Breaking News
Home / آمریکا / کوشنر می گوید “مشمئزکننده” است که سیاستمداران سعی می کنند بیماری همه گیر ویروس کرونا را سیاسی کنند

کوشنر می گوید “مشمئزکننده” است که سیاستمداران سعی می کنند بیماری همه گیر ویروس کرونا را سیاسی کنند

جارد کوشنر ، مشاور ارشد رئیس جمهور ترامپ ، روز یکشنبه به فاکس نیوز با تیتر “انقلاب آینده با استیو هیلتون” گفت که “مشاهده سیاسیون در تلاش برای استفاده از ویروس کرونا برای کسب امتیازات سیاسی” ناپسند است.

کوشنر ، که داماد ترامپ نیز است ، به سالگرد اخیر حملات 11 سپتامبر اشاره کرد و یادآوری کرد که چگونه – بلافاصله پس از آن – آمریکایی ها “آن بحران را سیاسی نکرده اند”.

وی گفت: “ما به عنوان یک کشور جمع شده ایم.” پرزیدنت ترامپ به رانندگی ادامه می دهد ، و به کارهای درست خود ادامه می دهد. اما برای من بسیار ناراحت کننده است که ببینم چگونه بسیاری از این سیاستمداران سعی کرده اند این مسئله را سیاسی کنند. اما این کاری است که آنها انجام می دهند. “

بیشتر بخوانید:  دالی پرتون در نامه ای شاعرانه RBG را به یاد می آورد

فصل انتخابات در حال جابجایی است و هر دو ترامپ و جو بایدن در تلاشند تا خود را به عنوان رهبری معرفی کنند که آمریکایی ها را در میان بیماری همه گیر مرگبار حفظ خواهد کرد. تیم بایدن سعی کرد ترامپ را فردی توصیف کند که نتوانسته مطابق با این مناسبت عمل کند. دموکرات ها ادعا کردند که ترامپ در مراحل اولیه ویروس را جدی نگرفته و از آن زمان به بعد به دنبال ویروس است.

بیشتر بخوانید:  مقام رسمی می گوید که اورگان به عنوان "یک حادثه کشتار جمعی" در حال آماده سازی آتش سوزی است.

به نظر می رسد بایدن در تلاش است تا تفاوت در نحوه کنترل ویروس را در ماه مارس روشن کند.

میزبان فاکس نیوز یکشنبه ، کریس والاس ، از جیک سالیوان ، مشاور ارشد سیاست بایدن ، در مورد تصمیم معاون رئیس جمهور سابق برای برگزاری تجمعات در ماه مارس س askedال کرد و ویدیویی از واکنش بایدن به تصمیم ترامپ برای محدود کردن سفر از چین نشان داد.

بیشتر بخوانید:  نمایشگرهای Rosa Parks House در ایتالیا

بایدن گفت: “زمان آن نیست که سوابق هیستری ، بیگانه ستیزی و بیگانه هراسی هیستریک – و دامن زدن به ترس توسط دونالد ترامپ ، به جای علم پیشگام شود.”

والاس از سالیوان س askedال کرد که چرا بایدن دو ماه طول کشید تا علناً با این محدودیت ها موافقت کند. سالیوان این مهلت زمانی را انکار کرد و بایدن در سخنرانی 12 مارس گفت که محدودیت های سفر می تواند ویروس را کند کند.

سالیوان درباره محدودیت ها گفت: “اما آنها نمی توانند ویروس را متوقف كنند.” “برای او [Biden’s] نکته اساسی ، تنها راه طولانی مدت برای کنترل این ویروس این است که رئیس جمهور بایستد و کار خود را در اینجا در خانه ای که ویروس در حال گسترش است انجام دهد. “

بیشتر بخوانید:  قدیمی ترین بازیکنان NFL در لیگ

کوشنر به استیو هیلتون ، مجری برنامه گفت که ترامپ از ابتدا ویروس را جدی گرفت.

“آنها گفتند که در خط مقدم کمبود PPE خواهیم داشت ؛ کوشنر گفت ، آنها گفتند ما مردم را می کشیم زیرا آنها در دستگاه های تهویه نبودند.” این اتفاق نیفتاد.

کوشنر همچنین به دلیل رهبری وی در فشار آوردن به واکسن ، اعتبار ترامپ را به حساب آورد. وی گفت که واکسن های بسیاری وجود دارد که اکنون در مرحله آزمایش فاز III هستند و “سریعتر از آن است که هر کسی فکر کرده باشد.”

بیشتر بخوانید:  بنی نانس: پس از مرگ روت بادر گینسبورگ ، زنان محافظه کار آماده جنگ برای نامزد ترامپ هستند

برنامه FOX NEWS را دریافت کنید

کوشنر گفت که ویروس کرونا ویروسی های زیادی را برای آمریکایی ها ایجاد کرده و یک چالش است. اما وی گفت ترامپ مرد مناسبی برای این شغل است و از قرار گرفتن کشور در “موقعیت بسیار بدتر” جلوگیری می کند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *