Home / آمریکا / کامپتون مونومنت کامپتون: پاداش 100 گرمی برای بدست آوردن اطلاعات مربوط به فرد مسلح هنگام تعقیب مظنون ارائه شده است

کامپتون مونومنت کامپتون: پاداش 100 گرمی برای بدست آوردن اطلاعات مربوط به فرد مسلح هنگام تعقیب مظنون ارائه شده است

مقامات پلیس لس آنجلس پاداش 100000 دلاری را برای اطلاعات منجر به مسلحی که در آخر هفته برای دو کلانتر کمپتون کمین کرده بود ، اعلام کردند.

اداره پلیس شهرستان لس آنجلس اواخر روز یکشنبه پاداش شش رقمی را برای هرگونه اطلاعات منجر به دستگیری و محکومیت شخصی که در یک کلیپ ویدئویی دراماتیک دیده می شود در ماشین پلیس پارک شده ، آتش سوزی و دویدن ، لوز آنجلس را به شدت مجروح کرد اعلام کرد. معاونین شهردار استان در داخل.

مقامات گفتند که این دو افسر کمی قبل از ساعت 7 در اتومبیل گشت خود در مرکز حمل و نقل MLK در کامپتون نشسته بودند که تیرانداز در کمین آنها قرار گرفت – از پشت به LASD نزدیک شد و از داخل چندین گلوله شلیک کرد.

بیشتر بخوانید:  تایلر اورت از جگوار در مسابقه با کلت ها از دیوید دورن با برچسب کلاه ایمنی تقدیر می کند

بازرسان هنوز در جستجوی مهاجم بودند که او را مرد سیاه پوستی توصیف کردند که به نظر می رسید بین 28 تا 30 سال دارد و هنگام تیراندازی لباس تیره به تن داشت.

ترامپ خواستار عدالت سوئیفت در تیراندازی به نمایندگان الموراوید به عنوان میعانات در لس آنجلس است

پلیس گفت که آسیب های معاون شهردار بلافاصله پس از تیراندازی بسیار حیاتی بوده و هر دو تحت عمل جراحی قرار گرفتند. طبق گزارش های متعدد ، از آن زمان به بعد ، رتبه آنها به حالت ثابت کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید:  سوزان کالینز از گنسبورگ تمجید می کند اما درمورد رای نامزد ترامپ سکوت می کند

کلانتر الکس ویلانوئوا طی کنفرانس مطبوعاتی بعدی گفت که قربانیان “از تیراندازی جان سالم به در بردند [are] لس آنجلس تایمز گزارش داد ، “بهبود ، یک معجزه مضاعف” ، خاطرنشان کرد که هر دو نماینده از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

بر اساس گزارش لس آنجلس تایمز ، هر دو قربانی – یک مرد 24 ساله و یک مادر 31 ساله یک کودک 6 ساله – بیش از یک سال پیش سوگند یاد کردند.

“هیچ قافیه ای و دلیلی برای این وجود ندارد ؛ گفته می شود ویلانوئوا گفت ،” این یک عمل ناجوانمردانه است. “” ظاهراً با تیراندازی از طرف نماینده مجلس تنش ها در محله در حال افزایش بود. اما در حال حاضر هیچ پیوندی به آن وجود ندارد. ما در حال تعقیب همه لیدها هستیم. “

بیشتر بخوانید:  آلاباما به رسمیت شناختن پلیس آبی می درخشد

اندکی پس از تیراندازی ، پلیس در معالجه نمایندگان مجروح در ورودی بیمارستان با اعتراضاتی روبرو شد. مجموعه ای از توییت های کلانتری های شهرستان لس آنجلس توصیف می کنند که چگونه معترضان “ورودی و خروجی اتاق اورژانس بیمارستان را می بستند” و فریاد می زدند: “امیدوارم آنها بمیرند”.

بایدن در کمتر از 24 ساعت پس از سو assass قصد به سمت پست ها ، سلاح خود را فشار می دهد

بیشتر بخوانید:  فلیسیتی جونز ، که نقش روت بدر گینسبورگ را در "بر اساس جنسیت" به تصویر کشید ، عدالت با تأخیر را ستایش می کند

در این توئیت همچنین آمده است: “ورود و خروج اورژانس به بیمارستان ممنوع نیست.” “هنگامی که آمبولانس ها نمی توانند عبور کنند ، زندگی مردم در معرض خطر است.”

بعداً پلیس خبر دستگیری دو نفر در بیمارستان را اعلام کرد ، از جمله زنی که بعداً به عنوان عضوی از مطبوعات شناخته شد ، پس از اینکه ادعا شد وی “دستگیری دستورهای مکرر برای ثابت ماندن در جای خود در حالی که آنها در حال جنگ بودند” را برای دستگیری فرد دیگر نادیده گرفته است. پلیس می گوید.

بیشتر بخوانید:  رایان رینولدز برای عروسی Plantation عذرخواهی کرد

شهردار لس آنجلس برای معالجه افراد شریف مجروح “مقتول” به بیرون از بیمارستان اعتراض می کند

پلیس گفت: “زن بالغ ، که بعداً به عنوان عضوی از مطبوعات شناخته شد ، خود را به عنوان روزنامه نگار معرفی نکرد و بعداً اعتراف کرد که از اعتبار مطبوعاتی مناسب شخص خود برخوردار نیست.” “هر دو نفر دستگیر شدند.”

هر کسی که اطلاعاتی در مورد حمله داشته باشد می تواند با تماس با Crime Stoppers (800) 222-TIPS (8477) گزارشی را ناشناس بگذارد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *