Home / جدید ترین های دنیا / کمیته نظارت بر مجلس تحقیق با مدیر کل پست لوئی دیگو در مورد تقلب در تأمین مالی کمپین آغاز می کند

کمیته نظارت بر مجلس تحقیق با مدیر کل پست لوئی دیگو در مورد تقلب در تأمین مالی کمپین آغاز می کند

کمیته نظارت بر مجلس در مورد ادعاهای آخر هفته که مدیرعامل سابق را تحت فشار قرار داده بود تا در این کمپین مشارکت کند ، تحقیقاتی را با مدیر پست لوئی دگو آغاز کرد.

به گزارش واشنگتن پست ، کارولین پی مالونی ، رئیس حزب دموکرات نیویورک ، رئیس کمیته نظارت بر مجلس نمایندگان ، در بیانیه ای روز دوشنبه گفت که کمیته بررسی خواهد کرد که آیا DeJoy وقتی او ادعا کرد کارمندان را مجبور به کمک به نامزدها در ازای جبران خسارت نمی کند ، دروغ گفته است. مالونی برای اظهارنظر DeJoy با شورای حکام خدمات پستی تماس می گیرد و می گوید: “آنها نباید انتصاب می کردند [him] در وهله اول ، “همان گزارش.

بیشتر بخوانید:  اداره مهاجرت و امور گمرکی دهها سومالیایی را که به اتهامات تجاوز ، قتل و سایر موارد متهم شده اند ، اخراج می کند

اعلام تحقیقات پس از آن منتشر شد كه واشنگتن پست گزارش داد كه ادعاهای DeJoy كارمندان سابق شركت تداركات وی در كارولینای شمالی ، New Breed را تحت فشار قرار داده است تا به نامزدهای جمهوریخواه كمك كند. دو کارمند سابق می گویند DeJoy سپس پاداش کارمندان را در همان گزارش افزایش می دهد.

جبران خسارت کارمندان برای مشارکت های سیاسی غیرقانونی است و دارای یک قانون محدودیت 5 ساله است ، با این حال مطابق با نیویورک تایمز (نیویورک تایمز) تشویق کارمندان برای کمک مالی کارفرمایان قانونی است.

بیشتر بخوانید:  روزنامه نگار زندانی مراکشی در دادگاه به دلیل تجاوز جنسی تحت تحقیق است

به گفته واشنگتن پست ، مالونی گفت که DeJoy در صورت صحت ادعاها با “جرم کیفری” روبرو می شود ، “همچنین به دروغ به کمیته ما با سوگند یاد می کند.”

دی جوی ماه گذشته ادعاهایی مبنی بر پرداخت هزینه های مدیران به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا را در هنگام شهادت خود در كمیته نظارت بر مجلس نمایندگان ، انكار كرد و این ادعاها را “ناشایست” خواند ، طبق گزارش نیویورك تایمز.

“گفته می شود ،” این یک ادعای شرم آور است ، و من از آن ناراحت هستم. شما مرا به چه اتهامی متهم می کنید؟ “

بیشتر بخوانید:  سالت لیک سیتی در حال بررسی محدودیت دسترسی پلیس به تجهیزات نظامی است

بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، بیش از دوازده کارمند در سطح مدیریت New Breed در همان روز به همان نامزد کمک مالی کردند و در بسیاری از موارد همان مقدار پول را اهدا کردند.

طبق گزارش واشنگتن پست ، بین سالهای 2000 و 2014 ، 124 کارمند بیش از یک میلیون دلار به نامزدهای حزب جمهوریخواه کمک کرده اند.

چاک شومر ، سناتور دموکرات نیویورک در همین گزارش گفت: “اینها ادعاهای بسیار جدی است که باید بلافاصله بررسی شود ، صرف نظر از وزارت دادگستری در زمان دونالد ترامپ.” “دادستان کل کارولینای شمالی ، یک مقام منتخب مستقل از دونالد ترامپ ، فرد مناسب برای آغاز این تحقیقات است.” (مرتبط: ترامپ می گوید مدیر جنرال پست لوئیس دیگو اگر مجرم به دلیل تخلفات مالی کمپین شناخته شود باید شغل خود را از دست بدهد)

بیشتر بخوانید:  مارک میدو: شرایط قبلی در بهداشت و درمان همیشه توسط دونالد ترامپ محافظت می شود

جاش استین ، دادستان کل کارولینای شمالی ، یکشنبه شب بیانیه ای در توییتر منتشر کرد و گفت اگر اتهامات درست باشد ، دی جوی مرتکب جرمی شده است.

“ظهور لوئیس دی جوی به عنوان جمع آوری کمک مالی از طرف حزب جمهوریخواه با کمک مشترکین همراه بود. کارگرانی که بعداً غرامت دریافت کردند ، کارمندان می گویند.” جبران مستقیم یا غیرمستقیم کسی برای کمک سیاسی خلاف قانون است ، “وی در توئیتی در توییتر گفت. هرگونه ادعای معتبر در مورد چنین اقداماتی شایسته بررسی توسط مقامات ذیصلاح ایالتی و فدرال است. فراتر از آن ، نامناسب بودن من به عنوان دادستان در مورد هر مسئله خاصی در این زمان “.

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که سنا باید "قبل از رأی دادن در مورد نامزدی برای جای خالی گینسبورگ" کاملا "بررسی کند.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آتیکا اسکات ، نماینده ایالت کنتاکی ، متهم به جنایات ضد شورش: “شما نمی توانید جلوی انقلاب را بگیرید”

نماینده ایالت کنتاکی ، آتیکا اسکات دستگیر و متهم شد که در شب دوم اعتراضات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *