Home / آمریکا / کلز ، ستاره فیلم “Too Hot to Handle” می گوید که شهرت واقعیت او را متعجب کرده است

کلز ، ستاره فیلم “Too Hot to Handle” می گوید که شهرت واقعیت او را متعجب کرده است

انحصاری: در طول تابستان تماشای بیش از حد و دراز کشیدن روی مبل در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا ، درست همانطور که سریال Netflix “Too Hot to Handle” سریال های نتفلیکس را تحت تأثیر فریب های حوصله دوستان بی حوصله قرار می داد و تماشا می کردند تا ببینند آیا گروهی از تک آهنگ های سکسی می توانند رای ممتنع بگیرند ، رد پای بینندگان را می گرفت. این در مورد صمیمی بودن هنگام شناختن در سطح شخصی است.

کلز ستاره این مجموعه که نام اصلی او Kelechi Dyke است ، اظهار داشت که تصور نمی کند پس از حضور در این برنامه که در آنجا به دلیل علاقه زیادی که به پیگیری عادت های هزینه های گروه داشت ، “درجه حسابدار” را کسب کند.

این شهروند متولد جنوب لندن که در رشته مالی بین المللی در کالج تحصیل کرده با امید به تبدیل شدن به یک بانکدار سرمایه گذاری فقط برای اینکه به عنوان استخدام کننده استخدام در صنعت داروسازی مشغول به تحصیل شود ، گفت: از آنجا که او در زندگی واقعی دیدار دوستانه Netflix زندگی می کند ، زندگی او از چند جهت تغییر کرده و او را در هر مرحله می شناسند. این فقط یکی از تنظیماتی است که وی باید انجام دهد.

بیشتر بخوانید:  فشار خون کنترل نشده در ایالات متحده: یک مطالعه

“خیلی داغ است برای معامله” با ستاره Kiehl که شعار ستاره سابق دیوید را فریاد می زند تا “بعنوان” حمایت “در پس نژادپرستی” استفاده شود “

Kelechi “Kelz” Dyke ، راست ، و هری جوسی در سریال دوست یابی Netflix “Too Hot to Handle” ظاهر می شوند.
(نتفلیکس)

دایک به فاکس نیوز گفت: “من هنوز هم می گویم مشهور شدن آسان است ، اما مشهور ماندن چیز کاملاً متفاوتی است ، خصوصاً مشهور بودن به دلایل درست نیز.” “بنابراین من بسیار خوش شانس هستم که آنچه فکر می کنم بسیار مهم است چیزهایی است که شما با بزرگتر شدن یاد می گیرید و از 21 سالگی نمی دانید. مکالمه ای کاملاً متفاوت.”

دایک ، که در تیم فوتبال ایالات متحده مستقر در انگلستان لندن واریورز بازی می کند ، گفت که سابقه ورزشی او باعث ایجاد انگیزه برای “تلاش برای بیشتر” می شود و افزود که با نظم و انضباطی که آموخت ، مدیریت موقعیت های عمومی راحت تر شد اما با این حال قیمت بالایی داشت.

“شعار من این است که فقط سعی در تحقق آن دارم. اینگونه بود و هیچ تغییری نکرده است.” اکنون این برنامه های تلویزیونی واقعیت را داریم و آنها به من یک بستر عالی برای شروع کارها برای رسیدن به سطح دیگری داده اند. اما از نظر فرصت ها ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که می دانید چه کسی هستید و می دانید از چه چیزی می خواهید بیرون بیایید.

بیشتر بخوانید:  بر اساس یک ویدیوی توییتر ، کوه Splash پس از اختلال در سواری ، از دنیای دیزنی تخلیه شد

#CANCELNETFLIX

او گفت که شهرت می تواند فرصت هایی را فراهم کند که ممکن است شما را ارزان جلوه دهد ، یا در نهایت می توانید هویت خود را در آنها از دست دهید.

وی گفت: “اما اگر در شهرت و هیاهوی تبلیغاتی گم شوید ، فقط بدانید که مانند موشک است – به آسمان سقوط می کند و اینکه آیا در آنجا می مانید به انتخاب شما بستگی دارد.” مشهور شدن آسان است ، اما می توانید همه چیز را یک باره از دست بدهید و فکر می کنم این چیزی است که مردم نمی فهمند. “

این سطح از آگاهی از خود است که دایک رشد در خارج از کشور را حفظ کرد و گفت که هنوز هم تعجب آور است ، به خصوص هنگام انجام معمولی ترین کارها مانند رفتن به سوپرمارکت یا قدم زدن در بازار.

دایک توضیح داد ، تغییر سریع سبک زندگی ، “این واقعیت که مردم می دانند من کی هستم – مسخره به نظر می رسد ، درست است؟ – اما شما باید درک کنید که این اتفاق در حین قفل قرنطینه رخ داده است.” “بنابراین همه در خانه بودند و ناگهان در ژوئن و ژوئیه مردم دوباره بیرون رفتند و اگر من در خیابان قدم می زدم یا در سالن ورزشی بودم – اگر جایی بودم – اگر خرید می کردم ، مانند” آیا تو از “می کشی بیش از حد دست زدن؟ “

Kelechi 'Kelz' Dyke در نمایش دوستیابی واقعیت Netflix ظاهر می شود

Kelechi ‘Kelz’ Dyke در نمایش دوستانه واقعیت نتفلیکس “خیلی داغ برای کار کردن” ظاهر می شود.
(نتفلیکس)

اقدام ملی نتفلیکس با حسن منهاج برای هفتمین فصل بر نمی گردد

بیشتر بخوانید:  بنی نانس: پس از مرگ روت بادر گینسبورگ ، زنان محافظه کار آماده جنگ برای نامزد ترامپ هستند

او گفت که فکر نمی کند مردم باید حال او را بدرقه کنند.

“من فکر می کنم بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که فروتنی خود را حفظ می کنید ، اما انواع افراد را جلب کنید – مانند روز گذشته ، این زن بود که با من تماس می گرفت [groceries] او می گوید: “تو كیهلس هستی؟”

بلافاصله پس از خروج از فروشگاه متوجه شد كه مردم واقعاً او را می شناسند. گروهی از مردها به او نزدیک شدند و او را صدا کردند.

بیشتر بخوانید:  ماهر به دفاع رسانه ها از غارت و آشوب ضربه می زند: "من ناامید نیستم" از این موضوع

وی گفت: “و من صادقانه می گویم ، این نوعی ازدحام است که شما می ترسانید.”

و آنچه بعد اتفاق افتاد ، دایک را که 6 فوت 6 اینچ قد داشت مبهوت کرد.

هر آنچه در سپتامبر 2020 از Netflix می آید و می رود

حالا آنها به سراغ من می آیند و مانند “هی برادر؟” او گفت: “آیا شما كیل اهل” خیلی داغ برای معامله “هستید؟ و من مثل “بله ، و ناگهان همه آنها می شوند” ، او حسابدار است! “- و این خوب بود زیرا نه تنها ترکیبی از زنان به سراغ من می آیند ، بلکه مردانی که مرا می شناسند ، انواع مختلف نژادها و انواع افراد. من آن را دوست دارم. عالی است.”

وی تأکید کرد که حتی پوشش COVID-19 نیز برای طرفداران چشم عقاب که هنوز آن را در جمع تشخیص می دهند ، مناسب نیست.

مگان مارکل ، پرنس هری یک پروژه مخفی هالیوود را در اطراف شهر می گذارد: گزارشی

“وقتی دور بازار می چرخم ، صورتم پوشیده می شود و مردم متوقف می شوند و می گویند ،” تو كیئل هستی “، و با خودم می اندیشم ، از كجا این را می دانی؟” از خنده گفت. “اما من فکر می کنم این بزرگترین تحقق است که مردم می دانند و اکنون متفاوت است. این یک شوک بود زیرا من به یک رویداد رفتم ، به عنوان مثال ، شما نمی توانید به همان روشی که حرکت می کنید حرکت کنید.”

بیشتر بخوانید:  نیک سبان از آلاباما پس از تغییر ده بزرگ در فصل 2020 ، از فوتبال دانشگاه خوشحال است ، دانشجویان ورزشکار

ستاره واقعیت گفت که یکی از بزرگترین لرزهای در زندگی جدید و مشهور او این واقعیت است که او نمی تواند مانند گذشته حرکت کند ، مثل اینکه مردم به او نزدیک می شوند ، او به این واقعیت پی می برد که شخصیتی که او بیرون می آورد همان چیزی است که آنها از رویارویی دور می کنند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی توضیح داد ، “من دوست دارم خودم را حفظ کنم و در کنار دوستانم باشم ، اما اکنون مردم برای سلام به من می آیند و هیچ کس به شما نمی گوید چگونه باشد.” “من فقط دوست دارم ،” هی “، و شما یک مکالمه دارید. اما من نمی خواهم آن را زیاد صدا بدهم ، بنابراین همه چیز در مورد یافتن تعادل مناسب است. اما فکر می کنم این یک منحنی خوب یادگیری بود.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *