Home / جدید ترین های دنیا / کلیسای جامعه گریس دستور داد که عبادت در محیط داخلی توسط یک قاضی لس آنجلس متوقف شود

کلیسای جامعه گریس دستور داد که عبادت در محیط داخلی توسط یک قاضی لس آنجلس متوقف شود


شهرستان لس آنجلس روز پنجشنبه با صدور دستور مقدماتی مانع از برگزاری مراسم داخلی کلیسای جامعه گریس شد که منجر به درگیری روز یکشنبه در کلیسای اصلی انجیلی شد.

قاضی دادگاه عالی میچل ال. بكلوف اظهار داشت كه دستورالعمل بهداشت منطقه ای كه منع عبادت در فضای داخلی را “منع عبادت نمی كند” ، و اجازه می دهد خدمات در خارج از منزل ، از طریق اینترنت و “به هر طریق دیگر در داخل خانه با اجتماع مردم انجام شود”.

قاضی در حکم 18 صفحه ای خود گفت ، “دادگاه همانطور که دادگاه تجدیدنظر در هنگام بررسی موقت توقف در نظر گرفت ، دادگاه تعادل در توصیه های احکام به نفع استان را پیدا می کند.” “عواقب بالقوه شیوع COVID-19 در جامعه و همچنین خطر مرگ ناشی از آن برای اعضای جامعه – چه با کلیسا متصل و چه بی ارتباط با آن – از ضررهای ناشی از محدودیت های عبادت در محیط داخلی ناشی از دستور بهداشت شهرستان بیشتر است.”

بیشتر بخوانید:  کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد از ایالات متحده می خواهد که به نژادپرستی سیستمی بپردازد

از زمان بازگشایی کلیسای دره خورشید در 26 ژوئیه برای ارائه خدمات در پناهگاه 3500 نفری خود ، این شهرستان در جنگ برای یک حکم قضایی قفل شده است. این کلیسا همچنین عبادت آنلاین انجام می دهد.

چارلز لمندری ، مشاور ویژه توماس مور ، كه نماینده گریس است ، گفت كه كلیسا “برای سلب حق حمایت از قانون اساسی موكل ما در اعمال آزادانه دین” از سر گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  لایحه تسکین ویروس کرونا در جمهوری خواه در سنا غرق می شود

وی استدلال کرد که دادگاه باید به دقت در تجزیه و تحلیل آن نظارت می کرد و شواهدی را در نظر گرفت که “تعداد فعلی افراد با علائم شدید COVID-19 دیگر تعطیلی کلیساها را توجیه نمی کند.”

آقای ماندری گفت: “ما همچنین اعتقاد نداریم كه دادگاه به این واقعیت توجه كرده است كه كلیساها به عنوان شهروند درجه دو در مقایسه با دهها هزار معترض رفتار می شدند.” “کلیساهای کالیفرنیا بیش از هر زمان دیگری ضروری هستند.”

طبق اعلام WalletHub در 11 آگوست ، کالیفرنیا سخت ترین محدودیت های همه گیری را در این کشور دارد بر اساس نقشه New York Times COVID-19 ، علیرغم کاهش 34 درصدی موارد جدید و 23 درصدی مرگ و میر در دو هفته گذشته.

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعیت: آیا این ویدئو بارش شهابی را در روز روشن نشان می دهد؟

مقامات این بخش از حکم دادگاه تعریف و تمجید کردند و گفتند: “همه ما باید با هم کار کنیم و فعالیتهای خود را تنظیم کنیم تا این ویروس را که باعث مرگ بیش از 6000 نفر از ساکنان شهرستان لس آنجلس شده و هزاران نفر دیگر را به سختی بیمار می کند ، مهار و کاهش دهیم.”

وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا از زمان شروع شیوع بیماری ، 742،865 مورد و 13،978 مورد مرگ را ثبت کرده است.

بیشتر بخوانید:  کارزار ضد ویروس کرونا در شهرستان روشه هاشانا در لس آنجلس با واکنش گسترده ای روبرو شده است

شهرستان در بیانیه ای گفت: “ما در حال حاضر به دنبال همکاری با رهبران كلیسا در مورد برنامه انتقال خدمات به خارج از كشور با فاصله جسمی و استفاده از پوشش های صورت هستیم ، كه به جماعت اجازه می دهد تا در مراسم مذهبی با خطر كمتر و مطابق با دستورالعمل های بهداشت عمومی جمع شوند.”

گریس کشیش جان مک آرتور این حکم را “غیرقابل توضیح” توصیف کرد و گفت که Libra همیشه باید به نفع آزادی متمایل شود ، به ویژه برای کلیساها.

بیشتر بخوانید:  به نظر می رسد بایدن برای تأیید استفاده از Teleprompton برای مصاحبه های تلویزیونی ورق می زند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لیندسی گراهام: حزب جمهوری خواه آرا to را برای تأیید نامزد دیوان عالی کشور قبل از انتخابات دارد

لیندسی گراهام ، رئیس کمیته قضایی سنا دوشنبه شب گفت که جمهوری خواهان آرا to …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *