Home / جدید ترین های دنیا / کمپین ترامپ بنرهای “معترضان صلح طلب” را برای تجمع در رالی کارولینای شمالی توزیع می کند

کمپین ترامپ بنرهای “معترضان صلح طلب” را برای تجمع در رالی کارولینای شمالی توزیع می کند

کمپین رئیس جمهور دونالد ترامپ عصر روز سه شنبه بنرهای “معترض صلح آمیز” را بین شرکت کنندگان در تجمع در وینستون سالم ، کارولینای شمالی توزیع کرد.

گاردین روز سه شنبه گزارش داد که رئیس جمهور به جمعیت گفته است که “تصمیم گرفته است راهپیمایی های ما را برای اعتراضات مسالمت آمیز فراخواند”. این کمپین علاوه بر اینکه راهپیمایی ها را “اعتراضات مسالمت آمیز” خواند ، بنرهایی با این عبارت پخش کرد.

ترامپ درباره اغتشاشاتی که از زمان مرگ جورج فلوید در ماه مه در مناطق مختلف کشور رخ داده است ، بسیار ابراز داشته است. رئیس جمهور جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را متهم کرد که “در جریان کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 31 آگوست” با تکرار دروغ شنیع اعتراضات مسالمت آمیز “کمک اخلاقی و آسایش به اسپویلرها را فراهم کرده است. (مرتبط: روایت جدید: دموکرات ها ، تیم رسانه ای ترامپ را مسئول اغتشاشات می دانند)

بیشتر بخوانید:  شهرستان معدن از نمایندگان مجلس می خواهد قانون جلسات علنی را معاف کنند

در بحبوحه ناآرامی ها ، بایدن طی مصاحبه ای با اخبار 8 WGAL که در 7 سپتامبر منتشر شد ، “خشونت بدون توجه به هویت” را محکوم کرد. وی همچنین در پایان ماه اوت اظهار داشت که “اعتراض به وحشیگری یک امر کاملاً ضروری است” اما “سوزاندن جوامع” اعتراضی نیست ، بلکه خشونت غیرضروری است. “

ترامپ در مورد استفاده از این عبارت در روز سه شنبه به طور مفصل صحبت کرد ، و گفت که این تا حدی به دلیل حداکثر ظرفیت برای کارولینای شمالی است. این اعتراضات به دلیل COVID-19 عمدتا از قوانین حداکثر ظرفیت وضع شده توسط هر ایالت معاف است.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: امی کانی بارت تهدیدی برای اوباما کر است

ترامپ با توجه به گاردین گفت: “از آنجا که آنها در این ایالت های تحت کنترل دموکرات ها پایگاه دارند ، در صورت شرکت در مبارزات انتخاباتی نمی توانید بیش از 5 نفر داشته باشید.”

و ترامپ ادامه داد: “شما نمی توانید به کلیسا بروید ، و بیرون هم نمی توانید کاری کنید.” “اگر می خواهید شورش کنید ، از خیابان اصلی فرار کنید ، و اگر می خواهید آشوب کنید و روی صورت یکدیگر بایستید و هر جهنمی را که می خواهید انجام دهید ، پس این اجازه را دارید که شما یک تظاهرات کننده صلح آمیز محسوب می شوید.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ قول داد قاضی جدید دیوان عالی کشور را "بدون تأخیر" معرفی کند

کریستین داتاک در این گزارش همکاری داشت.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پناهندگان جدید آمریکایی از اولین رای ریاست جمهوری هیجان زده شدند

ققنوس (خبرگزاری فرانسه) – آنها برای فرار از جنگ و آزار و شکنجه در کشورهایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *