Home / جدید ترین های دنیا / گروه: تیراندازی پلیس به یک پسر یوتا ، شکاف های روانی را نشان می دهد

گروه: تیراندازی پلیس به یک پسر یوتا ، شکاف های روانی را نشان می دهد


سالت لیک سیتی (خبرگزاری فرانسه) – گروه مدافعان روز چهارشنبه گزارش داد ، تیراندازی پلیس که منجر به زخمی شدن یک پسر 13 ساله اوتیستیک در سالت لیک سیتی شد ، نواقص موجود در نحوه پاسخگویی افسران به یک بحران بهداشت روانی را آشکار کرد. این بخشی از اقدامات پلیس است که با تجدید نظر در جریان اعتراضات سراسری علیه خشونت اجرای قانون روبرو است.

س questionsالهای مشابهی در روچستر ، نیویورک ، پس از مرگ یک مرد سیاه پوست که برادرش بلافاصله پس از ارزیابی سلامت روان ، برادر خود را در مورد رفتار غیر معمول خود به پلیس فراخوانده است ، مطرح می شود. این در حالی است که معترضین از شهرها خواستند “بودجه پلیس را متوقف کنند” و در عوض پول را به خدمات اجتماعی منتقل کنند.

بیشتر بخوانید:  به احتمال زیاد زن است: ترامپ انتظار دارد هفته آینده نامزد اسکاتوس را اعلام کند

در یوتا ، پسر از جراحات جدی جان سالم به در برد. به نظر می رسد او بر اساس عکسی که مادرش در اینترنت منتشر کرده سفیدپوست است ، اگرچه پلیس جنسیت او را ذکر نکرده است. مادرش ، گلدا بارتون ، گفت که او جمعه شب با 911 تماس گرفت زیرا او دچار یک بحران شدیدی شده بود و به یک افسر مداخله در بحران احتیاج داشت.

مقامات گفتند که افسران سالت لیک سیتی که در آنجا شرکت داشتند ، در زمینه مداخله در بحران تخصصی نداشتند ، اما برخی از آموزش های بهداشت روان را دیده اند و در پایان با شلیک گلوله به پسر هنگام فرار ، زیرا آنها معتقد بودند وی تهدید به استفاده از سلاح کرده است.

بیشتر بخوانید:  یک سری آزمایشات به عنوان Coronavirus به بزرگترین اردوگاه مهاجران یونان می رسد

شری ویتور ، رئیس CIT یوتا ، یک سازمان غیرانتفاعی که آموزش مداخله در بحران را به مجریان قانون ارائه می دهد ، گفت: یک افسر آموزش دیده در واکنش به بحران ، با تمرکز بر تنش زدایی و جلوگیری از فریاد یا آژیر آواز ، وضعیت را به گونه دیگری اداره می کرد. که می تواند گیج کننده باشد.

ویتور گفت: “کسی که دچار بحران سلامت روان است … ممکن است رفتارهای متفاوتی داشته باشد.” “به همین دلیل ما به افسرانی نیاز داریم که راه های مختلفی را که ممکن است به نظر برسد درک کنند.”

برخی از بخشهای پلیس حتی آموزشهای ویژه ای را برای برقراری ارتباط با افراد مبتلا به اوتیسم طی می کنند ، یک اختلال رشد که می تواند شامل درجات مختلف زبان و معلولیت های اجتماعی باشد.

بیشتر بخوانید:  فیفا برای کمک به بودجه آژانس مبارزه با فساد ورزشی باز است

کارآگاه مایکل راف ، سخنگوی این بخش ، گفت که اداره پلیس سالت لیک حدود سه افسر دارد که متخصص مداخله در بحران هستند ، اما آنها به هر تماس مربوط به مسائل بهداشت روان پاسخ نمی دهند. وی در کنار الگوی دپارتمان ایستاد که شامل 40 ساعت آموزش مداخله در بحران برای هر استخدام جدید در آکادمی پلیس آن است.

وی گفت: “ما با نرم افزاری که استفاده کردیم و افرادی که آن را آموزش می دهند بسیار راحت هستیم.” “بیش از یک روش برای آموزش CIT وجود دارد.”

راف از افشای تاکتیکی که افسران برای آرام کردن اوضاع قبل از شلیک به پسر استفاده کردند ، خودداری کرد. این وزارت می گوید با تحقیقات متعدد همکاری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  بگویید جو نیست: بایدن نتوانست گرایش به قصه های چندین دهه را مهار کند

اما از نظر وایت وور ، نمونه ای از این موارد است که چرا یک کشور به یک برنامه یکنواخت و منسجم نیاز دارد. در سال 2016 ، پلیس سالت لیک سیتی ترجیح داد در آموزش های ارائه شده توسط گروه خود شرکت نکند.

وی گفت: “هنگامی که مردم یک افسر را فرا می خوانند ، در آسیب پذیرترین حالت خود قرار دارند و باید به کسانی که به درب منزلشان می آیند اعتماد کنند.”

نام افسران ، دوربین فیلمبرداری بدن و تاریخچه تماس 911 اعلام نشده است

در همین حال ، مادر این پسر از سالت لیک سیتی به KUTV گفت که وی به پلیس اطلاع داده است که پسرش اوتیسم دارد ، غیرمسلح است و نمی داند چگونه رفتار خود را تنظیم کند.

بیشتر بخوانید:  دیزنی به خاطر فیلمبرداری "مولان" در سین کیانگ چین انتقاد کرد

بارتون امیدوار بود که آنها به آرامش و آرامش اوضاع کمک کنند. در عوض ، دو افسر که به خانه او وارد شدند به پسرش گفتند “روی زمین پایین بیایید” و او را هدف گلوله قرار دادند.

بارتون به ایستگاه تلویزیونی گفت: “او یک بچه کوچک است.” “چرا شما فقط با او برخورد نکردید؟ او یک کودک است. او دارای مشکلات روحی است.”

___

Ippolito عضو آسوشیتدپرس / گزارش ابتکار اخبار House State America است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا موضوعات طبقه بندی شده را گزارش دهند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سنا لایحه هزینه دولت را تصویب می کند

روز چهارشنبه ، سنا به یک لایحه مخارج دولت موقت برای ادامه کار آژانس های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *