Breaking News
Home / آمریکا / کن باک نامه ای را به وزارت دادگستری می فرستد و درخواست تحقیق در مورد تأمین مالی شورش های اخیر را می کند

کن باک نامه ای را به وزارت دادگستری می فرستد و درخواست تحقیق در مورد تأمین مالی شورش های اخیر را می کند

نماینده کن ، باک ، جمهوری خواه کلرادو ، روز پنجشنبه نامه ای به وزارت دادگستری فرستاد و از آنها خواست که منبع مالی شورش های اخیر و فعالیت های مربوط به فعالیت های آنتیفا را که از زمان مرگ جورج در بسیاری از شهرهای بزرگ گسترش یافته اند ، در نظر بگیرند. فلوید

نامه باک آغاز شد: “ما می نویسیم تا عمیق ترین نگرانی خود را در مورد خشونت مداوم که شهرهای آمریکا را در برگرفته و حکومت قانون را در سراسر کشور ما تهدید می کند ، به اشتراک بگذاریم.” وی افزود: “آنتیوا و دیگر گروههای آنارشیست چپ در ماههای اخیر سیل حملات توتالیتری را علیه کشورمان به راه انداخته اند ، از جمله متهم کردن سناتور آمریكا ، آدم ربایی در اجتماعات مسالمت آمیز ، سازماندهی شورشهای مسلحانه ، تخریب املاك ، آتش زدن ساختمانها ، سرقت معیشت و گسترش نفرت.

بیشتر بخوانید:  تیم او زورف به عنوان قهرمان گرند اسلم از مسابقات اوپن ایالات متحده خارج می شود

باک ماه گذشته با اشاره به حادثه سناتور رند پاول ، جمهوری خواه از کی ، از کنگره خواست تا تحقیقات خود را در این مورد آغاز کند. و همسرش ، به عنوان دلیل کافی برای ادامه تحقیقات معنی دار.

وی در ادامه نامه خود را به وزارت دادگستری نوشت: “همانطور که می دانید ، ماده 18 قانون شماره 2101 ایالات متحده این کشور را به جرم فدرال مجازات می کند که به دلیل تحریک شورش ها تا پنج سال زندان محکوم می شود. سازماندهی ، ترویج ، تشویق ، شرکت یا ادامه با شورش ها ؛ ارتكاب هرگونه اقدام خشونت آميز در پيشبرد آشوب ها ؛ يا كمك كردن يا تحريك هر شخص براي تحريك يا شركت در شورش ها. “

بیشتر بخوانید:  پس از اولین حضور تام بردی ، مقدسین کامرون جردن به Pirates ضربه می زند

پس از تحقیقات وزارت دادگستری ، كن باك خواستار جلسات جلسات كنگره درباره آخرین منبع بودجه شورش است

باک ادامه داد: روشن است که این افراد برای جنگ مجهز بودند و مشخصاً بخشی از تلاش برنامه ریزی شده برای نفوذ در اعتراضات مسالمت آمیز و تحریک خشونت و تضعیف بیشتر سیستم حکومتی ما بودند.

جمهوری خواه از کلرادو گفت که بسیاری از همزنان در جستجوی مشکل بوده اند و موفق شده اند تظاهرات مسالمت آمیز را برای پیشبرد یک برنامه سیاسی افراط گرایان با هدف پاره کردن بافت کشور ، بدزدند.

بیشتر بخوانید:  رئیس سابق ایستگاه سیا می گوید آمریکا از تروریسم "امن تر" نسبت به چهار سال پیش است

وی نوشت: “متأسفانه ، این حوادث منفرد نیست. جناحهای سازمان یافته آنتیفا و سایر گروههای آنارشیست از تظاهرات مسالمت آمیز برای ایجاد تفرقه ، تهدید آزادی بیان و التهاب تنش ها در سراسر كشور برای بیش از 90 روز استفاده كرده اند.”

باک روز پنجشنبه با فاکس نیوز در مورد تلاش های خود برای تحقیقات رسمی صحبت کرد. وی همچنین گفت ملت پیش از انتخابات نوامبر انتظار بروزرسانی در تحقیقات را دارند.

“من آرزو می کنم [we get results before November]باک گفت ، “من فکر می کنم ارسال پیام به کسانی که این فعالیت های تروریستی را تأمین مالی می کنند بسیار مهم است که تحت نظارت قرار می گیرند. حتی اگر قبل از انتخابات تحت پیگرد قانونی قرار نگیرند ، تحت مراقبت قرار می گیرند. و من فکر می کنم تبلیغاتی در این باره وجود دارد ، اما امیدوارم آنها متوجه شوند که با مجازات روبرو هستند.” جنایی. “

بیشتر بخوانید:  دندانپزشکان نسبت به روند TikTok که باعث می شود مردم با نارسایی ناخن دندان های خود را خرد کنند هشدار می دهند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی افزود ، “وزارت دادگستری می داند افرادی هستند که نظاره گر هستند و علاقه شدیدی دارند که به این شورش ها پایان دهند و مسئولین را مسئول بدانند.”

باک در پاسخ به این س askedال که آیا موقعیت وی باعث واکنش شدید وی به عنوان قانونگذار می شود ، گفت که او بیشتر نگران پایبندی به اصول خود است.

“[Political pressure] فقط در مواردی که علاقه دارید می توانید متوجه شوید. “نکته مهم این است که رهبری می داند که من جمهوری خواه هستم و تمام تلاش خود را برای حمایت از حزب جمهوری خواه در تلاش خواهم کرد. وقتی این حزب از مسیر محافظه کار خارج شد ، آنها می دانند که 20 رأی گرفتند و آن را کنار گذاشتند ، زیرا آنها رأی ما را نمی گرفتند. آنها جمهوری خواهان دیگری را بدست می آورند و ممکن است آنها را بدست آورند.” برخی از دموکراتها ، اما گروهی از ما وجود دارد که هرگز از سیاست لیبرال حمایت نخواهیم کرد ، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد. اگر آنها تحت لوای جمهوری خواهان یا دموکرات ها باشند … من دنبال آن نخواهم رفت. “

بیشتر بخوانید:  مخبر سابق FBI در سال 1993 در یک گروه تروریستی اسلامگرا می گوید آنها دعا می کنند تا "بمب های خود را تقویت کنند"

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *