Home / جدید ترین های دنیا / کریس راک: ویروس کرونا ویروس کرونا را متحیر کرد زیرا ‘پلوسی و دموکرات ها بسیار حساس به پاسخگویی هستند

کریس راک: ویروس کرونا ویروس کرونا را متحیر کرد زیرا ‘پلوسی و دموکرات ها بسیار حساس به پاسخگویی هستند


کریس راک ، کمدین گفت که نانسی پلوسی سخنگوی مجلس و دموکرات ها با تمرکز بر اقدامات استیضاح رئیس جمهور ترامپ توپ را بر سر بیماری همه گیر ویروس کرونا رها کردند.

ستاره این مجموعه تلویزیونی “فارگو” این هفته در حالی که گفتگو به سمت همه گیری ، مسائل مربوط به نژاد و اوباما رئیس جمهور سابق انجام شد ، برای مصاحبه گسترده ای با نیویورک تایمز صحبت کرد.

آقای راک در مورد مقاله روز چهارشنبه “دیو ایتزکوف” نویسنده به “دیو ایتزکوف” به نویسنده گفت: “آیا فیلم آخرین امپراطور که امپراتور چین مانند یک کودک 5 ساله است را دیده اید؟” بنابراین من مثل همه ، تقصیر همه دموکرات ها است. چون می دانید امپراطور 5 ساله بود. و هنگامی که امپراتور 5 ساله است ، آنها فقط از نظر تئوریک رهبری می کنند. معمولاً یک بزرگسال وجود دارد مانند: و این کاملا به پلوسی و دموکرات ها بستگی داشت. موضوع آنها این بود: “ما او را منزوی خواهیم کرد” ، که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. اجازه دهید اپیدمی وارد شود. بله ، ما می توانیم ترامپ را مقصر بدانیم ، اما او واقعاً 5 ساله است. “

بیشتر بخوانید:  گروه های مدافع حقوق بشر از کمیته بین المللی المپیک درخواست انتقال بازی های المپیک از چین را دارند

این بازیگر طنز پس از سرزنش هر دو حزب سیاسی به آقای اوباما روی آورد.

وی گفت: “جمهوری خواهان علنا ​​دروغ می گویند.” “دموکرات ها نکات اساسی حقیقت را که منجر به بحث و استدلال دقیق تری می شود ، نادیده می گیرند. به تعبیری ، همه اینها اخبار جعلی است … من قبلاً این را گفته ام ، اما وقتی اوباما رئیس جمهور شد ، این یک پیشرفت برای سفیدپوستان است. این برای سیاه پوستان پیشرفتی ندارد. این یک چیز جکی است.” رابینسون. او طوری نوشت که گویی مانعی را شکسته است ، گویی هیچ سیاه پوستی وجود ندارد که بتواند در مقابل او بازی کند. اینگونه است که سفیدپوستان درباره نژادپرستی آموخته اند. آنها فکر می کنند ، وقتی این افراد به اندازه کافی سخت کار کنند ، مانند جکی خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  جمهوری خواهان سنا گزارشی در مورد روابط تجاری "مسئله دار" هانتر بایدن منتشر کردند

آقای راک افکار خود را در مورد روابط نژادی با استعاره ای بدبینانه در مورد یک رابطه سو ab استفاده کننده خلاصه کرد.

وی گفت: “بشریت پیشرفت نیست – بلکه فقط پیشرفت برای شخصی است که انسانیت شما را می گیرد.” “اگر زنی در یک رابطه توهین آمیز بود و شوهرش او را متوقف می کرد ، نمی گفت پیشرفت کرده است ، درست است؟ اما این همان کاری است که ما با سیاه پوستان انجام می دهیم. دائما به ما می گویند که در حال پیشرفت هستیم. رابطه ای که در آن هستیم – ازدواج ترتیب داده شده ای که در آن هستیم – این است که مورد ضربه قرار می گیریم کمتر “.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: چگونه میسوری 3 انتخابات "ایمن" را تحت COVID-19 انجام داد

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/LBbg7
clck.ru/QtEuG
u.nu/ouuku
v.gd/lFWXuI
ulvis.net/tEa

About adminpbn

Check Also

ترامپ در ماجرای رسوایی دلاور بایدن را هدف قرار داد

در جریان مناظره روز سه شنبه ، پرزیدنت ترامپ انتقاد از علاقه جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *