Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / کندیس اونز شکایت نژادپرستی لبران جیمز را مسخره می کند: “مقداری از آن را به من بده”

کندیس اونز شکایت نژادپرستی لبران جیمز را مسخره می کند: “مقداری از آن را به من بده”

نویسنده محافظه کار ، Candice Owens روز یکشنبه از لبران جیمز ، ستاره انجمن ملی بسکتبال خواست که از نژادپرستی در آمریکا شکایت کند وقتی که در دام تجمل زندگی می کند.

اوونز در مصاحبه با فاکس نیوز ، زندگی ، لیبرتی و لوین گفت: “من همیشه علیه این افراد ، به ویژه لبرون جیمز صحبت می کنم.”

“این مردی است که در یک عمارت صد میلیون دلاری در بل ایر زندگی می کند: و من همیشه می گویم اگر نژادپرستی دارید ، لطفاً مقداری از آن را به من بدهید. او یک باغبان سفید ، یک سرآشپز سفید ، سفیدپوست های مختلف با او کار می کند ، یک راننده سفید – بنابراین اگر این نژادپرستی است ، لبرون ، لطفاً برخی از این موارد را با بقیه به اشتراک بگذارید. “

بیشتر بخوانید:  شهرستان ساسکس ، نیوجرسی ، آرای بی شماری در سطل زباله "رتبه بندی نشده" پیدا شد

اما اوونس به فاکس گفت که او شواهدی می بیند که نشان می دهد بسیاری از افراد مشهور به اندازه تظاهر بیدار نبوده اند.

“اگر صندوق ورودی خود را باز کنم و به شما نشان دهم که چه تعداد از افراد مشهور خصوصی با من نامه نوشتند ، آن اکثریت ساکت که همیشه در مورد آن صحبت می کنیم ، آنها برای من نامه می نوشتند و می گفتند ،” بالاخره من شروع به دیدن حقیقت می کنم ، نمی توانم در هالیوود بمانم. من مجاز نیستم از صدایم برای گفتن آنچه واقعاً اعتقاد دارم استفاده کنم. “(مرتبط: اختصاصی: کندیس اونز در مورد کاندیداتوری در انتخابات)

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که حال او بهتر از ترامپ است: "فقط به ما نگاه کن"

اوونز گفت که همان افراد مشهوری که با آنها روبرو می شوند اغلب همان افرادی هستند که برنامه Black Lights Matter را تبلیغ می کنند – اما آنها به او می گویند که آنها فقط پیام های چپ را سر می دهند زیرا “آنها این کار را اساساً با فشار انجام می دهند ، زیرا اگر این کار را نکنند ، تمام حرفه خود را از دست می دهند”.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: سناتورهای جمهوری خواه می گویند شورش ها به پیروزی ترامپ در انتخابات کمک می کند

اوونس با بیان اینکه معتقد است “چیزی در این کشور مرتعش شده و اتفاقاتی در حال رخ دادن است” گفت: “بنابراین باور نکنید که همه چیز تغییر نمی کند فقط به این دلیل که می بینیم افرادی مانند لبرون جیمز و انجمن ملی بسکتبال یک زندگی سیاه و سفید مهم را روی زمین انجام می دهند.”

وی گفت که او معتقد است تعداد زیادی از مردم درک می کنند “آنچه واقعاً در معرض خطر است ارزشها و اصولی است که این کشور بر اساس آنها ساخته شده است.”(مرتبط: منحصر به فرد: Candice Owens نظرات خود را در مورد BLM ، #Blexit و همه موارد 2020 به اشتراک می گذارد)

لبران جیمز قبل از بازی با Portland Trail Blazers در پنجمین مسابقه از دور اول کنفرانس غربی در مرحله مقدماتی NBA 2020 در AdventHealth Arena در ESPN Wide World Of Sports Complex در 29 آگوست 2020 در دریاچه بوعنا ویستا ، به شماره 23 لس آنجلس لیکرز نگاه می کند. فلوریدا (عکس از کوین سی کاکس / گتی ایماژ)

جیمز با پیراهن Colin Cabernick – بازیکن NFL که “هنگام زانو زدن به زانو” هنگام پخش سرود ملی محبوبیت پیدا کرد ، به مسابقه شنبه شب خود مقابل Houston Rockets رفت.

بیشتر بخوانید:  روسای جمهور سابق به مرگ قاضی روت بدر گینسبورگ پاسخ می دهند

ستاره لس آنجلس لیکرز در دومین بازی فصل تیمش زانو زد و پیراهن Black Lives Matter را به تن کرد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

FreedomWorks در حال آموزش فعالان “حمایت از انتخابات” برای مبارزه با تقلب بالقوه رای دهندگان لیبرال است

فعالان FreedomWorks این هفته برای آموزش “حفاظت از انتخابات” با هدف آموزش فعالان محافظه کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *