Home / آمریکا / کیرستی آلی با انتقاد از تنوع جدید و الزامات ورود اسکار: “این لکه ننگ هنرمندان در همه جا است.”

کیرستی آلی با انتقاد از تنوع جدید و الزامات ورود اسکار: “این لکه ننگ هنرمندان در همه جا است.”

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی روز سه شنبه مجموعه ای جدید از شرایط لازم برای فیلم های واجد شرایط دریافت جوایز را در تلاش برای افزایش نمایندگی و ورود در هالیوود اعلام کرد و به راحتی می توان گفت که بازیگر Kirstie Alley از هیجان کمتری برخوردار نیست.

آکادمی پیش از پنجمین سالگرد جنجال # OscarsSoWhite ، اعلام کرد که نامزدهای جایزه بهترین فیلم – از لیست ورودی های خود برای سال 2024 – را محدود می کند به کسانی که می توانند شرایطی را که “تشویق به بازی منصفانه در داخل و خارج از صفحه نمایش” است را تضمین کنند با اطمینان از اینکه افراد رنگین پوست موقعیت های مجموعه فیلم را پر می کنند. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی آنلاین.

به زودی آلی به توییتر رفت و ابراز ناامیدی خود را از استانداردهای جدید نوشت و نوشت: “این رسوایی هنرمندان در همه جا است.”

بیشتر بخوانید:  آیا آواز خواندن می تواند تولد ویروس کرونا را گسترش دهد؟

وی توییت خود را ادامه داد: “آیا می توانید تصور کنید به پیکاسو آنچه در نقاشی های f-king او وجود دارد بگویید. ذهن خود را از دست داده اید. هنرمندان را کنترل کنید ، فکر فردی را کنترل کنید … اسکار اورول.”

آکادمی شرایط ورود را برای دستیابی به تأثیر کامل در سال 2024 اعلام کرد

ساعاتی بعد ، آلی توئیت کرد که تنوع و فراگیری “باید به خوبی ، طبیعی و صادقانه آموزش داده شود و به گونه ای آموزش داده شود که برای فرزندان ما به طبیعت دوم تبدیل شود.”

این ستاره با انتقادات شدید پیروانش روبرو شده است و اکثریت در حرفه خود عکس می گیرند.

بیشتر بخوانید:  پیتر ناوارو پس از گفتن به شبکه جیک تابر ، ناگهان مصاحبه خود را با CNN قطع کرد ، "من با مردم آمریکا صادق نیستم".

یک کاربر تحسین کرد: “خوب ، با توجه به شغل شما (یا عدم وجود آن) تاثیری روی شما نخواهد داشت. خاکستر.”

کوچه دیگری پرسید: “یک عکس جالب توجه با توجه به اینکه اکثر فیلمهایی که در آن حضور دارید بسیار سفیدپوست هستند. آیا از کمبود فرصت نگران هستید؟ می دانید این قوانین جدید به عنوان یک زن به شما کمک می کند ، درست است؟ شما به استودیوها می گویید که چه کسانی دائماً در فیلم ها می گذارید.”

شخصی انتقاد کرد ، “نگران نباشید ، کمی درگیری چیزی نخواهد بود که مجسمه اسکار کوچک را از پوشش خود دور نگه دارد …”.

KIRSTIE Alley با تمجید از پاسخ ترامپ به ویروس کرونا ، توئیتر را عصبانی می کند

از جمله منتقدان ، آوای دو ورنای ، كارگردان نامزد اسكار بود كه مخالفت خود را با اعتقادات آلی با گرافیكی از دنزل واشنگتن كه در را در صورت شخصی بست ، آشكار ساخت.

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران ویرجینیا در تلاشند قانون صدور گواهینامه پلیس را گسترش دهند

یکی دیگر از پیروان گفت: “آیا شما می توانید احساس گرما کنید زیرا به افراد بیشتری فرصت داده می شود؟ آیا می توانید تصور کنید که ناراحت باشید زیرا افراد بیشتری شغل می گیرند ؟؟؟”

KIRSTIE Alley با تمجید از پاسخ ترامپ به ویروس کرونا ، توئیتر را عصبانی می کند

برای اینکه فیلم ها در سال های 2022 و 2023 واجد شرایط دریافت جایزه باشند ، محصولات باید فرم محرمانه ای از معیارهای ورود به آکادمی را ارائه دهند ، با این حال ، رعایت مرزها هنوز یک مورد ملموس نخواهد بود.

“فرمانداران دانشگاهی دوون فرانکلین و جیم جیانوپولوس ریاست یک گروه کاری را برای توسعه استانداردهای ایجاد شده از یک مدل الهام گرفته از معیارهای تنوع BFI استفاده شده در برخی از واجد شرایط بودن و واجد شرایط بودن بودجه انگلیس در برخی از دسته های جوایز آکادمی فیلم و تلویزیون بریتانیا (BAFTA) ، اما برای تأمین نیازهای خاص آکادمی سازگار شده است ». “آکادمی همچنین با انجمن صنفی تهیه کنندگان آمریکا (PGA) مشورت کرده است ، همانطور که در حال حاضر برای واجد شرایط شدن در اسکار کار می کند.”

بیشتر بخوانید:  نمایشگرهای Rosa Parks House در ایتالیا

سایر دسته های جایزه مطابق با شرایط فعلی واجد شرایط بودن حفظ می شوند.

بعد برندگان اسکار 2020 چه کار می کنند

Kirstie Alley در شب راه اندازی “Big Brother مشهور” در استودیوی Elstree ، هرتفوردشایر انگلیس وارد خانه می شود. آلی روز سه شنبه از آکادمی علوم و هنرهای سینمایی انتقاد کرد ، زیرا این مجموعه جدیدی از شرایط را برای فیلم های واجد شرایط جوایز در تلاش برای افزایش نمایندگی و ورود در هالیوود نشان داد.
(GT)

ارسال به بهترین دسته تصاویر از سایر مطالب مانند “فیلم انیمیشن ، فیلم مستند” [or] فیلم سینمایی بین المللی “جداگانه ارزیابی شود”.

بیشتر بخوانید:  جوی جونز می گوید 11 سپتامبر به ما یادآوری می کند ، "ما در یک تیم هستیم."

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بسته به زمان انتشار ، دو معیار از چهار معیار زیر برای احراز صلاحیت بهترین فیلم با شروع جوایز اسکار 96 باید رعایت شود: بازیگری روی صفحه ، موضوعات ، روایت ، رهبری خلاق ، تیم پروژه ، دسترسی و فرصت های صنعت و توسعه مخاطبان.

Fate News Nate Day در این گزارش همکاری داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *