Home / جدید ترین های دنیا / گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا ، لایحه ای را برای تغییر قانون مجرمان جنسی امضا می کند

گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا ، لایحه ای را برای تغییر قانون مجرمان جنسی امضا می کند


ساکرامنتو ، کالیفرنیا – فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، قانونی را امضا کرد که به موجب آن قاضیان در مورد اینکه آیا فردی به دلیل داشتن رابطه جنسی دهانی یا مقعدی با یک خردسال باید به عنوان جرم جنسی در نظر گرفته شود ، قضاوت می کند.

این لایحه که روز جمعه امضا شد ، اختیاراتی را که در حال حاضر به قضات در موارد تجاوز قانونی داده می شود ، گسترش می دهد و به عنوان اجرای عدالت بر اساس قانون برای متهمان LGBTQ ارتقا یافته است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ از اسپانیایی زبانان در نوادا درخواست تجدید نظر می کند و بایدن را انتقاد می کند که "او فرد قدرتمندی نیست

قانون فعلی که از چند دهه قبل به بعد اجرا می شود ، به قضات اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا مردی باید در یک ثبت نام متخلف جنسی در کالیفرنیا ثبت شود ، اگر وی با شخص بین 14 تا 17 سال و بزرگتر از آن شخص 10 ساله رابطه داوطلبانه نداشته باشد.

اما این برآورد فقط در مورد مردی که مقاربت واژینال داشته است اعمال می شود. این تغییر جدید به قضات اجازه می دهد تا در مواردی که مربوط به عمل رابطه جنسی دهانی یا مقعدی داوطلبانه است ، از همان اختیار استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:  لایحه تسکین ویروس کرونا در جمهوری خواه در سنا غرق می شود

هنگامی که خردسال زیر 14 سال باشد ، اگر فاصله سنی بیشتر از 10 سال باشد ، یا هر یک از طرفین اعلام کند که این جنس توافق نکرده است ، این روش اعمال نخواهد شد.

این لایحه توسط سناتور اسکات وینر ، دموکرات سانفرانسیسکو ارائه شد.

وینر در بیانیه ای گفت كه این قانون با “رفتار با جوانان همجنسگرا همانگونه كه از سال 1944 با جوانان مستقیم رفتار كرده است” به تبعیض پایان می دهد و افزود: “امروز كالیفرنیا گام دیگری به سوی جامعه عادلانه برداشت.”

بیشتر بخوانید:  مقامات ناواهو شروع به تعطیلی مزارع کنف در نیومکزیکو کردند

تساوی کالیفرنیا ، یک گروه غیرانتفاعی حقوق مدنی که با همکاری دفتر دادستان منطقه ای لس آنجلس حمایت مالی کرد ، از امضای نیوزوم نیز تمجید کرد.

ریک چاوز زابور مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: “اگر کالیفرنیا را برای همه بخواهیم ، به یک سیستم عدالت نیاز داریم که با همه ساکنان کالیفرنیا به طور عادلانه و یکسان رفتار کند – صرف نظر از اینکه چه کسی هستند ، چه ظاهری دارند و چه کسی را دوست دارند.” دفتر برنده

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر تگزاس فشار دموکرات ها برای گسترش رای گیری از طریق پست را رد کرد

این لایحه پس از تقسیم آرا ، مجلس و سنا را تصویب کرد و برخی از اعضا به آنچه تخفیف مجازات برای کسانی که با خردسالان رابطه جنسی برقرار می کنند ، اعتراض کردند.

لورنا گونزالس ، عضو انجمن ، قبل از تصویب این لایحه گفت: “من به عنوان یک مادر نمی توانم درک کنم که چگونه رابطه جنسی بین یک جوان 24 ساله و 14 ساله می تواند توافقی باشد و چگونه یک جرم قابل ثبت نیست.” وی افزود: “ما هرگز نباید از این ایده كه كودكان به هیچ وجه نباید در معرض اختلال باشند ، دست برداریم.”

بیشتر بخوانید:  الشباب تهدید می کند ارتش آمریکا را به جنگی بی پایان در سومالی فرو خواهد برد

منتقدان آنلاین به اشتباه این اقدام را قانونی جلوه دادند و اظهار داشتند:

این لایحه توسط گروه های مدنی و همچنین انجمن وکلای دادگستری کالیفرنیا و انجمن ر Chiefسای پلیس کالیفرنیا مورد حمایت قرار گرفت.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ در ماجرای رسوایی دلاور بایدن را هدف قرار داد

در جریان مناظره روز سه شنبه ، پرزیدنت ترامپ انتقاد از علاقه جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *