است.

تائو لی جووی ، استادیار دانشگاه کرنل و اولین شخصی که نامه را امضا کرد ، در توییتر خواسته ها را نوشت.

در سطح کارشناسی ، امضاکنندگان دانشگاه می خواهند از در نظر گرفتن نمرات SAT / ACT دست بردارند و به نقش تست استاندارد در تشدید اختلافات بین نژاد و کلاس ، به ویژه با توجه به سابقه نژادی تست ضریب هوشی ، اعتراف می کنند.

بیشتر بخوانید:  ضد عفونی کننده ، چک های موقتی ، ماسک: گفته می شود این اردوگاه بایدن برای محافظت از وی در برابر ویروس کرونا انجام می دهد

دانشگاه ایتاکا در نیویورک بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد. همانطور که سخنرانی نشان می دهد ، رئیس دانشگاه مارتا پولاک اخیراً از برنامه های خود برای ایجاد مرکزی که در تحقیق درباره موضوعات مربوط به نژادپرستی سیستمی متمرکز باشد ، خبر داد.

جسیکا کروگ ، استاد وانمود کننده سیاه پوست ، استعفا داد

در این نامه استدلال می شود که روش کرنل نیز باید “تغییرات روش شناختی” داشته باشد. مشخص نیست که “روش های آموزش ضد نژادپرستی” دقیقاً شامل چه مواردی می شود ، اما اصطلاح “ضد نژاد پرستی” به دنبال اعتراضات در مورد مرگ جورج فلوید در 25 مه بارها ظاهر شد.

دکتر آبرام کندی ، که مرکز تحقیقات ضد نژادپرستی دانشگاه بوستون را هدایت می کند ، در هنگام مقابله با ناآرامی های نژادی ، کتابی را توسط آمازون و دیگران توصیه شده است. کندی در کتاب خود چگونه ضد نژاد پرستی بنویسیم نوشت: “هیچ سیاستی غیر نژادپرستانه یا خنثی در برابر نژاد وجود ندارد. هر سیاستی در هر نهاد در هر جامعه در هر کشور نابرابری نژادی یا برابری بین گروه های قومی را تولید یا از آن حمایت می کند.” سپس تبعیض را به عنوان ابزاری برای ایجاد برابری نژادی ارتقا می دهد.

بیشتر بخوانید:  راسل ویلسون با عملکردی مقابل شاهین ها به استیو یونگ در باشگاه اختصاصی خط حمله می پیوندد

وی می نویسد: “س specificال خاص این است که آیا تبعیض منجر به برابری می شود یا نابرابری.” اگر تبعیض منجر به برابری شود ، بنابراین ضد نژادپرستی است. اگر تبعیض منجر به نابرابری شود ، این یک عنصر نژادپرستانه است … تنها راه حل تبعیض نژادی تبعیض نژادپرستی است. تنها راه حل تبعیض در گذشته تبعیض فعلی است. تنها راه حل تبعیض فعلی است. این تمایز آینده است. “

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران ویرجینیا در تلاشند قانون صدور گواهینامه پلیس را گسترش دهند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پیام روز دوشنبه در حالی منتشر شد که دولت ترامپ “نظریه نژادی انتقادی” را محکوم کرد و آن را “تبلیغات ضد آمریکایی” خواند. دفتر مدیریت و بودجه (OMB) روز جمعه تفاهم نامه ای را منع کرد که آموزش هایی را شامل می شود ، به عنوان مثال ، کارمندان سفیدپوست که اعتراف کردند از نژادپرستی سود می برند.

راس ووت ، مدیر دفتر وزارت امور خارجه ، گفت: “تبلیغات تفرقه انگیز ، کاذب و تحقیرآمیز جنبش تئوری نژاد حیاتی با همه آنچه ما به عنوان آمریکایی پشتیبانی می کنیم متناقض است و نباید جایی در دولت فدرال داشته باشیم.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *