Home / جدید ترین های دنیا / کمکهای ActBlue: نیمی از اهدا کنندگان بیکار ، طبق تجزیه و تحلیل

کمکهای ActBlue: نیمی از اهدا کنندگان بیکار ، طبق تجزیه و تحلیل


تقریباً نیمی از کمک های مالی سال 2019 برای ActBlue ، بزرگترین سکوی جمع آوری کمک های مالی حزب دموکرات ، توسط افرادی که خود را در زمره بیکاران طبقه بندی کرده اند ، تأمین می شود و پرچم های قرمز را در مورد استفاده از یک درمانگر آنلاین برای کمک های خارجی یا غیرقانونی تأمین می کند.

تجزیه و تحلیل داده های FEC توسط صندوق محافظه کار Take Back Action نشان داد که 2.8 میلیون معامله ActBlue در سال 2019 ، یا 47.4٪ ، توسط اهداکنندگان انجام شده است که خود را بیکار معرفی کرده اند و یا هیچ کارفرمایی ذکر نکرده اند.

جان بودنر ، رئیس جمهور Take Take گفت ، این رقم در هشت ماه اول سال 2020 به 50.1 درصد رسیده است ، که سالها به عنوان زنگ خطر درباره احتمال نفوذ خارجی بر ActBlue در اقدامات امنیتی کارت اعتباری آنلاین شل اعلام شده است.

آقای بودنر به واشنگتن تایمز گفت: “پول خارجی بزرگترین نگرانی ما است. آیا واقعاً فکر می کنید نیمی از افرادی که از طریق ActBlue پول می دهند هیچ کاری ندارند؟” “برای من ، این احمقانه به نظر می رسد.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ خواستار جلوگیری از محرومیت در مدارهای رسم است

نگرانی او این است که کمکهای غیرقانونی می تواند با استفاده از کارتهای هدیه پیش پرداخت انجام شود و با نامها و آدرسهای جعلی یا شناسه های رأی دهندگان واقعی به سرقت رفته باشد. FEC با الزام اهداکنندگان به لیست کارفرمایان ، یک لایه امنیتی اضافی را ایجاد می کند ، اما برای کسانی که خود را بیکار می دانند چنین تأییدی وجود ندارد.

آقای بودنر ، دست جمهوریخواه سابق ، گفت: “هر کسی در سراسر جهان می تواند از این استفاده کند.” “ما سعی داشتیم این عمل را به همین دلیل غیرقانونی بدانیم ، زیرا هر کسی در جهان می خواهد نام جعلی را در صورت عدم تأیید یا قرار است از کارتهای هدیه استفاده کند. ما می دانیم که چین ، روسیه و ایران در تلاشند تا وارد شوند و این ساده ترین راه برای سرمایه گذاری آنها است. “

سخنگوی ActBlue از یکپارچگی سیستم قدرت جمع آوری کمک مالی دفاع کرد و گفت این پلتفرم از “ترکیبی از منابع داده ، اعتبارسنجی داخلی و خدمات شخص ثالث برای تأیید معاملات استفاده می کند.”

سخنگو در یک ایمیل گفت: “علاوه بر اقدامات امنیتی داخلی ما ، ActBlue یک ارائه دهنده خدمات مجاز PCI سطح 1 است ، بالاترین سطحی که هر سازمانی می تواند داشته باشد.” همچنین ما به طور مرتب توسط یک حسابرس خارجی بررسی می شویم.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ که از مرگ روت بدر گینسبورگ بی خبر است ، تد کروز را به دیوان عالی کشور معرفی می کند

در همین حال ، ActBlue ، که از سال 2004 به عنوان مجرای بیش از 6 میلیارد دلار برای نامزدهای دموکرات و اهداف مترقی عمل کرده ، اذعان کرد که “بخش قابل توجهی” از اهدا کنندگان خود را از کار بیکار کرده اند.

سخنگوی گفت: “ما هر کمک مالی فدرال در سیستم عامل خود را به FEC گزارش می دهیم ، و کمک مالی از طریق ActBlue را به شفاف ترین روش برای اهدا می کنیم.” وی افزود: “ما اطلاعاتی را كه اهداكنندگان از حرفه و كارفرمای خود وارد می كنند گزارش می كنیم و می بینیم كه بخش عمده ای از اهداكنندگان وضعیت غیر مستخدم خود را گزارش می دهند ، مانند بازنشستگان یا والدین تمام وقت.”

مت برینارد ، مشاور ارشد برنامه The Return ، گفت: در این تجزیه و تحلیل افرادی که خود را بازنشسته معرفی می کنند ، مستثنی هستند.

بیشتر بخوانید:  Letitia James ، نیویورک AG ، پلیس نیویورک را توصیه می کند تا اجرای معمول ترافیک را پایان دهد

آقای برینارد گفت: “بازنشستگان به روشی خاص کدگذاری می شوند.” “تعداد ما منحصراً کسانی هستند که می گویند بیکار ، بیکار یا خالی مانده اند.”

جمهوری خواهان چطور؟ تجزیه و تحلیل نشان داد که WinRed ، نسخه جمهوریخواه پلت فرم جمع آوری کمک مالی ActBlue ، 5.6٪ از معاملات خود را از طریق اهدا کنندگان بیکار در سال 2019 و 3.8٪ در سال 2020 ذکر کرده است.

آقای بودنر گفت که نرخ بیکاری در سال 2019 کمتر از 4 درصد است ، اما در طی همه گیر جدید ویروس کرونا در سال 2020 به شدت افزایش یافت ، به همین دلیل برنامه Take Back اعداد سال های 2019 و 2020 را منتشر کرد.

تحلیل گذشته نگر تقارن مشابهی را بین مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری یافت. تجزیه و تحلیل نشان داد که بایدن برای رئیس جمهور ، که بیشترین جمع آوری کمک مالی را در ActBlue انجام می دهد ، گزارش داد که 51٪ از معاملات وی در 2019-2020 از اهدا کنندگان بیکار انجام می شود ، در مقابل 2.7٪ برای ترامپ برای ریاست جمهوری.

آقای بودنر گفت که WinRed و مبارزات انتخاباتی Trump از یک سیستم راستی آزمایی بانکی استفاده می کنند که نام و آدرس وارد شده برای خریدهای آنلاین را با شماره کارت اعتباری بررسی می کند و در صورت عدم تطابق مورد معامله معامله را برمی گرداند.

بیشتر بخوانید:  TikTok می گوید در تحقیقات امنیتی در استرالیا مشارکت نداشته است

آقای بودنر گفت: “راستی آزمایی منظم با پردازنده بانکی رایگان است.” “این همان چیزی است که اگر چیزی را به صورت آنلاین خریداری کنید کارساز است. اگر از کارت اعتباری خود استفاده کنید ، بانک به طور خودکار به شما پاسخ می دهد تا ببینید آیا کارت اعتباری شما با نام شما مطابقت دارد ، بنابراین اگر کسی کارت شما را بدزدد و کد پستی شما را نشناسد ، در آنجا کشف شد. در آن “.

وی گفت ، “آنچه ActBlue انجام داد این است كه آنها پیش شرطی ترك می كنند. آنها گفتند كه فقط درصورت استفاده از پردازنده های بانکی ، پردازنده ها از تأیید منظم بازپس نمی گیرند.”

آقای بودنر گفت: “آنها ترجیح دادند مشترک سیستمی نباشند که کاملاً با همه موارد دیگر کار کند ، به همین دلیل بسیار باز است.” “هرکسی که در دنیا خشمگین باشد می داند که سیستمی دارد که بررسی نمی کند ، من می توانم هر اسمی که بخواهم بگذارم و پول بدهم.”

بیشتر بخوانید:  هزاران نفر پس از آتش سوزی در یک اردوگاه پناهجویان در یونان بی خانمان مانده اند

سخنگوی ActBlue با اعتبار نامه آقای پودنر ، که 25 سال در مبارزات جمهوری خواه کار می کرد و قبل از تأسیس صندوق غیرانتفاعی Take Back the Republic and Take Back Action در سال 2015 ، فعالیت های میدانی را انجام داد ، مخالفت کرد.

فاکس نیوز این داستان را روز شنبه منتشر کرد.

ActBlue گفت: “جان بودنر ، منبع این داستان ، یک متخصص امنیت نیست و گمانه زنی های وحشیانه وی در مورد چگونگی عملکرد امنیت این مسئله را نشان می دهد.” “ActBlue تجزیه و تحلیل پیچیده ای را در مورد هر مشارکتی که از طریق سیستم عامل ما عبور می کند انجام می دهد. ادعای وی مبنی بر اینکه ActBlue” یک سیستم غیرقابل ردیابی “است ، به وضوح در جامعه مالی کارزار نادرست است و به طور گسترده رد می شود.

طبق گزارش Take Back ، ActBlue یک خط برای کمک های 889،936،693 دلار برای چرخه مبارزات انتخاباتی 2019-20 بود ، در حالی که WinRed قدیمی 301،920،677 دلار جمع کرد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

دونالد ترامپ هنوز به “فقرای آموزش و پرورش” تعلق دارد

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 ، پرزیدنت ترامپ به طور مشهور اعلام کرد که “تحصیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *