Home / زندگی / کنوانسیون دموکراتیک برای شناخت و بهبود درد

کنوانسیون دموکراتیک برای شناخت و بهبود درد

اعتراف می کنم: اگر من آن را با اسم حیوان دست اموز و اسم حیوان دست اموز و بقایای اسباب بازی های سگ خود در زیر مبل پر کنم ، انتظارات من از کنوانسیون نامتعارف ملی دموکرات در اواسط ماه اوت کمتر می شد. در حالی که من از اینکه میلواکی ، جایی که به دبیرستان رفتم ، شانس خود را در کانون توجهات ملی از دست داد ناامید شدم ، من از لیست بلندگوهای برجسته حزب ناراحت شدم – یک دقیقه برای نماینده اسکندریه اوکاسیو-کورتز ، اما سیستم عامل اصلی رئیس جمهور سابق بیل کلینتون ، وزیر امور خارجه سابق (و نامزد 2004 را از دست داد) جان کری و میلیاردر مایکل بلومبرگ (واقعاً؟) ، یکی از مشارکت کنندگان عمده در اصلاح اسلحه و مسائل زیست محیطی توسط برخی از کارمندان کمپین ملی که آنها را با وعده های طولانی مدت شغل و سپس اخراج کارها فریب داده اند ، شکایت شده است.

اوه ، و همه آن جمهوری خواهان (شش نفر) ، از جان کاسیچ فرماندار سابق اوهایو گرفته تا سیندی مک کین ، بیوه سناتور جان مک کین.

مطمئناً سناتور برنی سندرز جایگاه خود را به دست آورده است و سناتور الیزابت وارن نیز همین طور است. شیرهای چپ در کانون توجه قرار گرفتند. اما تنوع رهبری جدید حزب ، به ویژه کلاس 2018 – از “جوخه” Ocasio Cortez تا نماینده County Orange ، کتی پورتر ، و بله ، آن رهبران امنیت ملی Abigail Spunberger و Ellen Lauria در ویرجینیا و Mickey Sherrill در New Jersey ، که در شهرستان های Swing پیروز شدند – به سختی بود پاک کردن برگزارکنندگان کنفرانس زنان شگفت انگیز زیادی برای انتخاب داشتند و تعدادی را انتخاب کردند. استیسی آبرامز از جورجیا به همراه 16 ستاره در حال ظهور در یک سخنرانی اصلی ظاهر شد ، گرچه ستاره بودن او مدتهاست افزایش یافته است. او سزاوار جایگاه خودش بود.

بیشتر بخوانید:  عدالت ، سرانجام ، برای یک جنایت جنگی در السالوادور

با این حال ، در نهایت این گزینه ها از اهمیت چندانی برخوردار نبودند. قالب کنفرانس – بهترین جلسه بزرگنمایی طراحی شده در جهان – تفاوت بین سخنرانان ارشد و آمریکایی های معمولی که با آنها دیدار کردیم ، ایجاد یک رابطه صمیمی غیر منتظره است. ذهن من با کریستین اورکیزا ماند ، که پدرش ، قربانی ویروس Covid-19 را ستایش کرد و خاطرنشان کرد که “تنها شرط قبلی او اعتماد به دونالد ترامپ بود.” برادران جورج فلوید ، فیلونس و رودنی فلوید ، لحظه ای سکوت در سوگ قربانیان خشونت را برپا می کنند. شب اول این کنفرانس یک میهمانی عزاداری ملی بود که همه ما بسیار از آن ناامید بودیم ، زیرا ما تحت حکم رئیس جمهوری رنج می بردیم که بیش از 175000 آمریکایی را که به کوید از دست داده بودند یا لیست رو به رشد قربانیان تیراندازی پلیس را بزرگ نمی کرد و به آنها احترام نمی گذاشت ، زیرا فاقد دلسوزی مورد نیاز بود. کنوانسیون دموکراتیک این عزاداری ملی را به ما هدیه داد و فقط به همین خاطر سپاسگزارم.

اما چیزهای بیشتری وجود داشت. تماس تلفنی هرگز نباید در یک میدان شلوغ انجام شود. نقاشی آمریکایی ها از فضاهای باز ما باید یکی از ویژگی های هر کنفرانس باشد ، حتی اگر (یا اگر) بتوانیم با خیال راحت دوباره در جمع ده ها هزار نفری با هم متحد شویم. خوشحالم که کشورمان را با این زیبایی ، به این زیبایی می بینم: نماینده نماینده تری آلاباما رای نماینده آلاباما را از زیر پل Edmund Beatus با ظرافت روشن (که باید به زودی به قهرمان لوییس جان لوئیس تغییر نام یابد) اعلام کرد. پدر و مادر متیو شفرد پس از 22 سال با اعلام ایمان به فعالیت سیاسی خود و اعلام تعداد نمایندگان وایومینگ هنوز هم غمگین هستند. خزیرخان ، پدر ستاره طلا ، سخنران اصلی کنفرانس 2016 است که ترامپ سپس به وی حمله کرد در حالی که وی از ویرجینیا احترام می گذارد.

بیشتر بخوانید:  شمارش معکوس انتخابات: 52 روزمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بررسی شایستگی عقاید مذهبی افراطی امی کانی بارت

قاضی ایمی کانی بارت در تاریخ 26 سپتامبر سال 2020 توسط رئیس جمهور ترامپ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *